مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد کمپین-سبک فروشگاه مطبوعات در کاخ سفید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Kayleigh McEnany آورده بود به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای اضافه کردن یک کانتر مبارزات انتخاباتی به سبک انرژی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات تیم.

McEnany است شروع به نشان می دهد که چگونه او قصد دارد برای انجام این کار است. روز چهارشنبه او شروع انفجار توییتهایی رسمی از کاخ سفید وزیر مطبوعات حساب ضربه سخنران نانسی پلوسی در حداقل پنج توییتهایی. در روز پنج شنبه او ساخته شده او اولین “فاکس و دوستان” ظاهر در نقش جدید خود تکرار او پلوسی حملات و سرزنش رسانه ها. و او را برای کار به صورت موازی با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان هر دو در کاخ سفید و کمپین گسترش ارتباطات و واکنش سریع تیم وظیفه نظارت و حمله به هر منتقدان از رئیس جمهور را به تلاش برای سرکوب شیوع کروناویروس.

مانند پیشینیان خود هر چند McEnany متعدد از موانع.

برخی از آنها ابدی کاخ سفید مبارزات — خاموش-اسکریپت و ضربه جمهور و رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن-جهانی جناح. در حال حاضر بسیاری در مطبوعات مغازه بودند گرفتار کردن گارد دوشنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازی عجله ویرایش و مونتاژ در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که در تصرف شبکه اینترنت ، دیگران منحصر به فرد هستند به McEnany وضعیت. او در آورده بود در همان سطح به عنوان یکی دیگر از مطبوعات دستیار بالا بردن ابرو در مورد رتبه. و او می رسد هفته پس از بازگشت از امید هیکس سابق ارتباطات و کارگردان در حال حاضر مشغول به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد Jared کوشنر.

تا کنون با این حال نتیجه این شده است بیشتر آمیختن کاخ سفید و تهمت مبارزات انتخاباتی. مبارزات انتخاباتی شده است فرود نقطه نمرات از خروج تهمت مقامات. اما McEnany حرکت را نشان می دهد نوسانات هر دو راه و دو طرف به نظر می رسد synching تا پیام خود استراتژی است.

“ما با عرض پوزش به او را از دست بدهند اما اگر او برای رفتن در هر نقطه کاخ سفید است که در آن او باید برود” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh در مصاحبه ای گفت:. “ما همه بخشی از تیم رئيس جمهور است.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین McEnany, 31 به دست آورده شهرت برای او تهاجمی دفاع از رئیس جمهور. او را به حضور در تلویزیون کابلی و سفر در سراسر کشور و حضور در مبارزات. یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل McEnany نیز به عنوان سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و به عنوان یک تولید کننده تلویزیون و دانشمند.

مقامات احساس pugilistic سبک خواهد بود خوب برای کاخ سفید است. و مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع می خواستم به بازسازی و گوشت گاو تا ارتباطات فروشگاه. در علاوه بر این به McEnany مراتع در آورده دو نفر از دستیاران سابق الهام فرح بالا پنتاگون سخنگوی و بن Williamson خود را رئیس ستاد. فرح در زمان در نقش ارتباطات استراتژیک مدیر در حالی که ویلیامسون خواهد بود مشاور ارشد ارتباطات.

McEnany و فرح هر دو به ارمغان آورد به عنوان معاون دستیار رئیس جمهور حتی اگر دبیر مطبوعاتی است که به طور معمول یک دستیار به رئیس جمهور.

“سوال بزرگ این است که چه نقش و چه آنها می خواهند از او ؟” گفت: یکی ارشد سابق دولت رسمی. “به عنوان احمقانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, آن مسائل — که سلسله مراتب در چگونه بالا شما, آن است که واقعا یک ماده از پروتکل. بنابراین سوال این است که برای رفتن به چگونه آنها می خواهند به ساختار این نقش است.”

مطبوعات مغازه تغییرات آمده پس از شکایت این است که کاخ سفید ارتباطات تیم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دفاع از رئیس جمهور در طول coronavirus پاسخ به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

به آدرس که نگرانی McEnany و تیم در حال کار برای اضافه کردن حتی بیشتر ارتباطات کارکنان از جمله کارکنان اضافی برای پاسخ سریع تیم که نظارت بر پوشش خبری می فرستد و از نقاط صحبت کردن و ایمیل های عملیاتی به گفته یک مقام کاخ سفید.

به طور مشابه, تهمت و مبارزات انتخاباتی نیز به دنبال به استخدام بیشتر ارتباطات کارکنان حتی پس از این تیم شروع به کار از خانه در اواسط ماه مارس. وجود دارد هیچ برنامه ای در حال حاضر به طور مستقیم جایگزین McEnany ،

“Kayleigh واقعا یکی از بهترین حرفه ای من تا به حال لذت بردن از کار با” Murtaugh گفت. “او اخلاق کاری است بی بدیل او به درک از سیاست و او را قادر به گرفتن دانش او از سیاست و تبدیل آن به متبحر زبان است که مردم می توانند درک کنند.”

دو آهنگ کار نشان دهنده این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تهمت مبارزات انتخاباتی اتخاذ کرده اند مشابه پیام استراتژی به عنوان رئیس جمهور وارد گرما از یک سال 2020 کمپین که ممکن است مبارزه بر سر اینکه چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس به کار گرفته شده است.

