مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرمایه گذاری $472M بیشتر در مدرن واکسن نامزد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رفتن به پمپ دلار دیگر 472 میلیون به گسترش مدرن کارآزمایی بالینی برای تست ایمنی و اثر بخشی از آن coronavirus کانديد واکسن.

آنچه اتفاق افتاد: Moderna یکشنبه اعلام کرد که پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شناخته شده به عنوان بردا است ریختن اضافی دلار در روز قبل از فاز سه آزمایش واکسن نامزد میله میله برای شروع است.

بودجه کمک خواهد کرد بیوتکنولوژی شرکت گسترش محاکمه به 30000 نفر در ایالات متحده با توجه به مدرن و می آید بر روی پاشنه از ماهها بحث با FDA و تهمت و مدیریت عملیات در پیچ و تاب سرعت بین تلاش برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی برای واکسن.

پس زمینه: دولت فدرال شده است افزایش سرمایه گذاری خود را در توسعه و تست سرعت و ظرفیت تولید برای Covid-19 درمان و واکسن. در اوایل این ماه آن را ارائه $450 میلیون دلار برای ساخت یک درمان امیدوار کننده و 1.6 میلیارد دلار به Novavax به اجرا در اواخر مرحله آزمایشی برای آن واکسن نامزد شده است.

قبلا مدرن دریافت کرده بود تا به $483 میلیون از بردا آوردن مجموع جایزه به $955 میلیون — تقریبا 1 میلیارد دلار. مطالعه در حال انجام است در همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که با کارگردانی Anthony Fauci.

سیاست: فاز سه محاکمات در گام نهایی در تعیین چگونگی ایمن و موثر یک واکسن است و سرمایه گذاری های جدید می آید به عنوان برگ برنده دولت امید برای مشخصات بالا در اجرای اولیه واکسن در اسرع وقت سه ماه.

حتی اگر هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد اینکه آیا امیدوار کننده واکسن در حال آزمایش خواهد شد و در واقع کار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بسیار خوش بینانه در نظر. “ما بسیار نزدیک به واکسن — من فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از نتایج بسیار خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

سیاسی مخاطرات بزرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن است banked در پیدا کردن واکسن به نوبه خود جزر و مد در ویروس. تنها در سه آمریکایی بررسی پشتیبانی دولت او در پاسخ به این ویروس جدید و کم با توجه به آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>