مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک حمله رعد اسا از عفو و commutations

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک میزبان از عفو و commutations روز سه شنبه اعم از میله Blagojevich سابق فرماندار ایلینوی آمریکا به اتهام فساد مالی به برنی Kerik سابق پلیس نیویورک کمیسر.

“بله ما تبدیل حکم راد Blagojevich. او در خدمت هشت سال در زندان یک مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در مسیر به لس آنجلس.

تخفیف یکی از سراسیمگی از اقدامات قانونی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و جمعه از جمله عفو برای Kerik, سرمایه مایکل Milken و سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور و آنها را روز قبل از برنامه ریزی صدور حکم راجر سنگ در دادگاه فدرال در سی, در میان گمانه زنی های گسترده در مورد اینکه آیا رئیس جمهور را عفو سابق خود دیرین aide.

سنگ بود که در این مرکز هفته گذشته درام داخل وزارت دادگستری با چهار حرفه دادستان ترک در مورد او پس از دادستان کل ویلیام بر رد محکومیت خود را توصیه.

سنگ بلندی سرنوشت کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت در هفته های اخیر با رئیس جمهور آن را “سقط جنین از عدالت!” در توییتر و excoriating دادستان و قاضی برای رسیدگی به این پرونده است. روز سه شنبه او به نظر می رسد به اکو یک فاکس نیوز نویسندگان تماس برای یک محاکمه جدید اما به خبرنگاران گفت که او “داده نشده آن را به هر فکر” وقتی پرسیده شد که اگر عفو در کار می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو حرکت تقویت یک الگوی است که در آن کسانی که به دنبال عفو را به شدت لابی رئیس جمهور متحدان و همکاران پریدن جلوتر از فرایند رسمی که کاخ سفید معمولا بررسی درخواست عفو. و روز سه شنبه اعلام توسط کاخ سفید ارائه چند وسوسه انگیزی نکات که ممکن است در آینده از رئیس جمهور لیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طعنه عفو Blagojevich در ضمن برای سال. اما روز سه شنبه تخفیف می آید پس از یک کمپین رسانه ای توسط فرماندار سابق را که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دیده می شود.

Blagojevich یک دموکرات بود استیضاح و حذف از دفتر در سال 2009 برای فساد و بعدها تحت تعقیب در چند اتهام فساد مالی. او متهم به تلاش برای درخواست های شخصی نعمت و فروش آمریکا صندلی خالی سمت چپ توسط باراک اوباما برنده انتخابات ریاست جمهوری شد و محکوم به 14 سال است.

در سال 2015 یک دادگاه تجدید نظر فدرال لغو چهار اصلی 18 فقره Blagojevich محکوم شد در گفت جنبه های خود را دست زدن به سنا خالی به مبلغ سنتی سیاسی “logrolling” که نبود غیر قانونی است. اما آن را تایید کرد دیگر شمارش و باعث resentencing که مجددا اصلی خود حکم.

“من به تماشای همسر خود را در تلویزیون من نمی دانم او به خوبی من ملاقات او چند بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با وجود Blagojevich ظاهر می شود برای چه تهمت گفته بود “در حالی که کوتاه … سال پیش” در واقعیت تلویزیون نشان می دهد “ مشهور شاگرد.”

او “به نظر می رسید مانند یک فرد خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Blagojevich رقیب که “بسیاری از مردم در مخالفت با این حکم است.”

در مورد شنود مکالمات تلفن نشان داد Blagojevich گفت: “من این کارو کردم و این لعنتی طلایی. من فقط آن را برای لعنتی هیچ چیز نیست.”

در ماه اوت گذشته تهمت را رد کرد فرماندار نظرات از تماس تلفنی خود با عنوان “braggadocio” و کافی برای محکومیت.

“من فکر می کنم که وجود داشته اند بسیاری از سیاستمداران — نه من یکی از آنها را با راه — که باید گفت خیلی بدتر از طریق تلفن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در آن زمان. در آن زمان این پیشنهاد او ممکن است اعطای Blagojevich بخشش درو سریع سرزنش از ایلینویز’ تمام خانه جمهوریخواه کرد.

این گروه روز سه شنبه گفت آن را “نا امید” در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم خواستار Blagojevich “از فساد در ایلینوی” و اشاره کرد که “نه یک بار تا به او نشان داده شده است هر گونه پشیمانی برای او روشن و سابقه مستند از جنایات فاحش است که تضعیف اعتماد قرار داده شده به او توسط رای دهندگان.”

Blagojevich به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن را واقعیت نشان می دهد در سال 2010 پس از حذف از دفتر اخراج شد پس از رئیس جمهور آینده انتقاد او را برای انجام تحقیقات ناکافی در هری پاتر مربوط به محصول چهار قسمت فصل.

اما او همچنین به نظر می رسد به کراوات Blagojevich را تخفیف به یکی از خود را درک سیاسی دشمنان سابق FBI مدیر James Comey. سابق FBI مدیر reemerged به عنوان یک مکرر هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا به عنوان دادستان فدرال به دنبال به کراوات تا چند سست به پایان می رسد از روسیه بررسی Comey رهبری قبل از سال 2017 شلیک با مغلوب ساختن پیشی جستن — صدور حکم از سنگ و سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

در روز سه شنبه تهمت bashed دادستان که قرار Blagojevich پشت میله های زندان سابق آمریکا وکیل پاتریک فیتزجرالد که در پیوست Comey تیم حقوقی در پی اخراج خود را.

“آن پیگرد قانونی توسط مردم همان Comey Fitzpatrick — همان گروه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از این ادعا که او تصمیم به خاطر او دلسوز بود به درخواست فرماندار سابق ،

رئیس جمهور با اظهار تاسف کرد که Blagojevich زندانی شد در کلرادو “بسیار دور از کودکان خود را است.”

