مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب فناوری رئیس صندوق مربوط به شرکت های بازاریابی چند سطحی (persian

مرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است برای نصب به عنوان سرپرست و مدیر عامل شرکت دولتی باز تکنولوژی, صندوق, James مایل بود مربوط به دو شرکت های بازاریابی چند سطحی (persian کشید که نظارت قانونی از دولت های متعدد به طور کلی وکیل.

کمیسیون تجارت فدرال بسته یکی از آنها خواستار آن را “یک اتهام غیر قانونی هرمی.” 2010 دولت قانونی تشکیل پرونده توصیف مایل به عنوان یک “شرکت” در آن شرکت, ثروت, Hi-Tech, بازاریابی که او اذعان کرد یک “هرم” — اما اصرار قانونی بود.

مایل عموم vouched دوم شرکت اکسل ارتباطات در حالی که او بالا, South Carolina رسمی و همسر خود را در حال پرداخت توسط شرکت. اما امروز او را انکار می کند او تا به حال هر گونه حضور رسمی با هر دو شرکت است.

هر دو شرکت اداره می شود به عنوان بازاریابی چند سطحی قصد دارد که کار را با تشویق فعلی نمایندگان فروش برای جذب بیشتر شرکت کنندگان در ازای مشوق و اغلب یک برش از کسانی که مردم را به فروش. گاهی اوقات این برنامه شامل مشوق های اضافی برای کسانی که با افراد جدید را جذب و حتی بیشتر شرکت کنندگان است.

مایل بودند و هرگز متهم به تخلف و او در بیانیه ای گفت که این دو شرکت حقوقی گلایه آغاز شد و پس از درگیری او با آنها متوقف شده بود. در واقع همسر خود را وابسته به این شرکت در 1990s در طول سال زمانی که تعدادی از وکلای دولت به طور کلی بررسی آن است.

انتخاب مایلی نیز کشیده شده موشکافی برای عدم تخصصی تخصص در فن آوری های bankrolled با حقوق دیجیتال غیر انتفاعی که بودجه نرم افزار رمزگذاری ابزار مانند سیگنال برای شهروندان رژیمهای او اذعان کرد در مصاحبه ای هر چند او تاکید کرد مدیریت خود را تجربه.

مایل است که در اوایل ماه جولای بود که شنود گذاشته برای این کار توسط مایکل بسته جدید مدیر آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی نشده است قادر به گرفتن پست در میان یک جنگ در دادگاه بیش از کنترل از صندوق. در اواخر ماه ژوئیه فدرال قضات گفت که بسته به ظاهر فاقد قدرت قانونی برای کنترل صندوق مانند او با دیگر بودجه فدرال اخبار بین المللی سازمان.

پرسید که چه فن آوری تجربه او واجد شرایط برای اجرای OTF, مایلز گفت: “Mmm. اوه من نمی دانم. من شده است در برخورد با اینترنت را برای مدت زمان طولانی [به عنوان یک کاربر] بنابراین من نمی دانم. من نمی خواهد به شما نشان می دهد که من جهان را برجسته متخصص در خنثی کردن فایروال چینی. من اعتقاد ندارم که. اما من فکر می کنم که OTF احتمالا کند که افراد چه کسانی هستند.”

او گفت: بعد از آن در مصاحبه ای که او در واقع باید تخصص تکنولوژی بود اما بیشتر واجد شرایط برای این کار به این دلیل که او یک “کسب و کار موفق, مدیر” و کارولینای جنوبی وزیر امور خارجه برای 12 سال در میان دیگر وظایف او تنظیم سازمان های غیر انتفاعی. او نیز در خدمت دو بار به عنوان رئیس ستاد Andre بائر که بائر بود معاون فرماندار کارولینای جنوبی است.

یک شرکت بازاریابی چند سطحی (persian مایلز گفت: چیزهای مثبت در مورد اکسل و ارتباطات به فروش می رسد از راه دور خدمات تلفن و مورد بررسی قرار گرفت در 1990s به صورت بالقوه نقض ضد هرم قوانین توسط وکلای کلی از میشیگان و تگزاس و آرکانزاس نوادا و پنسیلوانیا است.

