مغلوب ساختن پیشی جستن بوستر: باور نمی coronavirus تلفات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بیش از 70,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus — اگر شما بر این باورند دولت است.

تعداد فزاینده ای از محافظه کاران معتقد هستند که جامعه پزشکی و رسانه ها هستند باد coronavirus مرگ و میر برای اهداف سیاسی با وجود تقریبا تمام شواهد نشان می دهد که اگر هر چیزی به شکل یک undercount.

تئوری توطئه آغاز شده و با کسانی که استدلال می کنند این رقم در حال دستکاری قبل از شکلگیری به کلی سوء ظن در مورد کوروناویروس مدل سازی در میان جمهوری خواهان. فاکس نیوز شروع به ویژگی ثابت drumbeat از شک و تردید در مورد قابلیت اطمینان از هر مدل و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به نام مدل “اشتباه از یک روز” و “خارج از ضربت سخت زدن” اما اصرار داشت روز سه شنبه به اعتقاد او دولت را کشته.

عدم اطمینان در میان برخی از محافظه کاران نشات گرفته از یک مدت طولانی گريزى از کارشناسان بهداشت و اخبار اصلی سازمان گزارش مرگ و میر. و این موجب سوء ظن در مورد هر شماره نشات گرفته از مقامات و محققان و همچنین در مورد اینکه آیا رسانه ها به اشتباه به بررس تعداد کسانی که به تنزل جمهور.

به سلامت کارشناسان این روند نگران کننده است که می تواند منجر به مردم نمی گرفتن دولت در بهداشت و اجتماعی-فاصله سفارشات به طور جدی بیشتر تشدید شیوع کروناویروس.

“با کاهش مرگ و میر و کلی بار از مرگ و میر با Covid-19 آنچه که مردم در حال تلاش برای کاهش وخامت اوضاع برای هر دستور کار,” دکتر گفت: Felipe Lobelo یک افسر سابق در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که مشغول به کار در آژانس در پاسخ به این ویروس H1N1 است. “است که منجر به آرامش و بهداشت عمومی اقدامات و یا کمبود بودجه برای تماس با ردیابی بسیار مهم است که یا تست یا تمام چیزهایی که ما نیاز به انجام به منظور نگه داشتن این ویروس در خلیج است.”

به منتقدان آن را قابل فهم پاسخ به یک مغرضانه رسانه ها.

“جریان اصلی رسانه ها را ساخته اند خود را به مخالفت با محافظه کاران و تهمت حامیان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمدتا به دلیل از صاحب نظران و نظرات که آنها برجسته ترویج” گفت: تیم جوان یک مقاله نویس در سمت راست متمایل واشنگتن تایمز و SiriusXM radio شخصیت.

این ایده که مرگ عوارض هستند و پر از شکوفه سرچشمه در یک هسته از حقیقت — این واقعیت است که برخی از مقامات از جمله مشکوک اما نه تایید coronavirus مرگ و میر در اولیه خود را بالغ. متخصصان سلامت می گویند این رویکرد ضروری است تا اطمینان حاصل شود که مرگ و میر است به طور قابل توجهی undercounted در لحظه.

این خطر وجود دارد که به ارائه اطلاعات نادرست از نحوه کشنده این ویروس این است که” Lobelo در حال حاضر استادیار در دانشگاه اموری را رولینز دانشکده بهداشت عمومی.

در واقع محققان می گویند حتی پذیرفته شده در مجموع به احتمال زیاد نمی گرفتن دامنه کامل از این بیماری همه گیر را در مرگ و میر. اوایل coronavirus مرگ و میر ممکن است misidentified در حالی که دیگران ممکن است مردم را از درگذشت coronavirus بدون گرفتن آزمون و یا رفتن به بیمارستان.

کسانی که با احتیاط از tally counter که آن را غیر مسئولانه به عامل در هر مشکوک coronavirus مرگ و میر استدلال این مرگ و میر می تواند بسته به شرایط بهداشتی و که آن را نادرست و به حدس و گمان.

محافظه کاران نیز مشکوک در مورد تحقیقات نشات گرفته از چین در آغاز همه گیر با این استدلال که ایالات متحده و بقیه جهان عامل با دستکاری داده ها. کاخ سفید به تکرار آن سوء ظن با وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: پکن نکردن اطلاعات در مورد شیوع.

