مغلوب ساختن پیشی جستن به نام PPE کمبود ‘جعلی اخبار است. کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند آنها هنوز هم یک مشکل واقعی است.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب خود را باز می کند شب اخبار جلسات در همه گیر با تند کردن یک لیست از اقدامات دولت او گرفته شده است به امن دنده محافظ برای خط مقدم سلامت کارگران و ادعا وخیم کمبود حل و فصل شده است.

اما بیمارستانها و خانه های سالمندان و مراقبان در سراسر کشور بگویید سیاسی آنها هنوز در تلاش برای به دست آوردن پزشکی ماسک و دستکش و لباسهای undercutting مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

برای این خبرنگاران در هفته گذشته با صحبت 17 مراقبت های بهداشتی کارگران و مسئولان در سراسر کشور از جمله برخی که در پاسخ به یک سیاسی بررسی در مورد شرایط کار در خط مقدم از coronavirus. برخی از صحبت خواست نامش فاش نشود زیرا آنها ترس از قصاص به دلیل برخی از بیمارستان ها را تهدید به آتش کارگران برای پخش نگرانی های خود را publicly.

مصاحبه فاش پزشکی نیروی کار هنوز در تلاش برای انطباق با شرایط خطرناک با کمی اعتماد به نفس است که در دسترس دنده محافظ در حال هدایت به مکان آن مورد نیاز. برخی می گویند آنها هنوز هم مجبور به استفاده مجدد از ماسک یا MacGyver تجهیزات خود را چهار ماه به ایالات متحده شیوع حتی به عنوان تهمت را رد سوال در مورد کمبود به عنوان “خبر جعلی” را به عنوان او در اوایل این ماه.

“ما تا به حال بسیار کمی در ذخایر ما,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه اخیر. “در حال حاضر ما در حال لود کردن. و ما همچنین لود کردن این بیمارستان است.”

بدون یک قوی تر عرضه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE این حرکت سریع ویروس را ادامه خواهد داد به یک ژست بی سابقه تهدید به امریکا مراقبت از سلامت نیروی کار در حال حاضر با داشتن بیمار حداقل 9,282 پزشکی کارگران و کشته شدن 27. کسانی که گریم اعداد که از یک CDC گزارش تقریبا دو هفته پیش قطعا یک undercount.

و پایدار کمبود دنده محافظ نیز می توان از جدول زمانی برای بازگشایی نقاط کشور و آن را مشکل تر برای گرسنگی بیمارستان به سر روش انتخابی. مغلوب ساختن پیشی جستن را دستورالعمل خود می گویند متحده کافی از تجهیزات حفاظتی و تجهیزات پزشکی قبل از شماره گیری اجتماعی محدودیت فاصله.

متحده و بیمارستان ها می گویند آنها مواجه چالش های غیر معمول خود را در تلاش برای امن PPE — از یک تیره و تار زنجیره تامین جهانی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را. آنها شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق متحده به شکار کردن لوازم خود را به ایجاد هرج و مرج رقابت برای PPE و تجهیزات پزشکی. در برخی موارد متحده را متهم کردند که دولت فدرال از تصرف محموله از تجهیزات حفاظتی برای توزیع به یکی دیگر از منطقه هر چند سازمان مدیریت اضطراری فدرال را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

در مصاحبه با پزشکان و پرستاران توصیف محدود بیمارستان سیاست های محدود کردن کارگران به یک ماسک هر روز هر چند این تجهیزات قرار است به دور انداخته و پس از استفاده به کاهش خطر گسترش عفونت است. دیگران گفت: محل کار دستورالعمل با هدف صرفه جویی درمصرف دنده در حال تغییر مداوم با کمی توضیح که چرا. آنها توصیف مدیران بیمارستان نگه داشتن غیر منتظره ای نزدیک زبانه خود را عرضه و کارگران گزارش مواخذه برای استفاده از پایه محافظ دنده خارج از واحد تعیین شده برای coronavirus بیماران.

“هیچ راهی وجود دارد که هر کسی می تواند احتمالا فکر می کنم که آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر قابل قبول است و حتی در آن بهبود فرم. این هنوز کافی نیست” گفت: یک بیمارستان پزشک در گرجستان که نخواست نامش فاش شود. “به احساس می کنید که شما نمی توانید شغل خود را بدون التماس به خصوص اگر شما با قرار دادن بدن خود را بر روی خط که شما می توانید ابزار شما نیاز دارید بدون اینکه gaslighted یا بازجویی وجود دارد چیزی بنیادگرایانه و سایه دار در مورد آن.”

