مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان پرش در برای کمک به سازماندهی مستند تظاهرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رندا Vuillemont-اسمیت فقط می دانستم که به کجا بروید برای کمک به زمانی که او بود با توجه به سازماندهی یک تجمع در اعتراض به کروناویروس بسته شدن در خانه اش در ایالت اوکلاهما: FreedomWorks.

او می دانست که محافظه کار واشنگتن است که هل می دهد برای کوچکتر کردن دولت و کاهش مالیات نیز یک مخزن برای فعال آموزش و مشاوره. و مطمئن شوید به اندازه کافی FreedomWorks به سرعت پاسخ داد: ایجاد یک صفحه #ReOpenAmerica تجمع راهنمای برنامه ریزی ارائه راهنمایی برای فعالان در سراسر کشور: نوشتن یک پیام ساده در خانه نشانه ای مانند “به من اجازه دهید خوراک خانواده من” را ورقه صورتی و اخراج اعلامیه دعوت مراقبت های بهداشتی کارگران, دعوت رهبران مذهبی.

سند به دست آمده توسط سیاسی ارائه یک روایت برای ترویج: “ما به انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی — و در حال حاضر دولت نیاز به خارج شدن از راه.”

دو روز بعد Vuillemont-اسمیت کشیده کردن رالی در شهر اوکلاهما با صدها نفر از اتومبیل های نمایش.

بیش از دو هفته گذشته عمدتا محافظه کار فعالان برگزار شد تظاهرات در حداقل یک دوجین متحده در اعتراض به دولت در حال انجام stay-at-home سفارشات. به عنوان حوادث گسترده تر تبدیل شده اند آنها نیز تبدیل به بهتر سازمان یافته و حزبی به عنوان گروه های ملی درگیر کنید. بیشتر انتظار می رود که تظاهرات این هفته و FreedomWorks است کمک به ارتقاء و تدارکات.

از کاخ سفید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تکیه بر فرمانداران به آرامش دقیق مستندات و تشویق تظاهرات بیشتر سیاسی کردن این موضوع است.

“این مردم بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اخیر کنفرانس خبری. “آنها رو cabin fever. آنها می خواهید به عقب بر گردیم. آنها می خواهند زندگی خود را به عقب. زندگی خود را گرفته بود و دور از آنها.”

در حالی که FreedomWorks و دیگر گروه های محافظه کار در حال هل دادن به تقویت اعتراضات دیگران کاهش یافته است به درگیر شدن. برای مثال آمریکایی ها برای رفاه گل سرسبد غیر انتفاعی چارلز کخ سیاسی شبکه است که کمک به سازماندهی جنبش حزب چای از یک دهه پیش است درگیر این زمان هر چند این گروه فشار برای کشور به بازگشایی گفت: Tim Phillips این گروه رئیس جمهور. و دیوید مک اینتاش, رئیس, باشگاه, برای, رشد, شبکه ملی از 250,000 pro-رشد محدود دولت آمریکایی گفت که گروه خود را متمرکز شده است هل دادن نسبت ناروا به بریده بریده مقررات برای کسب و کار به تقویت اقتصاد و پس از آن راه اندازی مجدد.

یک رهبر محافظه کار آشنا با این وضعیت گفت: این یک اشتباه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و گروه های ملی به خود را درگیر در تظاهرات ذاتا تبدیل تظاهرات به دیگر فرهنگ, جنگ نبرد, خوردگی محافظه کاران در برابر لیبرال ها.

کسانی که در خطوط نبرد در حال حاضر کشیده شده است ،

کسانی که شناسایی به عنوان محافظه کار تا حد زیادی طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی مطلوب سریع اقتصادی راه اندازی مجدد ترس از ادامه آسیب به کشور مالی است. کسانی که شناسایی به عنوان لیبرال تا حد زیادی طرف با مقامات بهداشت عمومی و اصرار دیگر جدول زمانی, ترس از ایجاد موج دوم coronavirus موارد است.

در حالی که بسیاری از اعتراضات صورت گرفته در کشورهای با فرمانداران جمهوریخواه از جمله اوکلاهما و تگزاس و یوتا تهمت برجسته است و تنها کسانی که در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران. او با صدور توییتر تماس بگیرید به “آزاد” سه نفر از نوسان متحده — مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا — همه با فرمانداران دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها برداشت دعوا با فرمانداران در طول همه گیر quibbling بیش از در دسترس بودن آزمون و لوازم پزشکی و همچنین اینکه رئیس جمهور دارای اختیارات به زور متحده برای لغو اقامت در خانه سفارشات. نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها فکر می کنم فرمانداران در حال انجام شغل بهتر از رئیس جمهور در دست زدن به ویروس.

“او بسیار به نظر سنجی اعداد و رتبه بندی گفت:” جیم هاجز سابق فرماندار دموکرات از ایالت کارولینای جنوبی. “من آن را تصور کنید infuriates او که او را در مقابل قطبی از فرمانداران. آنها در حال گرفتن نمرات خوب و در حال قطبی مخالف است. این نوع از مسائل است که همواره او دیوانه است.”

در ویرجینیا دیوید بریت است که کمک به سازماندهی یک اتومبیل-تنها اعتراض برنامه ریزی شده برای روز شنبه در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره گفت که او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما ترجیح می دهم رئیس جمهور با سازمان های ملی و اقامت در خارج از رویدادهای محلی.

60 سال مشاور سلامت روان از Fairfax, Va., بریت گفت: او نمی خواهید به تمرکز کردن رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم این مستند که به کارگردانی و مردم را به ماندن در خانه تا ژوئن 10 و دستور غیر ضروری کسب و کار به بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 8. اگر کسب و کار نمی بازگشایی قبل از آن بریت استدلال ویرجینیا از دست بدهد تا 40 درصد از رستوران خود را.

“فرماندار نرتهم واقعا overreacted و overreached,” او گفت:. “ما نیاز به یک تاریخ قبل از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها لعنتی نرتهم در ماه های اخیر بیش از نظرات او در سال گذشته در مورد سقط جنین در اواخر مدت به عنوان به خوبی به عنوان جدید تفنگ محدودیت او امضا و به قانون این سال است.

“ما نمی خواهیم سیاست در این زمینه گفت:” بریت که خواسته مردم را به تهمت نشانه یا مؤتلفه پرچم که به نظر می رسد در برخی از تظاهرات. “این چیزی است غیر سیاسی و کاملا بی طرفانه. ما واقعا می خواهید به تمرکز بر گرفتن ویرجینیا باز است.”

اما گروه های سیاسی و تهمت متحدان باید اثر انگشت خود را بر روی چندین تظاهرات در سراسر کشور است.

استفان مور خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی, مشاور کمک به طرح اعتراض در ویسکانسین.

و دیگر سازمان در میان 100 فعالان که با حضور در یک برنامه ریزی FreedomWorks جلسه آموزشی برای زنان برگزار می شود اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مارس است. این رویداد آمد و تنها چند روز قبل از دولت فدرال صادر اول آن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Vuillemont-اسمیت یکی از کسانی که در آموزش است. او تصمیم گرفت در مارس 13 در اعتراض به این تصمیم به بستن کسب و کارهای غیر ضروری از جمله سالن مو و ورزشگاه — از طریق پایان ماه آوریل است. کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: اگر دولت منحنی همچنان به پهن کردن او به آرامی شروع به بازگشایی ماه آینده در فاز.

Vuillemont-اسمیت یکی از اولین تماس FreedomWorks در مورد تظاهرات. این گروه پس از کمک اتصال فعالان در همان منطقه ترویج تظاهرات و کمک به تامین نشانه.

کمک ممکن است پرداخت. صدها نفر از اتومبیل های پیوست Vuillemont-اسمیت اصلی اعتراض در شهر اوکلاهما در روز شنبه ، دو دیگر کوچکتر تظاهرات برگزار شد دوشنبه در تولسا و شهر اوکلاهما. و Vuillemont-اسمیت گفت: او در حال برنامه ریزی دیگری برای اواخر این هفته.

“ما یک سرویس گفت:” آدم براندون جمهور FreedomWorks. او گفت: این گروه که شروع به شنیدن از فعالان در مورد پتانسیل اعتراضات در مارس 13, به تازگی یک نظرسنجی از 70 ، 000 عضو و متوجه شد که 9 درصد بیکار هستند و 24 درصد را به حال خود کاهش ساعت.

“ما بسیار مراقب باشید که نه به چتر نجات در” براندون اضافه شده است.

پس از صحبت کردن برای هفته ها در مورد بازگشایی این کشور برای اولین بار توسط اواسط ماه مارس و آوریل 1 مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد دستورالعمل هفته گذشته طراحی شده به تدریج سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در سه مرحله پس از مناطق معیارهای خاص از جمله رو به پایین مسیر از موارد و تهاجمی تست برنامه.

پس از دستورالعمل ها و تظاهرات در برخی از ایالات آمریکا شروع شد و اعلام کرد گام های کوچک برای بازگشایی شده است. روز دوشنبه گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد اعلام کرد برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی کردند و اگر آنها را به رعایت دقیق اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می گوید: زودتر راه اندازی مجدد می تواند کمک به رئیس جمهور در انتخاب مجدد کمپین در بخشی به دلیل آنها را ببینید فعالان محافظه کار و جمهوری خواه مجلس همچنین فشار برای یک راه اندازی مجدد. اگر اقتصاد شروع به بهبود می یابند با حداقل عفونت های اضافی رئیس جمهور را به اعتبار. اما اگر عفونت گسترش یا یک دوم خاموش کردن مورد نیاز است او می تواند سرزنش کرد.

تا کنون بیش از 40 ، 000 نفر فوت کرده اند در آمریکا از coronavirus با بیش از 800,000 افراد آلوده. در حالی که اولیه نقاط داغ به نظر می رسد که به اوج خود رسید و دیگر مکان هنوز هم هفته دور از خود عفونت امتیاز بالا.

FreedomWorks انتظار دارد به نگه داشتن بازی یک نقش هماهنگ کننده اعتراض ها ضرب در روزهای آینده.

پس از Facebook مسدود معترضان با استفاده از سایت خود را به سازماندهی در شخص گردهمایی FreedomWorks شروع ارسال تجمعات در وب سایت خود را. با توجه به صفحه دوازده تظاهرات در حال برنامه ریزی برای این هفته در نوادا, اورگان, ایلینوی, اوهایو و پنسیلوانیا و دلاور در میان دیگران.

Britt دیرین جمهوری خواه فعال در ویرجینیا گفت که او تصمیم گرفت به منظور تلاش برای سازماندهی تظاهرات در ریچموند پس از او را دیدم یک رانندگی رالی در لانسینگ میشیگان. او شنیده است از حزب چای فعالان و حامیان سناتور. تد کروز 2016 انتخابات ریاست جمهوری که می خواهند برای حضور در.

زنگ زده Sloan, 64, که زندگی در خارج از ریچموند و شرکت در زوم تماس با FreedomWorks فعالان مارس 13 در مورد نحوه بازگشایی این کشور قصد دارد برای شرکت در ویرجینیا در اعتراض به مخالفت با “مردم در قدرت — آنهایی که فکر می کنم آنها می دانند که پاسخ به همه چیز است.”

FreedomWorks, او گفت:, در حال ارسال برخی از علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>