تقریبا یک هفته پس از اولین متحده coronavirus مرگ اعلام شد, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درهم جمعه به دیدار هدف خود را برای افزایش تعداد افرادی که قادر به آزمایش می شود. اما آن را هنوز هم می تواند هفته برای آزمون واقعی را به محل.

HHS وزیر الکس آذر به خبرنگاران گفت که دولت در حال حمل مواد برای 700,000 coronavirus آزمون — خوبی از 1.5 میلیون که معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته بود در دسترس خواهد بود به بیمارستان ها این هفته در سخنان روز چهارشنبه. اواخر سهشنبه, معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir گفت سیاسی است که بیشتر در آزمون های گذشته با کیفیت چک آوردن کل آماده به 1.5 میلیون.

رسیدن به 1.5 میلیون تست هدف دور 2500 coronavirus تست کیت های تولید شده توسط CDC پیمانکار یکپارچه فن آوری DNA.

“آخرین مقدار زیادی اینجا هستند که اعتبار توسط دکتر [استیو] مونرو تیم به عنوان ما صحبت می کنند” آذر گفت: روز شنبه در سفر خود به CDC آتلانتا ستاد. او گفت که “تا 4 میلیون آزمون” در دسترس خواهد بود تا پایان هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای ارائه تصویر روشنی از چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش برای coronavirus. متضاد و گاهی گمراه کننده اظهارات مقامات بالا باید سوخت و سردرگمی بیش از چگونه بسیاری از نمونه های آزمایشگاه پردازش هستند و چگونه به سرعت این تعداد می تواند رشد کند.

“ما در حال حاضر تست شده بیش از 3,600 مردم برای ویروس” آذر گفت: در CBS’ “چهره ملت است.” “ما در حال حاضر این قابلیت در این زمینه به آزمون 75,000 مردم است.”

دو روز بعد CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat گفت: کمیته بهداشت مجلس سنا که آژانس تا به حال تست شده بیش از 3000 نمونه های گرفته شده از حدود 500 نفر — بخشی از آنچه در آذر ادعا کرد. که همان روز FDA سخنگوی سیاسی گفت که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال به اندازه کافی منابع در دست به آزمون 15,000 اما گفت که ظرفیت رشد می کنند به 75,000 مردم تا پایان هفته.

سناتور. پتی موری, کمیته بهداشت مجلس سنا را رتبه بندی عضو ناودان مخلوط پیام گفت: آن را مانع کسب و کار و مدارس و خانواده ها توانایی تصمیم گیری آگاهانه. واشنگتن دموکرات دولت خانه بوده است ضربه سخت coronavirus با حداقل 75 مورد تأیید و مرگ و میر 12 تا کنون.

“این است که عمیقا نگران کننده و کاملا غیر قابل قبول است که رتبه مقامات دولت متهم در پاسخ به این بحران در حال گیج کننده مردم و تناقض کارشناسان بهداشت و درمان به جای دادن آنها حقایق” موری گفت: POLITICO.

وقتی پرسیده شد که در مورد اختلاف بین آذر نظر در “چهره ملت” و Schuchat شهادت یک HHS سخنگوی سیاسی گفت که آذر به درستی گفت: 3,600 آزمون به جای 3,600 مردم در خانه راه و روش شنوایی هفته گذشته است.

حداقل 23 متحده در حال حاضر تایید موارد coronavirus از جمله خوشه هایی از جامعه به دست آورد و عفونت در واشنگتن و نیویورک است.

دولت مواجه شده است و افزایش انتقاد بیش از رول آهسته از تست رانده مشکلات با یک تست تشخیصی CDC توسعه یافته برای استفاده در بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است.

هفتاد و دو بهداشت عمومی آزمایشگاه در 45 ایالت و واشنگتن دی سی بود تایید CDC تست تشخیصی برای coronavirus که از روز شنبه با توجه به انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. اما این گروه هشدار داد که هر آزمایشگاه می تواند تنها تست 100 نمونه در هر روز حداقل دو نمونه از هر بیمار آزمایش می شود باید برای رسیدن به یک تشخیص است.

“ما به سرعت در حال گسترش ما تست ظرفیت پس از این اعداد را تغییر دهید” یک HHS گفته سخنگوی سیاسی. “حرکت رو به جلو ما انتظار نمایی بیشتر آزمون توزیع می شود به عنوان اضافی تولید کنندگان تا سطح شیب دار تولید.”

تجاری آزمایشگاه شرکت هایی مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp شروع به اجرای خود را در خانه به کروناویروس آزمون با مجوز از FDA اما یک صنعت منبع سیاسی گفت که خصوصی labs خواهد بود محدود به چند هزار آزمون در هر روز ،

“واقعا حجم بالا شما نیاز به سیستم عامل از تولید کنندگان” این منبع گفت. “اگر شما در حال رفتن به چیزی است که واقعا رمپ تا توان شما در حال رفتن به نیاز به Abbotts این ترمو فیشر. آن را برخی از زمان.”

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im