دولت سابق رسمی هشدار داد که McEnany باید مراقب باشید در مورد مدیریت نقش خود را به عنوان دبیر مطبوعاتی او داده روابط به مبارزات انتخاباتی. عمومی مواجه مقامات کاخ سفید مانند کلیان کانوی شده اند متهم به نقض تخم عمل یک دهه 1930-عصر قانون ممنوع است که اعضای قوه مجریه — به جز رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور — از درگیر شدن در فعالیت های سیاسی در طول ساعات کار چه شده است وجود دارد کمی و یا بدون مجازات برای متخلفان.

در کاخ سفید McEnany تیم را برای مقابله با هر دو سرکش رئیس جمهور و کاخ سفید شناخته شده است را برای ارتباطات داخلی.

برای مثال تنها چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسه روز دوشنبه رئیس جمهور و مدیر رسانه های اجتماعی دن Scavino تصمیم به سنگ فرش با هم یک ویدئو که سعی در مقابله با مطبوعات گزارش می دهد که رئیس جمهور بود را رد کرد و هشدار زود هنگام در مورد کوروناویروس.

در این ویدئو نمایش داده مونتاژ درباره دولت پاسخ پیرایش مطلوب اخبار کلیپ بین عناوین مانند “رسانه ها به حداقل برسد خطر از شروع … در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام قاطع … حتی به عنوان پارتیزان sniped و انتقاد قرار داد.”

آن را به یاد ماندنی ترین بخش از جلسه. در عین حال برخی از اعضای ارتباطات تیم نمی دانم این ویدئو آمدن, با توجه به کاخ سفید و مشاوران.

نیز وجود دارد کوشنر و هیکس که برخی از مشاوران را به عنوان عامل سایه ارتباطات تیم. در حالی که هیکس که به تازگی به بازگشت به کاخ سفید به عنوان یک بالا کوشنر مشاور پس از چند سال در بخش خصوصی است نه انجام هر گونه کار ارتباطات هر دو او و کوشنر نزدیک به رئیس جمهور. یک منبع آشنا با این وضعیت محروم هیکس در حال پخش است هر گونه ارتباطات نقش.

مقامات که مشغول به کار در کاخ سفید آغاز می گویند مدیریت این لحظات غیر منتظره و رقابت مراکز قدرت است که بخشی از یک روز کار. شگفتی بیشتر از رئیس جمهور انتظار می رود. نونما فروشگاه مطبوعات تنها می تواند انجام این کار بسیار.

“آن را مانند سرزنش آتش نشانی به دلیل یک عمدا ایجاد حریق نگه می دارد و نور آتش” سابق کاخ سفید گفت. “شما باید یک رئیس جمهور که می خواهد به آنچه او می خواهد که او می خواهد. آنها سعی در نگه داشتن به نیشگون گرفتن و کشیدن مطبوعات کارکنان به عنوان اگر که مشکل است اما هیچ فرمول است که تا کنون از رفتن به رفع آنها چه می خواهند. اگر ما تغییر صندلی عرشه چیزهایی که نمی خواهید به تغییر است.”

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, وزیر مطبوعات به طور معمول در جریان مطبوعات هماهنگ مهم, مصاحبه, پاسخ به سوالات مطبوعات و گاهی اوقات در تلویزیون ظاهر شد. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن نقش تبدیل شده بر روی سر خود را. روزانه جلسات به آرامی petered قبل از مرگ کاملا تحت McEnany را سلف استفانی گریشام که نمی دهد تنها یک جلسه از کاخ سفید تریبون در طول نه ماه به عنوان دبیر مطبوعاتی.

در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تنها کسی که برنامه ریزی به روزانه جلسات مطبوعاتی. با فرد مبارزه در انتظار رئیس جمهور شده است محروم از تشویق جمعیت راک سرود و جشنواره مانند جو جوید نه به ذکر است که پلت فرم آنها به او به هوا نارضایتی او.

به جای او استفاده می شود خود را در جلسات به عنوان یک پلت فرم برای ارائه بسیاری از همان لفظی شکوفا می شود. این جلسات که در طی آن رئیس جمهور به روز رسانی عمومی در دولت آخرین تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس اغلب محول به کلامی fistfights با فشار تشویق های آنلاین توسط حامیان از خانه.

اما مقامات تحت فشار قرار دادند در این مفهوم است که این جلسات در حال پر کردن جای خالی یک رالی.

“آنها همان چیزی نیست. آنها نه در خدمت همان هدف” مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی گفت. “او در حال شکل گرفتن سوال از مطبوعات سپاه به مطمئن شوید که از حقایق وجود دارد و هر روز این کار ما برای ادامه به تقویت آن پیام است.”

با وجود نداشتن تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ های دیجیتال خود را عمل. از اواسط ماه مارس زمانی که مبارزات انتخاباتی شروع teleworking کمپین امضا کرده است و بیش از 276,000 داوطلبان. مبارزات انتخاباتی نیز دیده می شود میلیون ها نفر از بینندگان منحصر به فرد اتصال به کمپین رسانه ای که باید برجسته بالا عملیاتی مانند لارا تهمت تهمت پدر در قانون.

“ما در حال انجام تظاهرات الان, البته, اما فقط به این دلیل که رئیس جمهور انجام نمی تظاهرات معنا نیست که داده های ما جمع آوری کرده ایم ناپدید شده است, ما در حال قرار دادن آن را به استفاده از” Murtaugh گفت. “ما رای دهندگان تماس با فایل ما در بر داشت وجود دارد میلیون ها نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در خانه با هم در دست خود و شاید آنها در حال حاضر به تماشای ببر شاه دو بار.”

دانیل Lippman و Gabby Orr کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>