مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم عروسی استفان میلر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور عروسی مشاور ارشد استفان میلر در یکشنبه شب, با توجه به کاخ سفید.

عروسی صورت گرفت در یکی از رئيس جمهور در هتل فقط بلوک دورتر از کاخ سفید: “رئیس جمهور در هتل بین المللی ترامپ برای عروسی خانم و آقای استفان میلر” خواندن بیانیه ای ارسال به خبرنگاران گفت. هر چند کاخ سفید نیست شناسایی عروس میلر مشغول بود به کتی Waldman, مطبوعات, وزیر, معاون رئیس جمهور مایک پنس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به واشنگتن از فلوریدا جایی که او با حضور در دیتونا 500 مسابقه نسکار — که بعدها به تعویق افتاد به دلیل آب و هوای نامساعد.

میلر مهاجرت تندرو و مکرر speechwriter برای رئیس جمهور یکی از معدود باقی مانده کارکنان از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. میلر بوده است در شکل گیری این دولت سیاست های مهاجرتی با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن “مسلمان بان کی مون” و “تحمل صفر” جدایی خانواده سیاست.

او همچنین تحت آتش از چندین دموکرات پس از گزارش ظهور او را هل دادن تئوری های محبوب با ملی گرایان به Breitbart اخبار.

Waldman قبلا برای قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله سناتور. مارتا McSally آریزونا. Waldman شد همچنین سخنگوی وزارت امنیت داخلی که در آن او در دفاع از دولت خانواده جداسازی سیاست و ساخته شده برخی از بحث نظرات در مورد مهاجران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>