مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دموکرات مبارزه بر هشدار در انتخابات دخالت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اشاره کرد و هشدار جمعه در مورد انتخابات دخالت الهام توسعه یافته و عقب جمعه بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکرات کنگره که به آن استدلال می کنند به اشتباه مکان های ایران و چین در همان لیگ به عنوان تهدید مطرح شده توسط روسیه است.

ویلیام Evanina ملی ضد جاسوسی و مرکز امنیت در بیانیه ای گفت: پیش از آن در روز است که هر سه کشور در حال تلاش برای تحت تاثیر قرار 2020 انتخابات در آنچه که او به نام “یک تهدید مستقیم به تار و پود ما دموکراسی است.”

اما دموکرات ها, از جمله مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر گفت: بیانیه “رنگی از حد بر یک موضوع از اهمیت بسیار زیاد” — ساخت جدیدترین درخواست برای افشای فولر در مورد دامنه تهدیدات مواجه انتخابات.

Evanina هشدار “نمی تقریبا به اندازه کافی دور در مسلح کردن مردم آمریکا با دانش آنها نیاز به در مورد چگونه قدرت های خارجی به دنبال نفوذ سیاسی ما روند” پلوسی و شومر گفت: در یک بیانیه مشترک با خانه هوش صندلی آدام شیف (D-کالیفرنیا.) و معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.).

“این بیانیه می دهد یک حس کاذب از هم ارزی به اقدامات دشمنان خارجی با مثال سه کشور نابرابر قصد و انگیزه و توانایی با هم” به قانونگذاران گفت. علاوه بر آن “نتواند به طور کامل ترسیم هدف طبیعت دامنه و ظرفیت برای نفوذ در انتخابات ما اطلاعات مردم آمریکا باید به عنوان ما به ماه نوامبر است.”

همان چهار قانونگذاران خواسته اف بی آی در این ماه برای یک جلسه توجیهی در مورد آنچه آنها به نام “هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی” با هدف تاثیرگذاری بر انتخابات است.

یک ODNI رسمی بعد از رد دموکرات ها’ انتقاد کرد و گفت Evanina بیانیه “به هیچ وجه کم اهمیت جلوه مربوط به انتخابات را تهدید روسیه که بسیار جدی و که ما باید جریان به رهبران کنگره بارها و بارها.”

“اما دیگر ملت دولتی وارد عرصه انتخابات تهدید در راه است و نمی توان آنها را نادیده گرفت” گفت: این رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود به همین دلیل است. “این است که در مورد 2020 انتخابات نمی 2016 انتخابات است.”

Evanina بیانیه صادر شده به مناسبت 100 روز تا رای دهندگان به پای صندوقهای رای است که به منظور برجسته است که “تهدید جدی وجود دارد به ما انتخابات از چندین سازمان ملل نه فقط یک” رسمی اضافه شده است. “وجود دارد هیچ منظور خاص و یا وزن است که توسط آن تهدید بازیگران ذکر شده در این بیانیه است. “

“این آغاز یک گفتگو با آمریکا است. وجود دارد بیشتر به دنبال” این مقام گفت.

Evanina گفت: جامعه ایران “در درجه اول مربوط به” در مورد چین و روسیه و ایران “هر چند ملت دیگر دولتها و بازیگران غیر دولتی نیز می تواند انجام آسیب رساندن به ما در روند انتخابات است.”

پکن “به رسمیت می شناسد تلاش خود را ممکن است تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری” Evanina گفت: با “گسترش نفوذ خود تلاش برای شکل دادن به سیاست محیط زیست در ایالات متحده فشار سیاسی و ارقام آن را نمایش به عنوان مخالف به چین منافع و مقابله انتقاد” از پکن است.

روسیه “ماندگار است که با هدف تضعیف ایالات متحده و کاهش جهانی ما نقش” Evanina گفت: از طریق یک “طیف وسیعی از تلاش های” مانند اینترنت عضو شورای نظارت مدت به گسترش دروغ است که “طراحی شده برای تضعیف اعتماد به نفس در روند دموکراتیک و لکه دار کردن آنچه در آن می بیند به عنوان یک ضد روسیه ‘ایجاد’ در امریکا است.”

ایران نیز دارای محور تلاش های خود را در اطراف آنلاین تاثیر عملیات مانند دروغ در رسانه های اجتماعی و فشار ضد آمریکایی محتوا به “تضعیف ایالات متحده نهادهای دموکراتیک و تقسیم این کشور پیش از انتخابات” Evanina هشدار داد.

در بیانیه مشترک دموکراتیک رهبران توصیف هشدار دهنده به عنوان “بنابراین generic به عنوان تقریبا بی معنی است.”

Evanina بیانیه می آید یک هفته پس از جو بایدن با استناد به هوش جلسات که او در حال حاضر دریافت هشدار داد که روسیه و چین هر دو به طور فعال در تلاش برای ایجاد شک و تردید در این کشور سیستم انتخاباتی.

“ما می دانیم که از قبل و من به شما تضمین می کنند من می دانم که در حال حاضر به دلیل در حال حاضر من جلسات دوباره,” presumptive دموکراتیک نامزد گفت: در جمع آوری کمک. “روس ها هنوز هم در تلاش برای سلب مشروعیت ما روند انتخابات. واقعیت است.”

چین و دیگران “مشغول هستند و همچنین در فعالیت های که طراحی شده اند برای ما به از دست دادن اعتماد به نفس در نتیجه” بایدن اضافه شده است.

در حالی که معلوم نیست دقیقا چه نوع اطلاعاتی جلسات بایدن دریافت کرده است او ممکن است شده اند با اشاره به جلسات در انتخابات تهدیدات امنیتی به رهبری Evanina که ODNI در اوایل این سال نقطه ساخته شده برای چنین مبتنی بر اینتل جلسات.

Evanina و شلبی Pierson, جامعه اطلاعاتی انتخابات-تهدید اجرایی ارائه یک طبقه بندی جلسه به خانه کمیته اطلاعات روز پنج شنبه در مورد آخرین انتخابات تهدید چشم انداز دو نفر آشنا با این جلسه گفت: POLITICO.

Evanina هشدار نیز وارد همان هفته ارتش ژنرال پل Nakasone ارشد ایالات متحده Cyber Command و آژانس امنیت ملی آمریکا تصریح کرد که اولویت این است که از ماه نوامبر انتخابات از دخالت خارجی.

“ما شماره 1 هدف در آژانس امنیت ملی ایالات متحده Cyber Command است که امن و مشروع 2020 انتخابات” Nakasone گفت: در طول یک وبینار به میزبانی انجمن ارتش ایالات متحده.

“بسیار شبیه 2018 ما در حال رفتن به می دانم که دشمنان ما بهتر از آنها می دانند که خود را” Nakasone گفت. “ما قصد داریم به قانون زمانی که ما می بینیم دشمنان در تلاش برای دخالت در انتخابات است.”

در اوایل این ماه رئیس جمهور اذعان کرد که او دستور داده بود Cyber Command برای انجام اولین از نوع خود توهین آمیز دیجیتال اعتصاب در بدنام روسی, ترول, مزرعه, اینترنت تحقیقات آژانس قبل از سال 2018 midterms. حمله زدم سازمان — که دارای روابط نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دولت — آفلاین در روز انتخابات و چند روز پس از آن به منظور جلوگیری از گسترش دروغ به عنوان آمریکایی ها رفت و به پای صندوق های رای.

Evanina بیانیه نیست آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن الکی ادعا می کند که پست الکترونیکی-در رای گیری تلاش برای دکل انتخابات.

او تاکید کرد که “نقش بازی در تامین امنیت انتخابات” توسط هوشیار بودن در مورد تاثیر تلاش است.

“در اساسی ترین سطح ما آمریکایی ها را تشویق به مصرف اطلاعات را با یک چشم بحرانی اتمام منابع قبل از ترجمه یا پخش پیام های تمرین خوب سایبر بهداشت و سواد رسانه ای و مشکوک را گزارش انتخابات-فعالیت های مربوط به مقامات” Evanina گفت.

وی افزود: “به عنوان آمریکایی ما همه در این با هم; انتخابات ما باید خود ما است.”

رهبران دموکرات اشاره کرد که در اوایل این ماه از آنها درخواست کرده بود که اف بی آی ارائه یک “دفاعی جلسه” به کل کنگره “مورد تهدید خاص مربوط به هماهنگ خارجی کمپین دروغ و این مهم تر از همیشه.”

اما “به مراتب بیشتر بتن و خاص بیانیه باید ساخته شود به مردم آمریکا سازگار با نیاز به حفاظت از منابع و روشها:” آنها همچنان جمعه. “ما می توانیم اعتماد مردم آمریکا با دانستن اینکه چه چیزی برای انجام با اطلاعات دریافت می کنند و کسانی که تصمیم گیری برای خود را دارند. اما آنها نمی تواند انجام دهد پس اگر آنها را در تاریکی نگه داشته در مورد آنچه که دشمنان ما انجام می دهند و چگونه آنها در حال انجام آن است.”

آنها اضافه شده است: “وقتی که می آید به انتخابات آمریکا, آمریکایی ها باید تصمیم بگیرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>