پنسیلوانیا گفته است که اکسل طرح نقض قوانین حمایت از مصرف کننده به دلیل آن مورد نیاز مردم برای پرداخت به یک نماینده. اکسل به حل و فصل با دولت در سال 1998 که در آن شرکت گفت: از آن متوقف شد که مشکل ساز برنامه. میشیگان نیز راه اندازی یک تحقیق رسمی به این شرکت اما بعد از آن متوقف شد و به دنبال آن زمانی که اکسل توافق به تغییر برخی از برنامه های بازاریابی.

در دسامبر سال 1995 در یک موفقیت جلد مجله داستان مایل است به نقل از گفتن پسر خود را در مورد اکسل: “من معتقدم که این بهترین مالی فرصت شما تا به حال در طول عمر خود را. اگر شما انجام این کار, شما هرگز برای انجام یک کار در تمام زندگی خود را.”

خواسته که در مورد نقل قول مایل سیاسی گفت: “وقتی که دوباره ؟ وقتی که بود؟” گفت: آن را در دهه 1990 او گفت: “من نمی دانم. من هیچ نظری ندارم. من به یاد داشته باشید که من هرگز درگیر شد در هر چیزی, هر یک از آن مسائل است. هیچ چیز. هیچ چیز.”

مایل’ همسر بتی مشغول به کار به عنوان یک “نماینده مستقل” برای اکسل از سال 1994 تا سال 2004 به گفته او LinkedIn زیستی. او حتی نوشت: کتاب در مورد وقت خود را در صنعت با عنوان “میلیونر استاد” و “جدید رویای آمریکایی” که پوشش اشاره می کند که مقدمه ای است که توسط “وزیر امور خارجه جیم مایل است.”

او که در یک خبرنامه شرکت به عنوان یک توزیع کننده موفق که ساخته شده $17,000 هر ماه و نیز اشاره شد در سابق فروش مستقیم سایت ChangeMakerEvents.com به عنوان “#9 تمام وقت پول نان آور” در Excel.

اما اکثر نمایندگان فروش برای این شرکت انجام نمی, نزدیک به عنوان به خوبی با فوربس پیدا کردن در سال 1997 که به طور متوسط شرکت کنندگان در پایین این شرکت دریافت فقط 20 دلار در هر سال در کمیسیون. در حالی که اکسل ساخته شده بود $144 میلیون دلار سود در سال 1996 شرکت را از دست داده اند پول که سال بدون 195 $در هر یک از هزینه جذب مجبور به پرداخت برای تبدیل شدن به یک نماینده فروش فوربس در بر داشت.

در سال 1995 جیمز مایل بود که پس از آن کارولینای جنوبی, وزیر امور خارجه, نقل شد موفقیت, مجله داستان عنوان کرد و گفت این شرکت بود “مشروع عالی و مبتکرانه” وقتی پرسید که توسط همسر خارجه کارولینای جنوبی, سناتور: “جیم به عنوان وزیر امور خارجه از آن کار خود را به نگه داشتن flimflam شرکت های خارج از ایالت کارولینای جنوبی. این یک کسب و کار مشروع?” مایل همچنین اشاره کرد که او تا به حال اجرا در زمینه های جنایی و ورشکستگی چک های شرکت و مديران.

مایل نیز صحبت کرد و به جمع 4,000 “Excelites” در آتلانتا در ماه نوامبر سال 1996. او نمی خواهد نظر به سی ان ان پول در آن زمان وقتی پرسید که چگونه او متصل به شرکت اگر چه وکیل وی گفت: خروجی “آنچه او می کند و با اکسل ربطی به کار رسمی خود ظرفیت. ما نمی دانم هر چیزی در مورد این صحبت درگیری.”

یک سال 1996 نیویورک تایمز داستان ذکر بتی مایل مشارکت در اکسل, اما همچنین اشاره کرد که 86 درصد از نمایندگان خود را تمدید نیست و قرارداد خود را به کار در شرکت. بتی مایل نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اکسل نیز موضوع از چند صد “کوبیدن” شکایت علیه آن را در کمیسیون ارتباطات فدرال در اواسط 1990s. کوبیدن است عمل تغییر کسی تلفن ارائه دهنده خدمات به شرکت های مختلف بدون که فرد اجازه.

در اطراف این زمان این شرکت رفت و عمومی آن در حال حاضر گرفتن مطبوعات بد در مورد آن شیوه های کسب و کار با یک اخبار صبح دالاس داستان اشاره کرد که “اکسل تبدیل شده است تا حدودی بحث برانگیز شرکت در هفته های اخیر به عنوان برخی از تحلیلگران با انتقاد از آن روش های حسابداری و مسائل دیگر.” برخی از سابق نمایندگان فروش نیز شکایت شرکت و ادعا شده که اکسل به حال “با دخالت خود درآمد” و آن را یک “طرح بازاریابی چند سطحی.” تلسا جهان با انتقاد از این شرکت به عنوان یک “هرم گسترش استخدام نشات گرفته از یک نماینده.”

