در روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح خروجی مشاور امنیت ملی سوزان رایس فرستاده و خودش یک ایمیل است که پس از کشیده موشکافی شدید از جمهوریخواهان.

در حال حاضر متن کامل ایمیل شده است محرمانه و سیاسی آن را بررسی. آن را می گوید که پس از آن-FBI مدیر James Comey نگران در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات طبقه بندی شده با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم با توجه به ورودی مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مکرر گفتگو با سفیر روسیه اما Comey تا به حال هیچ دانش فلین های اطلاعات طبقه بندی شده با فرستاده.

خواهان کشف و ضبط کرده اند در این سند به عنوان پتانسیل شواهدی وجود دارد که رییس جمهور دستور داده است که FBI به جاسوسی در دولت جدید به عنوان رئیس جمهور تهمت ادعا کرده است. و آنها را به پرسش های مطرح شده در مورد “غیر معمول” طبیعت برنج یاد مکالمه در یک ایمیل به خودش نشان می دهد که در هشدار Comey به ادامه “با کتاب” اوباما شد بنحوی که اجرای قانون مقامات به حال انجام داده مخالف است.

ایمیل که بیشتر آن شد و در حال حاضر محرمانه توصیف Jan. 5, 2017 دفتر بیضی جلسه که به دنبال در یک جلسه توجیهی در مورد هوش روسیه دخالت در انتخابات 2016. شرکت کنندگان شامل جمهور باراک اوباما; Comey; سالی یتس بود که این اقدام دادستان کل; معاون رئیس جمهور جو بایدن; و برنج بود که فلین سلف در کار است.

ایمیل که memorialized جلسه دو هفته پس از آن اتفاق افتاد گفت: اوباما می خواستم تا مطمئن شوید که “هر جنبه ای از این موضوع به کار گرفته شده است با هوش و اجرای قانون در جوامع با کتاب.'”

“رئیس جمهور تاکید کرد که او نمی خواست در مورد شروع یا آموزش هر چیزی از اجرای قانون چشم انداز” ایمیل خود ادامه داد. “او تصریح کرد که ما اجرای قانون تیم نیاز به ادامه آن را به عنوان به طور معمول توسط کتاب.”

به تازگی محرمانه بخش توصیف Comey پاسخ.

“مدیر Comey تأیید کرد که او اقدام ‘کتاب’ آن را به عنوان مربوط به اجرای قانون” برنج نوشت. “از یک امنیت ملی چشم انداز Comey گفت که او باید برخی از نگرانی هایی است که ورودی NSA فلین است که زبان اغلب با سفیر روسیه Kislyak. Comey گفت که می تواند به یک موضوع آن را به عنوان مربوط به اشتراک گذاری اطلاعات حساس است. رئیس جمهور اوباما خواست اگر Comey شد و گفت که شورای امنیت ملی تصویب باید اطلاعات حساس مربوط به روسیه به فلین. Comey پاسخ داد: ‘به طور بالقوه.’ او اضافه کرد که او هیچ نشانه ای تا کنون که فلین را تصویب کرده است اطلاعات طبقه بندی شده به Kislyak اما او اشاره کرد که ” این سطح از ارتباطات غیر معمول است.’ رئیس جمهور خواسته Comey به او اطلاع اگر هر چیزی تغییرات در چند هفته آینده است که باید تحت تاثیر قرار چگونه ما به اشتراک گذاشتن اطلاعات طبقه بندی شده با ورودی تیم. Comey گفت که او خواهد بود.”

ایمیل آخرین سند ذکر بایدن به طور محرمانه با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت. هفته گذشته روز پس از دریافت یک درخواست از جانسون و بهداشت ، چاک Grassley (R-Iowa) اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell ارسال کنگره یک سند از آژانس امنیت ملی, فهرست مقامات دولتی ساخته شده است که “دریدن” درخواست در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 که نشان داد به نام ستوان ژنرال مایکل فلین. بایدن ساخته شده است یکی از درخواست. این سند گفت: تمام درخواست های ساخته شده توسط افراد مجاز به انجام این کار شدند و به درستی به کار گرفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در ضمن اشاره به این سند به عنوان شواهد به ادعای دولت اوباما به طور غیر قانونی جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود. برخی از کسانی که مدعی بودند به خصوص ظریف است. “جو بایدن گناه است” جزئیات خط موضوع اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری کمک ایمیل.

و جان دورهام آمریکا وکیل است helming یک وزارت دادگستری پروب مورد نقد و بررسی به انتخابات دخالت و تهمت و مبارزه است.

هنگامی که خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن چه قانون بایدن ممکن است شکسته اند, او کاهش یافته است به رفتن به جزئیات. و دادستان کل لایحه بار گفت که او انتظار ندارد دورهام پروب به نتیجه در اتهامات جنایی علیه اوباما و یا جو بایدن.

“ما زندگی در یک کشور تقسیم شده در حال حاضر, و من فکر می کنم که این مهم است که ما یک انتخابات داریم که در آن مردم آمریکا مجاز به اتخاذ یک تصمیم و یک انتخاب بین رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور بایدن بر اساس یک بحث قوی از مسائل سیاست” Barr گفت: در یک تماس را فشار دهید بر روی یک موضوع نامربوط. “و ما نمی توانیم اجازه دهیم این روند به ربوده, تلاش برای درام جنایی تحقیقات از هر دو نامزد است.”

“ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر