مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح قطره به اخراج دانشجویان بین المللی در آنلاین-تنها کلاس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دو تا از کشور, دانشگاه های برتر موفق به کسب یک پیروزی بزرگ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه و پس از موافقت دولت برای توقف طرح خود برای اخراج بین المللی دانشجویان است که تنها با استفاده از دوره های آنلاین به مطالعه این سقوط.

تصمیم علائم خیره کننده عقب نشینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در سمت چپ مدارس و دانش آموزان وضعیتی وخیم پس از 6 جولای اعلام کرد که به موجب پرونده های حقوقی و محکومیت از یک لیست در حال رشد از کشورهای مدارس سیاستمداران اتحادیه های کارگری و فناوری بخش giants. که شامل قدرتمند آمریکا اتاق بازرگانی اعلام کرد که آن را “خوشحال است که وزارت امنیت داخلی لغو آن بد درک سیاست های مربوط به دانشجویان بین المللی” پس از تصمیم گیری.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست شکایت کرد هر دو DHS و مهاجرت و گمرک در هفته گذشته و چند روز پس از دولت هشدار داد در مدارس آن آغاز خواهد شد برای بازگرداندن تنگ محدودیت در تعداد کلاس های آنلاین دانشجویان خارجی مجاز را در حالی که آنها مطالعه در داخل ایالات متحده است که به طور کلی مورد انتظار است و روشن نیست چه دولت بعدی حرکت خواهد بود.

دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا را در پرونده جداگانه ای مناسب برای جلوگیری از سیاست. هفده ایالت و ناحیه کلمبیا نیز تحت پیگرد نیویورک دادستان کل Tish James ثبت خود را به چالش و یک ائتلاف از 20 کوچک و بزرگ دانشگاه در غرب ایالات متحده نیز در زمینه کت و شلوار در اورگان دادگاه منطقه در روز دوشنبه به توقف سیاست. Facebook, Google, Microsoft, آمریکا, فدراسیون معلمان و کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی نیز شروع به پریدن کرد به حمایت از دانشگاه هاروارد و MIT است طرح دعوی در دادگاه.

“این بسیار مهم نتیجه برای دانشجویان بین المللی و کالج ها گفت:” میریام Feldblum مدیر اجرایی رئیس جمهور اتحاد در آموزش عالی و مهاجرت.

“اما اشتباه نکنید این نتیجه در مورد تحول قدرت از ما اقدام جمعی و سریع قابل مشاهده خشم بسیاری—از جمله روسای جمهور و روسای دانشکده ها و دانشگاه ها از سراسر کشور است. مبارزه هنوز بیش از.”

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه آلیسون S. Burroughs اعلام کرد دولت برگشت در طول یک teleconferenced شنوایی. دولت وکیل نیست استناد به هر دلیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برگشت در طول دادرسی.

با توجه به این که سیاست و مربوط به راهنمایی به مدارس خارج, خارجی, دانش آموزان می توانند برای شرکت همچنان به دنبال آرامش استانداردهای دولت در استفاده از کلاس های آنلاین — استانداردهای دولت مجموعه ای از چند ماه پیش در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس بهار اوج.

“ایالات متحده باید همچنان به روشن است که این استقبال دانشجویان بین المللی به رسمیت می شناسد و سهم عظیم آنها را به دانشگاه جوامع و کشور بزرگ گفت:” پیتر McPherson, رئيس جمهور از انجمن و زمین-گرنت دانشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار داشت در دادگاه براده است که آن را در حال حاضر-اوراق طرح های ارائه شده در مدارس انعطاف پذیری برای راه اندازی مجدد عملیات خود را در حالی که تعادل عمومی بهداشت و درمان نگرانی ها و منافع امنیت ملی. دولت همچنین اظهار کرد برنامه های خود را تنها در نظر دارد و نمی خواهد به حمل وزن از قانون تا زمانی که مقررات موقت بودند به طور رسمی گردد.

“تنها یک برنامه آنلاین از مطالعه فراهم می کند غیرمهاجرتی دانشجو با انعطاف پذیری زیادی به حضور در هر نقطه در ایالات متحده تا کل یک اصطلاح علمی, آیا آن محل گزارش شده به دولت که افزایش قابل توجه امنیت ملی نگرانی” دولت وکلای مدافع استدلال در دادگاه براده های این هفته است.

هاروارد و MIT retorted که آنها را دانش آموزان مواجه شده “آسیب جبران ناپذیر” اگر دولت بخشنامه نمی شد متوقف شده است.

“در واقع آنها با چنین آسیب در حال حاضر” مدارس اتهام در یک دادگاه تشکیل پرونده در روز سه شنبه. “دولت است که اجرای این بخشنامه در فرودگاه ها و کنسولگری در سراسر جهان تبدیل دانشجویان به دلیل حضور آنها در دانشگاه ها را ساخته اند که در نظر گرفته تصمیم به ارائه آموزش آنلاین این سقوط است.”

این دانشگاه همچنین اشاره کرد که وزارت امور خارجه به تازگی به روز شده آن امورخارجہ دستی — که حاکم بر صدور ویزا در کنسولگری آمریکا دفاتر خارج از کشور — به نوار ویزا به دانش آموزانی که نمی خواهد در هر کلاس های حضوری در آمریکا

“دولت پیشنهاد که بخشنامه این است که بیش از یک ‘اطلاعیه’ از حکومت آینده است که رد آن واقعی رفتار” مدارس استدلال کرد.

بیش از 1 میلیون دانش آموزان بین المللی — 57 درصد از آنها از چین و هند و یا کره جنوبی — مورد مطالعه در کالج ها و دانشگاههای آمریکا در آخرین دوره مدرسه با توجه به باز کردن درب گزارش آموزشی بین المللی ارز.

در همان زمان ملی Foundaton برای سیاست آمریکا هشدار می دهد که ثبت نام از دانشجویان بین المللی جدید در دانشگاه های ایالات متحده می تواند به سقوط به پایین ترین سطح پس از پس از جنگ جهانی دوم است. کنسولگری ایالات متحده تعطیلی ممنوعیت خروج از کشور و مشکلات دیگر منجر به کم ثبت نام از دانشجویان بین المللی این بنیاد گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>