در سال 1998 این شرکت ادغام با شرکت مخابرات TeleGlobe و پس از آن بود که در نهایت گرفته شده توسط بل کانادا که در سال 2002 ورشکسته شد. “اکسل اسیر ویژه به طور خلاصه در اواسط 1990s هنگامی که آن را اعمال اموی-سبک چند سطح بازاریابی رویکرد به تلفن راه دور کسب و کار, اما این استراتژی هرگز واقعا پرداخت” کانادا روزنامه گلوب و ایمیل نوشت: در سال 2002. “پیش از میلاد [بل کانادا شرکت] آن را خریدم همراه با Teleglobe تنها به فروش آن به بعد فقط برای $227 میلیون (آمریکا) — 90 درصد کمتر از آن را برای آن پرداخت می شود — با توجه به writeoff.”

در طول سال از وجود آن اکسل را به خود جلب کرد تعداد شکایات از افرادی که احساس کردند که آنها تا به حال شده است فریب خورده با یک گفت: “مردمی که در بالا ساخته شده مانند راهزنان. بهترین است که بقیه از ما می گویند که ما تنها از $400. … من مطمئن هستم که برخی از مؤمنان واقعی به حواس خود پس از آن, اما آنچه در مورد بقیه؟”

یکی دیگر نوشت که آن را “دلخراش به فکر می کنم در مورد چگونه یک شرکت می تواند سوء استفاده از مردم آن را در چنین راهی که توزیع کنندگان کار بسیار سخت برای ساخت آینده مالی خود را در حالی که ساختمان این شرکت است. چه ساده و بی تکلف از ما به آن فکر می کردم که اکسل و تمام شرکت های MLM ما بهترین منافع خود در قلب!”

یک سوم گفت که “اکسل ساخته شده پول در فروش distributorships که اساسا بی ارزش در زمان سرمایه گذاری اما می تواند تولید ‘درآمد نامحدود’ اگر خریداران استخدام دیگران را نیز به خرید distributorships. اکسل بود بر اساس طرح Ponzi.”

وقتی پرسیده شد که به نظر برای این داستان مایل در بیانیه ای گفت: “من هرگز درگیر در هر چند [در سطح] طرح بازاریابی. همسر من درگیر شد اما قبل از ترک هر گونه مشکل قانونی مواجه شده یا [از] آنها است. در آن زمان همسر من درگیر شد این طرح کاملا قانونی است. بعد از آن در عملیات های خود فرار آنها به مشکلات حقوقی اما همسر من مدتها ترک در زمان مشکلات حقوقی. من شخصا درگیر بود اما به من از نظر حقوقی که از برنامه خود به صورت قانونی است. و آنها بودند.

“تنها در عملیات بعدی آنها باید مشکل قانونی و که درگیر در درجه اول نمایندگان خود وعده و انجام کارهایی که مطابق با این طرح است. اما در زمان رخ داده است که همسر من آنها را ترک کرده بود و من هیچ نقشی ندارند در کمک به آنها در حل مشکلات خود.”

در یک بیانیه USAGM مدیر عامل شرکت بسته گفت: “این یکی دیگر از ترور شخصیت از یک آمریکایی که به سادگی مایل به خدمت به کشور است. من باقی می ماند اعتماد به نفس در, آقای مایلی توانایی برای پیشبرد دموکراسی و آزادی بیان از طریق پشتیبانی از اینترنت firewall دورزدن فن آوری.”

باز فن آوری صندوق که در آن بسته می خواهد برای قرار دادن مایل به اقدام مدیر عامل شرکت است که در مرکز یک نبرد تن به تن است که دارای حفره دار OTF موجود رهبری در برابر, بسته, که در تلاش برای آتش که رهبری و هیئت مدیره قرار داده و خود مردم در آن است. در اواخر ماه جولای یک دادگاه تجدید نظر فدرال به طور موقت مسدود بسته اقدامات و گفت: او به احتمال زیاد نیست که قدرت به جای هیئت مدیره اما حکم نهایی نشده است.

