مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران هشدار McSally دچار مشکل است

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ارشد مشاوران سیاسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز شنبه که جمهوری خواه ایالت مارتا McSally در حال سقوط است خطرناکی در پشت در بحرانی نوسان ایالت آریزونا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی بود که در جلسه با رئیس جمهور در کاخ سفید برای بحث در مورد وضعیت بازی در یک تعداد انگشت شماری از میدان نبرد متحده است. نسبت به پایان جلسه تهمت کشیده مک کانل که در کاخ سفید به دیدار با او را در موضوع دیگری به روزولت ، بحث تبدیل به آریزونا که در آن رای گیری های اخیر نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن و McSally انتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت که او نگران McSally با توجه به سه نفر آشنا با بحث و گفتگو. او گفت: مشاوران سیاسی مک کانل در مورد بررسی های اخیر اعداد در آریزونا و تاکید کرد او از دست دادن به دموکرات سابق فضانورد مارک کلی.

مک کانل به نظر می رسد موضع سناتور اشاره کرد که آن را فقط ممکن است و این انتخابات است که هنوز هم یک راه مردم آشنا با این جلسه گفت:.

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر آیا به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد سخنگو.

یک سخنگوی مک کانل گفت: “مک کانل رهبر به طور کامل حمایت از سناتور McSally و معتقد است او در یک مسیر برای پیروزی در ماه نوامبر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود ایستاده و در دولت نیز موضوع گفتگو.

بحث و گفتگو در میان افزایش جمهوریخواه نگرانی در مورد آریزونا. آرایه ای از نظرسنجی های اخیر نشان داده اند تهمت از دست دادن به جو بایدن در این ایالت که دموکرات نیست برنده در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1996. دموکرات ها نشان داده اند آنها را به قصد تهاجمی بازی در آریزونا.

سنا نژاد خاص مشکل نقطه. به گزارش سعی کنید برای محافظت از خود را اکثریت McSally به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین امتیازهای. یک بررسی منتشر شده در این هفته نشان داد McSally انتهایی کلی با 13 امتیاز.

McSally نیز به عنوان شش ماه آخر مبارزات انتخاباتی در جمع آوری کمک های مالی قابل توجهی ضرر. از طریق پایان ماه مارس کلی حال outraised McSally 31 میلیون دلار به 18 میلیون دلار. کلی که شوهر سابق تشکر. Gabrielle Giffords است به خوبی تامین می شود کاندیدای سنا در کشور است.

این مسابقه توسط مرکز دموکراتیک به امید برد کنترل سنا. همراه با کلرادو دموکرات دیدن آریزونا به عنوان بهترین فرصت خود را به تلنگر یک ایران برگزار شد ،

جمهوری خواهان را ساخته اند حفاظت از McSally سابق کنگره و سابق نیروی هوایی, جنگنده, خلبان, یک اولویت است. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته رزرو 5.7 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیون در دولت است. دفاع از آریزونا فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با حزب ملی است که انتظار می رود به صرف $9.2 میلیون نفر است.

“این یک واقعیت است که آریزونا یک میدان نبرد دولت برای هر دو انتخابات ریاست جمهوری و سنای آمریکا به کمپین گفت:” McSally مدیر کمپین دیلن Lefler. “ما با اعتماد به نفس است که حزب جمهوری خواه است که به طور کامل سرمایه گذاری در نگه داشتن آریزونا قرمز در ماه نوامبر به دلیل کنترل کاخ سفید و سنا بر روی آن بستگی دارد.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آریزونا با کمتر از 4 درصد در سال 2016 جمهوری خواهان در دولت می گویند که رئیس جمهور خواهد شد و نیاز به آن را به طور جدی این سال است. آنها توجه داشته باشید دولت رشد کرده لیبرال تر در سال های اخیر با چهار ایالت دفاتر کوه در می رم به دموکرات ها در سال 2018 است. که در سال McSally از دست داد به دموکرات Kyrsten Sinema. او بعدها به صندلی از اواخر جان مک کین.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران پروژه اعتماد به نفس در مورد رئیس جمهور چشم انداز در میدان نبرد دولت است. مشاوران اشاره کرد در جلسه روز پنجشنبه که در حالی که McSally از دست داد در سال 2018 جمهوری خواه رژیم صهیونیستی است. mlb برنده گشتند.

اما دیگر جمهوری خواهان نگران هستند. بایدن آنها می گویند خواهد بود یک حریف سخت تر از هیلاری کلینتون در سال 2016. آنها همچنین نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات در مناطق حومه می تواند به اثبات پرهزینه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و خود را بدترین دشمن با نوسان حوزه” گفت: چاک Couglin که در خدمت به عنوان یک مشاور سابق جمهوری خواه آریزونا دولتی Jan Brewer. “بهترین شات خود را با کسانی که رای دهندگان این است که به حریف خود را کمتر جذاب تر از او است. او را تر و زمان انجام آن با بایدن. او سعی خواهد کرد هر چند.”

آریزونا یکی از دو سنتی محافظه کار متحده دموکرات ها در حال تلاش برای قرار دادن در بازی. آنها همچنین برنامه ریزی برای رقابت در گرجستان که دموکرات ها برنده نشده در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1992. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت 5 درصد در سال 2016 هر چند بررسی های اخیر نشان داده اند در یک مسابقه.

دموکرات ها می گویند رقابت در قرمز متحده باز خواهد شد تا چندین راه برای بایدن برای رسیدن به 270 انتخاباتی رای آستانه. این حزب بوده است که عمدتا با تمرکز بر سه زنگ کمربند آمریکا — میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا — که برنده برنده با حاشیه باریک در سال 2016.

یک بررسی منتشر شده در اوایل این ماه نشان داد که بایدن پیشرو آریزونا درصد 7 هر چند تهمت مشاوران اصرار دارند شماره خود را در دولت مطلوب تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>