جوان کمک کرد تا جرقه ادعا می کند در روز شنبه که CDC شد گزارشدهی نادرست داده های مرگ و میر زمانی که او در توئیتر خود نوشت: “گه مقدس: من خواندن این اشتباه است و یا آیا CDC فقط تجدید نظر ملی COVID-19 مرگ و میر به 37,308?!?!”

توییت تحریف CDC شکل است که بر اساس گواهی فوت داده که طول می کشد چند هفته به روند. این بدان معناست که این تعداد به طور طبیعی تاخیر به خوبی پشت بیشتر تا به روز تعداد ذکر شده توسط مقامات دولتی و محققان بود که نزدیک به 70,000 روز یکشنبه.

با اینحال صدای رفت و ویروسی در محافل رسانه های محافظه کار.

نیوز مکس جان Cardillo ساخته شده تصویری مدعی شد شواهدی وجود دارد که “CDC در حال دروغ گفتن به شما.” سابق کاخ سفید مشاور سباستین گرکا ادعا کرد که این یک نشانه آن است که مقامات بهداشت بودند زیاده.

“نه تنها این کار ثابت کند که چینی ها ویروس است که تقریبا به عنوان کشنده به عنوان اصل معتقد بودند, اما آن را نیز به احتمال زیاد تایید می کند که بسیاری از مرگ و میر قبلا نسبت به کروناویروس در واقع ناشی از دیگر عوامل زمینه ای مانند شرایط از پیش موجود و یا حتی مرگ و میر به دروغ نسبت داده شده به این ویروس گفت: وقتی که قربانیان ثابت نشده که این ویروس در وهله اول” گرکا نوشت در وب سایت خود امریکا ،

هر چند فاکس نیوز استعداد پایدار متهم نیست CDC از دروغ گفتن چند شخصیت بازیگران تعمیم سوء ظن در بینی و مدل های رانندگی بازگشایی سیاست بیش از گذشته چند روز.

“یک چیز بسیار خاص: این مدل که به ما گفته شده است برای مقابله با همواره اشتباه در سمت مثبت و منفی طرف” “فاکس و دوستان” میزبان برایان Kilmeade گفت: در روز سه شنبه.

بعد از آن روز, Laura Ingraham ابراز شک و تردید در مورد یک نسخه جدید از محبوب دانشگاه واشنگتن coronavirus مدل است که به طور گسترده ذکر شده توسط مقامات بهداشتی از جمله کاخ سفید است. این مدل در ابتدا تخمین زده می شود در اوایل ماه آوریل است که وقوع این امر را در حدود 66,000 مرگ و میر توسط Aug. 4 — تعدادی است که آمریکا در حال حاضر پیشی گرفته است. آخرین تجدید نظر در آمد از به روز رسانی پیش بینی های حسابداری برای افزایش تحرک اجتماعی-فاصله اقدامات آرام در سراسر کشور است.

Ingraham نبود آن را خرید. “اگر شما به اشتباه و در عین حال در حال حاضر آنها می گویند که 120, 134,000 می میرند از Covid در ماه اوت,” او گفت:. “چه ؟ که دو برابر آنچه آنها گفت: چند هفته پیش.”

جوان در دفاع از خود صدای جیر جیر با این استدلال که مسئولان باید با تکیه بر مرگ گواهی داده به جای extrapolating.

“زمان تاخیر یک نظری, قطعه,” او گفت: با اشاره به پنسیلوانیا اخیر تصمیم به رها کردن 201 مرگ و میر ناشی از این فرض مرگ و میر تعداد تا علت مرگ او به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. “در صورتی که تعداد بیشتری است که در نهایت درست پس ما نباید گزارش کسانی که شماره های بالاتر تا زمانی که ما این اطلاعات کامل با گواهی مرگ از جمله واقعی علیت از مرگ است.”

یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن پخش خود را شک و تردید به ABC David Muir هنگامی که از او خواسته شد در مورد به روز رسانی مداوم مختلف coronavirus مرگ مدل های مختلف که به تازگی تجدید نظر به سمت بالا منعکس تازه آرام اجتماعی-فاصله دستورالعمل در چند متحده است.

“اول از همه این مدل ها خیلی اشتباه بوده از یک روز. هر دو در سمت پایین و صعودی. آنها بوده ام تا اشتباه آنها بوده است پس از ضربت سخت زدن” او گفت:. “ما می تواند در محل کار در محل و همچنین کاهش است. ما آن را انجام داده ایم اما در حال حاضر ما باید برای بازگشت به کار.”

سلامت عمومی جانبازان و کسانی که به مطالعه چگونه اطلاعات منتشر شده گفت: تغییر پیش بینی های رایج در مواقع اضطراری که تنها سوخت تئوری های توطئه است.

“پیدا کردن غیر عادی داده ها در شرایط فوق العاده است ناپیدا” گفت: دکتر جین داناون این مدیر پژوهشی دانشگاه هاروارد Shorenstein موسسه که مطالعات و اطلاعات غلط. “این درست است که در حال حاضر ما مجموعه ای از صندلی اپیدیولوژی که به دنبال اختلاف در همه جا و تبدیل آنها به توطئه.”

Lobelo گفت: شمارش presumptive مرگ و میر علمی دقیق گفت که آنفولانزا-مرگ و میر ناشی از شمارش شدند همان راه حتی اگر علت اصلی متفاوت بود.

“علت مرگ می تواند یک حمله قلبی یا ایست قلبی,” او گفت:. “اما اگر شما قادر به شناسایی Covid-19 در یک بیمار که به بیماری های قلبی و که در واقع مرده به دلیل حمله قلبی شما واقعا نمی دانید که Covid-19 است علت واقعی مرگ است. در غیر این صورت است که بیمار را نمی درگذشت با وجود داشتن که عامل خطر.”

Axios گزارش روز شنبه که پشت صحنه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گفتن مشاوران که او فکر می کند مرگ و میر است که باد با اشاره به نیویورک اخیر علاوه بر 3700 بیشتر مرگ و میر به کلی خود را شمارش. شهرستان مقامات بهداشت گفت: این ها نشان مواردی که بیمار بود و هرگز مورد آزمایش قرار برای coronavirus شد اما به احتمال زیاد باید از آن درگذشت.

یک تئوری تهمت بنا به گزارش ها شناور شد که بیمارستان شد-تشخیص Covid-19 مرگ و میر به منظور دریافت منافع مالی از مدیکر یک بی اساس نظریه که داناون گفت: او می خواهم خال خال آنلاین هفته پیش گسترش جناح راست مفسران. اما او افزود ، این بود که از یک دوره زمانی که عرضه کیت های آزمایش کم بود و پزشکان از چپ به ایجاد عزم خود را — یک وضعیت مشابه به گزارش گواهی مرگ.

“در آن طول می کشد زمان برای سند, ثبت, جمع بندی و انتشار اطلاعات” او اشاره کرد.

نتیجه این است که مانند بسیاری از چیزها در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری و مرگ و میر تبدیل شده سیاسی. اخیر Axios-ایپسوس نظرسنجی یافت 40 درصد از جمهوری خواهان گفت: مرگ و میر بود overreported در حالی که 65 درصد از دموکرات ها گفت: آن underreported. این نظرسنجی اشاره کرد که افرادی که به تماشای فاکس نیوز شد بیشتر احتمال دارد به این باور است که مرگ و میر بود underreported.

جوان گفت: محافظه کاران به احتمال زیاد به بی اعتمادی به رسانه های در حال اجرا با مرگ و میر ارائه شده توسط محققان برجسته.

“چرا یک محافظه کار جمهوری خواه و یا تهمت حامی پس از دیدن آن سازگار چپ متمایل تفسیر تصمیمات در ادامه به مشاهده این منبع به عنوان بی طرفانه و قابل اعتماد?” او گفت:.

سیاست کنار Lobelo گفت: عامل رانندگی مردم سوء ظن از مدل “همه boils پایین به عدم قطعیت است.”

“دانشمندان در حال استفاده می شود به عدم قطعیت به دلیل این که چگونه عمل کنیم. که بخش علمی قضیه از آزمون و خطا تا زمانی که شما یک درک بهتر از موضوع پیچیده است,” او گفت:. “اما به صورت منظم روز به روز مردم و عدم قطعیت است که سخت تر است را تحمل کند.”

فاکس نیوز لنگر اد هنری موافقت با این ادعا در طول یک شنبه بر روی شبکه.

“من فکر می کنم خط پایین این است که مردم می خواهم بدانم آیا این مدل که به نظر می رسد بسیار گیج کننده و در همه جا این چیزی است که استفاده می شود به تصمیم می گیرید که آیا یا نه مردم باقی می ماند در مستند” او گفت:. “و که گرفتن برخی از مردم نا امید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>