در بعد از ظهر چهارشنبه به رسانه های مرکز تحقیقات لعنتی از یک تماس به عمل است. لیبرال ها در سی ان ان این گروه گفت: آن ایمیل مشترکین پخش می شد coronavirus اطلاعات غلط سعی کنید به آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. محافظه کار رسانه ای دیده بان امیدوار به جلب حمایت خود را به تماس و ایمیل شبکه و ارسال خودکار تولید توییتهایی به یک تعداد انگشت شماری از آن در هوا شخصیتهای خواستار آن است که آنها را متوقف weaponizing ترس بیش ویروس.

چند ساعت زودتر مشترکین به همان MRC لیست ایمیل دریافت یک پیام بسیار متفاوت تنور: به سرعت در حال گسترش ویروس آنها مطمئن شد سوخت رسانی گسترده مالی و تبلیغاتی توسط دولت فدرال خواهد بود که به زودی محو کردن میانگین آمریکایی ها پس انداز بازنشستگی. راه حل های ایمیل اضافه شده بود به بuy یک کپی از یک مشکوک مالی-راهنمای برنامه ریزی که طلسم کردن گام های لازم برای “جلوگیری از سرقت آنها در حال برنامه ریزی بر روی حساب های خود را.”

ایمیل نا مشخص است که مشاوره مالی آمد و از یکی از MRC را تبلیغ و ویرجینیا-غیر انتفاعی بر اساس گروه شد مطمئن شوید که برای اضافه کردن آن منعکس شده “نظرات و تضمینی از ما تبلیغ به تنهایی و نه لزوما نظر و یا سرمقاله مواضع رسانه ای مرکز تحقیقات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im