رئیس جمهور تهمت سرنگون خود را رئیس ستاد میک Mulvaney در شب جمعه جای بحث برانگیز خود را با دست راست با تشکر. علامت مراتع (R-NC).

“من خوشحال هستم که اعلام کند که کنگره علامت مراتع را تبدیل به کاخ سفید رئیس ستاد” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و رابطه بسیار خوب است.”

رئیس جمهور اعلام کرد که Mulvaney خواهد رفت به ایرلند شمالی به ایالات متحده فرستاده ویژه یک حرکت است که در حال حاضر نیز برگ باز کردن موقعیت مدیر دفتر مدیریت و بودجه که Mulvaney نظارت.

“من می خواهم برای تشکر از اقدام رئیس میک Mulvaney برای داشتن خدمت دولت به خوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

Mulvaney بود عمیقا درگیر در رئیس جمهور را استیضاح رسوایی. دو شاهد که قبل از شهادت در مجلس استیضاح کاوشگر در برابر تهمت ادعا Mulvaney که به طور مستقیم درگیر در این دولت تلاش برای تحقیقات راه اندازی شد در اوکراین در ازای یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

فیونا هیل سابق top روسیه مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران گفت او تا به حال شنیده گوردون Sondland—سفیر سابق آمریکا به اتحادیه اروپا—وزارت امور خارجه بود که یک “توافق با رئیس ستاد برای یک جلسه اگر این تحقیقات در بخش انرژی شروع کنید.'” از “تحقیقات” با اشاره به پروب را به Burisma دارایی های یک شرکت گاز اوکراین که در آن معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی بود که یک عضو هیئت مدیره.

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman مدیر برای اوراسیا امور در وزارت امور خارجه آمریکا همچنین ادعا کرد Sondland گفت Mulvaney شد هماهنگی جلسه در ازای رسیدگی به Bidens.

Mulvaney همچنین اعتراف کرد به آمریکا خودداری از کمک به اوکراین برای فشار آوردن به این کشور رئیس جمهور را به نگاه به یک تئوری توطئه در مورد دموکراتیک دخالت در انتخابات 2016.

“آیا [رئیس جمهور تهمت] همچنین ذکر است به من در عبور از این فساد مربوط به DNC سرور ؟ کاملا—هیچ تردیدی در مورد آن. که در آن است و به همین دلیل است که ما برگزار می شود تا پول” او به خبرنگاران گفت: در اواخر سال گذشته. “چه اتفاقی افتاد در سال 2016 قطعا بخشی از چیزی است که او نگران بود در مورد فساد با آن ملت است که کاملا مناسب است.”

در خانه مرغزار بهترین و شناخته شده به عنوان رئیس به شدت محافظه کار آزادی حزبی. مراتع اعلام کرد در ماه دسامبر 2019 که او نمی خواهد دوباره انتخابات را به خانه خود بنشینید.

خانه کمیته اخلاق سرزنش مراتع در سال 2018 بیش از دست زدن به او از آزار و اذیت جنسی شکایت از شش کارکنان در برابر یک دستیار. در حالی که مراتع اخراج کارمند او پرداخت می شود او را برای چهار ماه پس از ترک موقعیت با توجه به یک خانه بررسی است. کمیته اخلاق در نهایت جریمه مراتع $40,000 برای نگه داشتن کارمند در حقوق و دستمزد خود را.

مراتع قبلا ابراز علاقه در حال تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد. پس از, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد جان کلی اعلام کرد در سال 2018 است که او را ترک موقعیت در انتهای آن سال, مراتع به خبرنگاران گفت که او خواهد بود “علاقه مند” در نقش.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de