مغلوب ساختن پیشی جستن حملات لیندزی گراهام پس از SCOTUS احکام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک نوسان در ایالت لیندزی گراهام (R-S. C.) در روز پنج شنبه پس از دو دادگاه عالی تصمیم گیری های مربوط به خود نزدیک برگزار می شود سوابق مالی ، lamenting است که کمیته قضایی مجلس سنا رئیس و تهمت متحد انجام نمی شد به اندازه کافی به هدف رئیس جمهور سیاسی دشمنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها پس از تصمیم دیوان عالی کشور آن را تایید کرد منهتن هیئت منصفه حکم خود اظهارنامه مالیاتی و سایر اسناد و مدارک مالی به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی را به این شیوه از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. در پاسخ به تهمت شکایت کرده است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود و نه به اندازه کافی دریافت موشکافی بیش از دولت او تصمیم به باز کردن یک ضد جاسوسی رسیدگی به اتهام روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه در سال 2016.

“ما کاملا فاسد قبلی دولت از جمله رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که در جاسوسی انتخاباتی و گرفتار شدم…و هیچ چیز اتفاق می افتد به آنها. این جنایت در حال وقوع بود و حتی قبل از انتخابات هر کس آن را می داند و در عین حال همه یخ زده و سفت با ترس” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. او به طور خاص به نام گراهام کمیته نوشتن: “هیچ جمهوریخواه قضائیه پاسخ.”

رئیس جمهور ادعا نمی کند را به حساب این واقعیت است که گراهام در حال اجرا است گسترده به بررسی ریشه های روسیه بررسی شد و اعطا گسترده احضاریه قدرت وادار شهادت از چندین ارشد سابق دولت اوباما مقامات.

گراهام بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن jab.

در اوایل این سال نسبت ناروا دادند گراهام به صدور حکم به رئیس جمهور سابق خود خواستار آن است که او را تحت سوگند. اما گراهام است به سرعت در رد کسانی که در تماس با این استدلال که این امر مجموعه ای از یک سنت خطرناک. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به فشار برای چنین یک عمل است.

در حالی که روز شنبه به دیوان عالی کشور احکام صادر مغلوب ساختن پیشی جستن یک دست دادن در منهتن مورد قضات punted جداگانه مورد مربوط به کنگره احضاریه برای شبیه سوابق مالی همه اما اطمینان حاصل کرد که اسناد و مدارک برسد کنگره و یا عمومی تا بعد از روز انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>