مغلوب ساختن پیشی جستن: تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس هستند ‘هوس’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اظهار داشت که تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در نهایت مرگ خاموش نوشتن کردن این جنبش در مقیاس گسترده پلیس اصلاحات به عنوان یک “مد زودگذر است.”

“ما هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت ما ، OK ؟ که من می توانم به شما بگویم. ما نمی defunding پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک نامربوط رویداد در U. s. Southern Command در فلوریدا.

“آنچه که در اینجا ادمیرال وقتی شما می شنوید ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ شما احتمالا می گویند این یک زبان خارجی, راست?” او ادامه داد. “فقط یک چیز وحشتناک اما من فرض این است برای رفتن به یک مد زودگذر. ما آن را یک مد زودگذر است.”

این اولین مشاجره از رئیس جمهور این است که فشار از پلیس اصلاحات به دنیا اخیر تظاهرات جهانی بیش از اجرای قانون قتل از آمریکایی های سیاه و سفید و گسترده تر نژادی و نابرابری ها را به سادگی محو وجود پایدار تلفنی برای پلیس اصلاحات نزدیک به یک ماه و نیم پس از تظاهرات اول در گرفت.

خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس شده اند به خصوص در جناح چپ به رغم اختلافات بیش از آنچه که دقیقا همان است که مستلزم.

در مینیاپولیس که در آن کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس اولین موجب ناآرامی شورای شهر نقل مکان کرد به انحلال این شهر نیروی پلیس. در دیگر شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس قانونگذاران باید نقل مکان کرد به تغییر مسیر بودجه دور از ادارات پلیس و نسبت به دیگر خدمات اجتماعی.

فریاد حمایت طلبی در دیدار با مقاومت از استقرار دموکرات ها در کنگره به رای گیری نشان می دهد “defunding” پلیس منفور است و حتی در حالی که با وجود پشتیبانی از تعمیرات اساسی شیوه اجرای قانون و ادارات.

جمهوری خواهان به ایران این جنبش در تلاش برای تگ دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با شعار پیش از ماه نوامبر انتخابات. بایدن اتحاد در برابر, برچسب, اصرار دارد که او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس و اشاره به جای پیشنهاد خود را برای اصلاح کشور اجرای قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>