اما چنین دادگاه جنگ را متوقف نشده بسته از تغییر برخی از USAGM پرسنل است که در برخورد با مسائل مشابه که OTF این نسخهها کار بر روی. جمعه گذشته USAGM همچنین حذف آن مدیر دفتر آزادی اینترنت, چاد هرلی با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع نقل مکان کرد و او را به آژانس خدمات فن آوری و نوآوری ، هرلی مطلع شد در مورد حرکت بود که بلافاصله موثر در یک تماس تلفنی با USAGM جدید chief operating officer, André Mendes, و هیچ دلیلی داده شد با توجه به یک فرد است.

مایلز گفت: او نمی دانست که اگر بسته می دانستم که در مورد لینک به برنامه های بازاریابی چند سطحی (persian بلکه در مصاحبه ای گفت: پس از ارائه شده با آنچه که سیاسی برنامه ریزی شده به گزارش: “من فکر نمی کنم من می خواهم کنایه با داستان خود را. من فکر می کنم خود داستان است که احتمالا درست است.”

در اواخر دهه 2000 مایل’ نام داشت و مورد استفاده در مواد بازاریابی برای شرکت های دیگر که با استفاده از یک هرم رویکرد به رشد کسب و کار خود را. پل Orberson است که یک نان در اکسل, راه اندازی ثروت Hi-Tech بازاریابی در سال 2001 و شرکت صفحه اصلی وب سایت در یک نقطه استفاده می شود مایل به عنوان یک خارجی سنج.

“گوش دادن به جیم مایل’ چشم انداز ثروت Hi Tech بازاریابی و صنعت بازاریابی شبکه ای” در این سایت بخوانید. “جیم مایل بود وزیر امور خارجه کارولینای جنوبی برای 12 سال است. جیم یک وکیل است که توانایی عمل در مقابل دیوان عالی کشور است.” بروشور شرکت بود که در دسترس آنلاین در آوریل 2009 تحت عنوان “چه کسی است که پیوستن به FHTM?” نیز ذکر شده هر دو جیمز و بتی مایل در بالای لیست.

اما به عنوان شرکت رشد برخی از دولت به طور کلی وکیل آغاز شده بررسی و در اوایل سال 2010 هر دو داکوتای شمالی و مونتانا فرستاده بود بس-و-دست برداشتن از سفارشات به FHTM برای جلوگیری از آن را از انجام کسب و کار در کشورهای خود را.

جیمز مایل همچنین نقل شد در مونتانا را متوقف و دست بردارد سفارش عنوان کرد و گفت که FTHM بود “یک هرم وجود دارد بدون شک در مورد آن است. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با یک هرم است.” اما او همچنین گفت که از آنجا که این شرکت تا به حال محصولات و خدمات به فروش FTHM قانونی بود. مونتانا کمیسیون اوراق بهادار و بیمه متنبه مایل به گفتن است که این شرکت تا به حال “تصویب قانونی حکم توسط هر دولتی در این کشور است.” کمیسر دفتر گفت: “برای مونتانا این نمایندگی نادرست است.”

شرکت کردم و در بیشتر مشکل با وکلای کلی از تگزاس آمریکا, کارولینای شمالی و کنتاکی شروع به بررسی و کمیسیون تجارت فدرال نیز در نهایت به دنبال آغاز به شرکت. در اواخر ژانویه 2013 یک دادگاه فدرال متوقف شرکت شیوه های فریبنده مسدود متهمان دارایی و منصوب موقت گیرنده.

دادستان کل کنتاکی که در آن شرکت بر اساس در آن زمان گفت: “این یک کلاسیک هرمی در هر معنی واقعی کلمه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بیش از 90 درصد خریداری شده که به FHTM از دست رفته پول خود را. امروز نشانه پایان یکی از پرکار ترین طرح های هرمی فعال در شمال امریکا است.”

از پیری, کارولینای جنوبی, معاون فرماندار, که در آن مایل شده بود رئیس ستاد حتی با صدور “هشدار کلاهبرداری” هشدار به مردم در مورد شرکت.

وقتی پرسیده شد که اگر همسر خود پشیمان دخالت خود را در این شرکت ها مایلز گفت: “او کمک کرد تا بسیاری از مردم در اکسل. او بسیار موفق زن واقعی پرقدرت زن, فوق العاده, فروشنده معتقد است شور و شوق در آنچه که او انجام شده بود و به عنوان یک نتیجه از که بسیار موفق بود و مقدار زیادی از پول و کمک به بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole