مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن هر دو می خواهند به لغو tech حمایت های حقوقی — برای مخالف دلایل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رقیب سیاسی جو بایدن در بر داشت خود را در نادر توافق روز جمعه با رئیس جمهور برای دفاع از لغو قانونی برای حمایت از شرکت های فن آوری که presumptive دموکرات نامزد شده است گفت: باید “بلافاصله” لغو.

اما این دو که به صورت خاموش در این سال کلی انتخابات آمده اند به همان نتیجه به صورت کاملا دلایل مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای قابل توجه یک سال 1996 ارائه محافظت از شرکت ها از جمله Facebook و Google از پرونده های حقوقی بیش از محتوای کاربر تا حدودی به دلیل توییتر به تازگی اضافه شده واقعیت-چک کردن و برچسب های هشدار دهنده برای یک سری از توییت خود.

بایدن در ضمن خواهان کنگره به حذف آن به دلیل حمایت او می گوید Facebook و سیستم عامل های دیگر شکست خورده اند برای مهار سیاستمداران گردند و دروغ های آنلاین از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن. در انجام این کار, هر دو در حال هدف قرار دادن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت یک قانون است که به طور گسترده ای با اعتبار ترغیب رشد اینترنت مدرن اقتصاد است.

“توییتر در حال انجام هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال دموکرات حزب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه. “آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده است. بخش 230 باید لغو توسط کنگره است. تا زمانی که آن را تنظيم خواهد شد!”

فراخوان به اقدام پژواک اظهارات بایدن در مصاحبه منتشر شده در ژانویه. “باید لغو” بایدن افزود که Facebook و آن مارک زوکربرگ مدیر عامل باید “ارسال به مسئولیت مدنی” برای عدم سرکوب اطلاعات غلط آنلاین.

اما بایدن کمپین در روز پنج شنبه با چکش مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اقدام در این موضوع یک دستور اجرایی که وظیفه تنظیم کننده فدرال با در نظر گرفتن یک نگاه سخت در زمانی که بخش 230 حمایت باید تقاضای خود را به شرکت هایی مانند توییتر. بایدن سخنگوی لایحه Russo به نام نظم “افراطی سوء استفاده از قدرت” و گفت: آن را نمی خواهد موقعیت بایدن دولت در یک بیانیه سیاسی.

هنوز بایدن است نه حمایت از خود را از حملات در بخش 230. معاون سابق رئیس جمهور کرزی در بخش 230 بدون تغییر باقی مانده از گذشته خود مصاحبه بایدن کمپین گفت: با توجه به سیاست و او قصد دارد به دنبال قانون برای نگه داشتن رسانه های اجتماعی شرکت های پاسخگو برای آگاهانه تبلیغ دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر