مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان دیدن یک coronavirus توطئه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برخی از حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را یک تهدید بزرگتر از گسترش بسیار مسری رمان coronavirus: یک توطئه توسط “دولت عمیق” بازیگران به استفاده از این ویروس در برابر رئیس جمهور است.

یک قطعه کلیدی از شواهد سوخت خود را تئوری: یک مراکز کنترل بیماری رسمی بیانیه های عمومی در شیوع است از میله Rosenstein سابق معاون دادستان کل که نظارت مولر پروب و با توجه به اختلاف گزارش پس از بحث از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

دکتر نانسی r. schultze ، رئیس CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی — که shoutout از برادرش برای حضور خود 2017 تایید شنوایی — هشدار داد آمریکایی ها در روز سه شنبه رسانه های مطبوعاتی که شیوع در ایالات متحده اجتناب ناپذیر است.

R. schultze ، نظرات رو گسترده توجه جرقه خواستار اقدامات بیشتر توسط دولت که مدتها زده بیشتر اطمینان داشته باشید. این دیوانگی به نظر می رسد به گرفتن تهمت و پا به حالت صاف در حالی که در مسیر بازگشت از اجلاس خود با نخست وزیر هند که در آن او اعلام کرد شیوع “به خوبی تحت کنترل است.”

امثال مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh و جیم Hoft ناشر دروازه دانشمند یک توطئه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن سایت باید در ایران خواهر و برادر اتصال به تعداد زیادی از ناشناس حساب توییتر.

“راد Rosenstein به عنوان همه ما می دانیم که قطعا کار به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که عجیب دقیقا آنچه که او انجام تضعیف منطقی تر و آرام پیام رئیس جمهور به تیم صادر کرده است در ویروس” متهم محافظه کار دانشمند feisty در یک شنبه پست وبلاگ.

بازارهای مالی جهانی شده اند کشویی برای چند روز بیش از نگرانی در مورد خرید اینترنتی از ویروس یک روند است که تهدید و تهمت را گلگون اقتصادی پیام و همچنین آینده سیاسی خود.

هنوز هیچ شواهدی وجود ندارد که مقامات بهداشتی فدرال هستند بیش از بیان تهدید coronavirus به تعقیب یک انتقام گیری سیاسی در برابر تهمت و برخی از محافظه کاران – حتی به عنوان آنها را ستوده و دولت پاسخ – با عجله به دفاع از Messonier.

“من شنیده ام مردم پریدن از روی نانسی r. schultze ، چرا که او به ما گفت حقیقت: که آن را یک ماده از اگر اما زمانی که”Rep. تام کول (R-Okla.) به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “این است که نه آنچه شما می خواهید برای شنیدن به جای از پای در آسمان؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را — که گل رز به برجسته سیاسی با ترویج این ایده نادرست است که باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده-دارای پخش خود سوء ظن است که رسانه های جریان اصلی در حال sensationalizing ویروس و کمک به ياوه بازار سهام است. “رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای, اگر ممکن است,” او توییتی در روز یکشنبه است.

توییت پس از Limbaugh پخش ترس که این ویروس بود که “weaponized” در برابر تهمت در دوشنبه رادیو برنامه. او را متهم به “درایو-توسط رسانه ها” بیش از hyping تهدید مطرح شده توسط این ویروس به منظور مخزن بازارهای مالی است.

“وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد coronavirus” اظهار Limbaugh که اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه. Limbaugh, که او نیز در مقایسه با ویروس به “سرماخوردگی” دنبال کرد تا در روز سه شنبه با تصرف در r. schultze ، -Rosenstein اتصال.

دیگر تهمت حامیان در ضمن کشف و ضبط کرده اند در بحران برای منحرف کردن سرزنش به برخی از رئيس جمهور مورد علاقه اهداف: دولت های خارجی و قدرتمند سازمان های جهانی.

در ژانویه 29, وبلاگ, پست, آمریکا, اولین سیاست pro-مغلوب ساختن پیشی جستن غیر انتفاعی تاسیس با مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale به انتقاد از حزب کمونیست چین و سازمان بهداشت جهانی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد شیوع بیماری.

سازمان بهداشت جهانی” گروه نوشت: “یک مطالعه موردی چگونه حزب کمونیست چین آلوده ظاهرا غیر سیاسی نهاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>