به دلیل کمبود عرضه او گفت: پرستاران در ایمنی-net آتلانتا بیمارستان که در آن او کار می کند باید پیچیده بلندگو در دستکش های پزشکی برای استفاده مجدد از آنها را در چند coronavirus بیماران به جای زیر توصیه می شود عمل با استفاده اختصاصی گوشی پزشکی یکبار مصرف برای هر بیمار است. در حالی که ماسک منابع بهبود یافته است و برخی از پزشکان که به نگرانی در مورد آینده کمبود نگه داشتن پشتیبان stashes در کاغذ قهوه ای, کیسه, او گفت:.

نظرسنجی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور به نظر می رسد اکو نگرانی های خود را. اکثریت کسانی که درمان Covid-19 بيمار گفت: آنها نگران کمبود یک آرایه وسیعی از تجهیزات حفاظتی از جمله جداسازی لباس, N-95 ماسک و چهره سپر اساس یک نظرسنجی در اوایل این ماه از خدمات بهداشتی و درمانی شرکت برتر. علاوه بر این 70 درصد گفت: ارائه دهندگان بودند استفاده مجدد از ماسک برای صرفه جویی در منابع.

وجود دارد برخی از نشانه هایی از بهبود ، در حالی که مهم ترین پزشکان مراقبت در کالیفرنیا گفت: آنها نگران بودند در مورد تجهیزات حفاظتی کمبود شدید ترین نگرانی هایی را پژمرده از اوایل مارس با توجه به بررسی های کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

یک سخنگوی FEMA است که نظارت دولت فدرال توزیع لوازم و گفت: این سازمان دریافت کرده است “تعدادی از درخواست کمک از آمریکا و محلات برای پر کردن PPE کمبود.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان آن را با این نسخهها کار در سراسر دولت و صنعت برای پیدا کردن بیشتر PPE در حال حاضر فرستاده 66.9 میلیون N-95 ماسک, ماسک 105 میلیون فولاد ماسک و حدود 14 میلیون لباسهای سخنگوی گفت.

هنوز متحده و سلامت کارگران می گویند که آنها نیاز بیشتری به مبارزه با یواشکی و بسیار مسری بیماری که مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت کارشناسان معتقدند هنوز هم در اینجا در پاییز.

گروه به نمایندگی از تسهیلات مراقبت دراز مدت از جمله خانه های سالمندان می گویند آنها هنوز هم نشده است اولویت بندی برای PPE حتی اگر ویروس ویران کرده خود را در معرض خطر جمعیت. هزاران نفر از مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات مرتبط شده اند به کروناویروس و بیش از 650 امکانات باید موارد گزارش شده.

این انجمن بهداشت آمریکا ملی برای مراقبت دراز مدت ارائه دهندگان گفت: سه چهارم اعضای آن در حال اجرا هستند از PPE و حدود 60 درصد در حال استفاده مجدد و یا بداهه PPE.

“ما کمبود در همه دسته بندی ها از PPE گفت:” تونی مارشال, رئيس جمهور و مدیر عامل گروه گرجستان فصل. مارشال گفت: کارگران در برخی از امکانات شده اند با پوشیدن ماسک های خانگی و بارانی برای لباسهای به دلیل مبارزات تهیه تجهیزات پزشکی.

سلامت کارگران که بازدید از بیماران در خانه های خود می گویند که آنها در حال ساخت دور در حالی که در مواجهه با بسیاری از همان کمبود تجهیزات. کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های منطقه ای رئیس جمهور استرلینگ Harders که فصل نشان دهنده بیش از 45,000 خانه سالمندان مراقبت در منزل و مراقبت های مسکونی کارگران در سراسر ایالت واشنگتن و مونتانا گفت: این اتحادیه است فشار برای بیشتر دنده محافظ.

“واقعیت این است که بسیاری از مراقبان ندارد و ماسک از امروز و ما نه میخوام استراحت تا زمانی که همه کسانی که نیاز به ماسک باید به آنها گفت:” Harders.

یک پرستار در مونتانا گفت: در حالی که او در بیمارستان است که تا کنون اب و هوای بحران مقامات در حال تقلا برای قرار دادن PPE چرا که آنها از ترس اینکه آمادگی اگر یک موج بزرگتر بازدید دولت است.

“آنها راه اندازی یک وضعیت که در آن کشورهای در حال مناقصه در برابر هر یک از دیگر,” او گفت:. “ما یک دولت ضعیف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>