مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران پیشی مقامات بهداشتی’ روایت – دوباره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میک Mulvaney فقط شکست خود قانون است.

این اقدام کاخ سفید رئیس ستاد متهم کرد رسانه ها در روز جمعه از stoking ترس بیش از coronavirus به عنوان یک طرح را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از پتانسیل مدرسه آتن و به نظر می رسد به سرزنش سرمایه گذاران برای نظارت بر پوشش اخبار از وقوع.

این هرزگرد تفسیر در یک محافظه کار فعال در کنفرانس مریلند مغایر با دستورالعمل او داده بود یک روز قبل از آن را به منظور به دولت coronavirus پیام استراتژی های مسیریابی آن را از طریق دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“این چیزی است که این مورد تمام شده است. من توجه داشته باشید امروز از یک خبرنگار گفت: آیا شما رفتن به انجام امروز برای آرام کردن بازار ؟ واقعا آنچه که من ممکن است انجام امروز به بازار آرام است و مردم به نوبه خود در تلویزیون های خود را برای 24 ساعت” Mulvaney گفت: در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

اما Mulvaney همچنین اذعان به شدت از ویروس و گفت که ایالات متحده آمریکا را “احتمالا” دیدن تعطیلی مدارس به عنوان بیماری همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

Mulvaney نظرات آمده میان غلت بازار سهام آمریکا از واکنش نمایندگان مجلس به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار برای نشان دادن آن را در کنترل گسترش تهدید جهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی دولت فدرال پاسخ این هفته انتصاب معاون رئیس جمهور مایک پنس به فرماندهی آمریکا coronavirus تیم پاسخ.

که حرکت بود به دنبال یک روز بعد با پنس تصمیم به تعیین یک دولت بهداشت و درمان, رسمی, سفیر دبی Birx به عنوان دولت کروناویروس “هماهنگ کننده است.” اما کاخ سفید تلاش ها تا کنون ظاهرا انجام می شود کمی برای تسکین نگرانی عمومی و یا آرام غلت بازار سهام که باز جمعه با کاهش قابل توجهی را یک بار دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش کرده است به طور خاص به خود را دارد پیام – رهبری تهمت اصرار که coronavirus شمار کمی تهدید برای ایالات متحده به دلیل آماده سازی او کارگردانی کرده است – در خط با دولت مقامات بهداشتی که باید هشدار داد که یک داخلی شیوع کروناویروس اجتناب ناپذیر است.

و در حالی که این اقدام رئیس ستاد به دنبال تطهیر شیوع این بیماری را جدی, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پیشنهاد کرد که دولت آمریکا پاسخ خواهد تا پایان بهره رئیس جمهور 2020 reelction مبارزات انتخاباتی. رای دهندگان به او پیشنهاد خواهد شد تحت تاثیر قرار آنچه او به عنوان “تاریخی و بی سابقه اقدامات” دولت گرفته شده برای مبارزه با کروناویروس’ گسترش یافته است.

“این است که یک دولت گسترده تلاش” گفت: “بنابراین من فکر می کنم که مردمی که تو در آن نگاه کنید و بگویید:” شما می دانید آنچه او را به انجام کار خود را بسیار خوب است.’ و بنابراین من فکر می کنم در پایان روز آن را میخوام در واقع کمک به او در آن است.”

این تفسیر از مغلوب ساختن پیشی جستن — که شکایت در یک پست به توییتر درست پس از نیمه شب جمعه صبح که دموکرات ها در حال سرزنش او را برای شیوع کروناویروس و دستیاران او نیز می آید به عنوان دولت به دنبال تعادل از هشدارهای دولت بهداشت و علوم با مقامات بازار آرام شد. مقامات کاخ سفید شد “کبود” روز سه شنبه با اظهارات نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی چه کسی گفت که یک coronavirus شیوع در ایالات متحده بود “یک سوال از اگر اما جای یک سوال از زمانی که.”

که هشدار از r. schultze ، درو یک تضاد با یک تبصره که در همان روز از Kudlow که CNBC گفت که “ما باید شامل این من نمی گم مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

Mulvaney پیام در روز جمعه به دنبال اخراج نگرانی در مورد کوروناویروس نشان می دهد که آن را به عنوان جدی قبلی شیوع بیماری های ویروسی. این اقدام رئیس ستاد گفت: CPAC که کروناویروس “است نه یک حکم اعدام است. این همان بحران ابولا.”

“در هر زمان خاص از 20 میلیون نفر در این کشور در حال رفتن به آنفولانزا. آنفولانزا جان مردم آن را ندارد. این است که ابولا OK ؟ و من به شما بگویم آنچه که بدان معنی است که در یک معنا” Mulvaney گفت. “این سارس. آن را MERS. چرا به ما می گویند که ؟ هنگامی که شما نگاه در شدت بیماری های, یکی از راه های شما می توانید در آن است که به دنبال در درصد از افرادی که آن را دریافت کنید که می میرند. من می دانم که مرتب از hard-hearted, اما این نوع که ما چگونه به آن نگاه کنید.”

Mulvaney گفت: مردم در حال تماشای بازار وجود دارد و آن این است که یک “وحشت بزرگ” اما او سوال که چرا وجود ندارد همان واکنش هر سال با آنفولانزا.

“آیا شما می خواهید برای دیدن برخی از مدارس تعطیل است ؟ احتمالا. ممکن است شما ببینید اثرات و در حمل و نقل عمومی ؟ اطمینان حاصل کنید. اما ما این کار را انجام. ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این” Mulvaney گفت. “پس یکی از چیزهایی که این نوع از پیام شما سعی می کنید به خارج. وجود حرفه ای هستند که می دانند چگونه به مسئولیت رسیدگی به این.”

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>