مغلوب ساختن پیشی جستن حملات فاکس نیوز’ نیل Cavuto در تجمع فاکس شخصیتهای بلافاصله پرش به Cavuto دفاع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر هدف گرفته در یک فاکس نیوز میزبان بودن اندازه کافی وفادار به او را مسخره لنگر نیل Cavuto در کلرادو تجمع در روز پنج شنبه شب ساعت پس از انفجار او را در توییتر بیش از یک بخش در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “cringeworthy” 2016 بحث اجرای.

فاکس نیوز نویسندگان ریچارد فاولر و لنگر اد هنری با این حال شروع به پریدن کرد به دفاع از خود شبکه همکار دقیقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان پخش در تماس تلفنی با رئیس جمهور اظهارات “مشکل” و “سازمان ملل متحد و آمریکا.”

رئیس جمهور ساخته شده است که آن را به یک عادت گرفتن عکس در محافظه کار-تکیه شبکه زمانی که او احساس می کند برخی از آن میزبان و مفسران نشان داده نمی شود او را به اندازه کافی fealty در زمان صدور پنج شنبه بعد از ظهر با Real Clear Politics نویس A. B. Stoddard گفت: 2016 بحث اجراهای شد “فاجعه” در طول Cavuto را نشان می دهد.

“کسی می تواند در @foxnews لطفا توضیح دهید که به ناروا hater A. B. Stoddard (صفر استعداد!) و @TeamCavuto که من برنده هر یک از مباحث را از ابتدا تا انتها” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بررسی نظرسنجی های گرفته شده بلافاصله پس از بحث. بحث رو من انتخاب می شوند. باید روباه عضو هیئت مدیره Paul Ryan!”

بعد در تجمع تمسخر رئیس جمهور سابق فاکس نیوز لنگر Shep اسمیت—طولانی یک هدف مورد علاقه خود را—قبل از تغییر خود را از خشم به Cavuto که گرفته اسمیت محل.

“فاکس خیلی بهتر است اما ما خوش شانس” مغلوب ساختن پیشی جستن نعره میکشید در حالی که انفجار رسانه ها. “همه خود را بالا دارای نشان می دهد که آنهایی که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن همه خود را بازنده نشان می دهد آنهایی که دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن. چگونه است Shepard Smith انجام می دهند ؟ او تا به حال بالاترین رتبه و در حال حاضر نیل Cavuto جای او را گرفت.”

فاکس نیوز بود که حمل رالی زنده در لحظه ای که به زودی قطع میشه و تبدیل به هنری و خود پنل که برجسته فاولر و نقطه عطف ایالات متحده آمریکا بنیانگذار چارلی کرک. پس از کرک وفادار تهمت sycophant گفت: “به نظر می رسد در “روح بزرگ” فاولر در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن برای توهین به همکار او در فاکس امواج رادیو و تلویزیون.

“او صرف گذشته 30 یا تا دقیقه سطل زباله یکی از همکاران ما نیل Cavuto بدون هیچ دلیل خاص” فاولر اعلام کرد. “این صحبت می کند به این مشکل با ریاست جمهوری است. او می تواند اجرا بر روی اقتصاد خوب و من به او امتیاز برای آن است اما به نشستن در این هوا و زباله یک روزنامه نگار خوب این صحبت ها به مشکلی که ما داریم.”

“ما نمی توانیم بگویم بچه های ما نه به قلدر ما نمی توانیم بگویم بچه های ما به خوبی به همسایگان خود” او ادامه داد. “ما نمی تواند بگوید که فرزندان ما به نزد دیگران زمانی که شما یک رئیس جمهور حمله به یک مرد خوب برای بدون هیچ دلیل خاص گذشته از این واقعیت است که او با انتقاد از یک سیاست خاص و موقعیت خود را.”

هنری بخشی از piggybacked در فاولر دفاع از Cavuto اضافه کرد: “نیل Cavuto از روز اول به من راه می رفت به Fox News Channel همواره برجسته و برجسته نگار و من می خواهم به ایستادگی کردن برای او نیز هست.”

لحظاتی بعد و پس از Kirk گفت که او “قصد اقامت در خارج از” مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در Cavuto در حالی که مسواک زدن خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به عنوان “سرگرمی” فاولر تحت فشار قرار دادند پشت در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن دانشمند در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به “ستاره های موسیقی راک و کمدین.”

“او را رهبر جهان آزاد برای او را به نشستن در اینجا و حمله به یک روزنامه نگار, متعدد خبرنگاران برای گزارش حقایق در ریاست جمهوری خود نه تنها مشکل آن سازمان ملل-ریاست جمهوری” فاولر به این نتیجه رسیدند. “این سازمان ملل-آمریکایی است. ما در متمم اول قانون اساسی است که آزادی بیان و آزادی مطبوعات است.”

فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان بود که در هوا در طول رئيس جمهور تجمع نیز آمد و به دفاع از Cavuto که همچنین مجریان برنامه روزانه در فاکس کسب و کار.

“آن را به من توجه رئیس جمهور در حالی که صحبت کردن به جمعیت در کلرادو اسپرینگز گفت: چیزی در برابر توهین به یکی از همکاران من” ریگان اشاره کرد. “او کسی است که آغاز شده و این شبکه فاکس کسب و کار و کسی که بیشترین روزنامه نگار و همیشه عادلانه است.”

“من می توانم به شما بگویم که در مورد نیل. او یک نمایشگاه فرد یک نمایشگاه و یک مرد خوب,” او اضافه شده است. “بنابراین من نا امید است که رئیس جمهور گفت: کسانی که همه چیز. چرا که نیل Cavuto یکی پسر که نیست سزاوار آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر