مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برنامه ای برای ارسال فدرال اجرای قانون به شیکاگو آلبوکرک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد روز چهارشنبه به افزایش فدرال اجرای قانون واحد به شیکاگو و آلبوکرک آخرین نمونه از داخلی و مداخله دولت فدرال اعتراض دولت و رهبران محلی در شهرستانها که اخیرا مسئولیت ناآرامی و خشونت است.

ابتکار لقب “عملیات افسانه” در حافظه 4-year-old افسانه Taliferro که به ضرب گلوله کشته شد در ماه گذشته در Kansas City, Mo. ارسال خواهد شد “صدها ماهر مأموران اجرای قانون” از اف بی آی اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده خدمات مارشال و وزارت امنیت داخلی به دو شهر “برای کمک به درایو کردن جرم های خشونت آمیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید است.

حدود 200 ماموران فدرال در حال حاضر مستقر شده اند به کانزاس سیتی, دادستان کل ویلیام بار گفت:, و اضافه کرد که “در مقایسه با تعدادی از عوامل” ارسال می شود به شیکاگو به “تقویت” این شهر موجود و نیروهای وظیفه. وزارت دادگستری ارسال خواهد شد اضافی 35 عوامل به Albuquerque, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با استفاده از این مناسبت به ملامت رهبران دموکراتیک از شهرستانها مانند مینیاپولیس فیلادلفیا و نیویورک جایی که او مرتبط اخیر افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز را خواستار شدید پلیس اصلاحات از جمله هل پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و هدایت پول بیشتر به سمت خدمات اجتماعی.

او بازیگران این تصمیم به عنوان یک تمایلی انتخاب هر چند او را تهدید به دخالت در امریکا بزرگترین شهرستانها پس از تظاهرات گسترده بر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس اولین شکست در مینیاپولیس در پایان ممکن است.

“رک و پوست کنده ما هیچ چاره ای جز درگیر,” او گفت:.

“ما باید به یاد داشته باشید که این کار از پلیس محله می افتد بر روی شانه های محلی انتخاب رهبری” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:. “هرگز فراموش نکنید که. زمانی که آنها کناره گیری وظیفه خود را با نتایج فاجعه بار است.”

“آمریکایی ها باید خود را نگه دارید رهبران شهر پاسخگو” او رفت و تقاضای او گفت که مستلزم اصرار “که جامعه مقامات به طور کامل پشتیبانی به طور کامل به عقب و صندوق به طور کامل خود را به پلیس محلی بخش است.”

Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در زمان درد به افتراق عملیات افسانه از استقرار ماموران فدرال در حال حاضر در حال وقوع در پرتلند سنگ. مقامات محلی و حتی سابق امنیت داخلی دبیر را محکوم کرد تاکتیک های استفاده شده توسط آن دسته از عوامل که بخشی از وزارت امنیت داخلی-led “سریع استقرار نیروی” با توجه به اخیر دادگاه پرونده.

ماموران فدرال در پورتلند نشان داده شده در فیلم برخورد با خشونت با معترضان وجود دارد با کمتر کشنده پرتابه و گاز اشک آور و در برخی موارد ربودن افراد از بینام و وسایل نقلیه. تاکتیک موضوع چندین چالش های قانونی و پورتلند سیاستمداران خواستار آن شدند که نیروهای فدرال بود خارج از شهر.

بیش از یک دوجین شهرداران را امضا کرده اند در نامه ای به بر و گرگ متهم دولت از نقض معترضان حقوق اساسی و به کارگیری “غیر قابل قبول و سرد” تاکتیک در حالی که سوء استفاده از اجرای قانون فدرال “صرفا برای کمپین علوفه.” در نامه ای مشابه به کنگره رهبری همان گروه خواست برای جلسات در موضوع و محتواي زبان در هزینه های صورتحساب برای جلوگیری از پول مالیات دهندگان از پرداخت برای چنین عملیات.

هر دو از اورگان سناتور و دو پرتلند-منطقه عضو مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه خواسته بازرسان به طور کلی در هر دو عدالت و امنیت داخلی به بخش نگاه به اقدامات نیروهای فدرال در شهر.

اما عوامل خواهد شد که مفصل تحت عملیات افسانه Barr گفت: در روز چهارشنبه خواهد بود “کار برای حل قتل و به خشونت باندهای و آنها خواهید بود کار شانه به شانه با دولت های محلی و همکاران.”

“این یک نوع متفاوت از عملیات بدیهی است که از نظر تاکتیکی تیم ما با استفاده از برای دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت” او گفت:. “ما همچنان به مقابله با اراذل و اوباش, خشونت,” او اضافه شده تماس خود را دستور “کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>