“آنها در حال رشد آنها در حال رفتن به دبیرستان در حال حاضر و آنها به ندرت به دیدن پدر خود را در خارج از نارنجی یونیفرم, من تو را دیدم که من و رفت و آمد خود را از جمله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نشان می دهد که Blagojevich سر خواهد شد به زودی به خانه. “او خواهید بود قادر به بازگشت به خانه با خانواده اش پس از گذراندن هشت سال در زندان بود که فوق العاده قدرتمند و مسخره جمله در نظر من و به نظر بسیاری از دیگران است.”

این تیم از دادستان سابق که قرار Blagojevich پشت میله های زندان — از جمله Fitzpatrick — انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت حتی به عنوان آنها اذعان خود حق اعطای عفو.

“در حالی که رئیس جمهور این قدرت را کاهش آقای Blagojevich را از جمله این واقعیت باقی می ماند که فرماندار سابق محکوم شد بسیار جرائم جدی” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک. آنها اشاره کرد که Blagojevich اعتقاد و حکم شده بود مورد بررسی و تأیید مستقل قضات دادگاه های استیناف و دیوان عالی کشور است. “خود دادستان به عنوان اثبات این که مقامات منتخب که خیانت کسانی که انتخاب می شوند برای خدمت به حساب برگزار خواهد شد.”

رهبران حزب در دولت بودند بیشتر اشاره کرد در محکوم کردن حرکت می کند.

فعلی رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در بیانیه ای اعلام کرد که ترکیبات خود را به حال “تحمل بیش از حد فساد و ما باید با ارسال یک پیام به سیاستمداران است که شیوه های فاسد را دیگر تحمل بود.”

وی افزود: “رئیس جمهور تهمت است مورد آزار قرار گرفته عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد و من عمیقا معتقدم که این عفو می فرستد پیام اشتباه در زمان اشتباه است.”

“من فکر می کنم آن را می فرستد به طور کامل اشتباه پیام” شهردار شیکاگو لری Lightfoot به خبرنگاران گفت: در حالی که بازدید از قانونگذاران دولت در دولت و کنگره آمریکا در اسپرینگفیلد. “با چالش های ما با جریان عمومی فساد Blagojevich یک سنگ محک واقعی برای بسیاری از مردم در مورد چه چیزی اشتباه است در ایلینوی سیاست و این مایه تاسف است که این اتفاق افتاده با این رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تایید کرد که او اعطا عفو کامل به Kerik نزدیک از همکاران سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی و مکرر رادیو فردا مهمان که در سال 2009 التماس کرد گناه را به تقلب مالیاتی و اظهارات نادرست و اتهامات و پس از اتمام چهار سال حکم زندان.

“من فقط عفو برنی Kerik یک مرد که تا به حال توصیه های بسیاری از بسیاری از مردم خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید بعضی اوقات تقریبا در همه زمان ها, من واقعا با تکیه بر توصیه های از مردم که آنها را می دانیم.”

در یک صدای جیر جیر Kerik گفت که او تا به حال “هیچ کلمه ای برای بیان قدردانی و قدرشناسی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به غیر از تولد فرزندان من امروز یکی از بزرگترین روزهای زندگی من — ساخته شده کامل و تمام شهروند آمریکایی دوباره,” او گفت:.

یکی از افراد ذکر شده از سوی کاخ سفید به عنوان دفاع از Kerik را عفو سیدنی پاول وکیل برای فلین که در حال حاضر مبارزه با به عقب نشینی خود را از گناه برای دروغ گفتن به محققان.

و درخواست عفو برای Kerik شد ارسال شده توسط وکیل به نمایندگی chief petty officer ادوارد گالاگر مهر و موم نیروی دریایی بود که محروم از افتخارات نظامی خود را در طول محاکمه به اتهام قتل, لابی به خود را ارتقاء بدهید. Kerik همچنین حمایت برای گالاگر.

در گالاگر یکی از کسانی که ذکر شده همراه با جولیانی تهمت شخصی وکیل به عنوان توصیه Kerik را عفو کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو Milken به اصطلاح آشغال پیوند شاه تبدیل نیکوکار نیز یافت می شود فهرستی از حمایت در میان بالا مشخصات نام در Trumpworld از جمله ایران megadonors میریام و Sheldon Adelson, حمل و نقل, منشی, ایلین Chao, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی و اخبار Corp. بنیانگذار روپرت مرداک.

Milken گناه التماس کرد در سال 1990 به باجگیری و اوراق بهادار اتهام تقلب شد و چهره 1980s تجارت خودی رسوایی. او در ابتدا محکوم به 10 سال زندان و جریمه 600 میلیون دلار برای اقدامات خود را در حالی که در اتهام از اوراق قرضه بخش در درخل برنهام لمبرت هر چند حکم او بود و بعد از آن کاهش می یابد تا دو سال بعد از او شروع به همکاری با محققان.

رئیس جمهور بوق و کرنا Milken را comeback, داستان ستایش “کار باور نکردنی” انجام شده توسط Milken حمایت از تحقیقات سرطان.

“او به پرداخت یک قیمت پرداخت می شود بسیار دشوار است اما او را از انجام یک کار باور نکردنی,” او گفت.

کاخ سفید همچنین اعلام کرد هفت عفو در مجموع از جمله برای آریل Friedler پل Pogue آنجلا استانتون و دیوید Safavian سابق رئیس ستاد در دولت خدمات دولت که محکوم به مانع رسیدگی به سفر او با یک لابی.

همراه با Blagojevich, تهمت تبدیل جملات از سه دیگران: Tynice Nichole سالن کریستال Munoz و جودیت Negron.

جاش گرشتین و شیعه Kapos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>