مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه برس به عقب کروز-تایید نامزد در تگزاس رواناب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه شنبه به یک جمهوری خواه نامزد در رقابت کنگره منطقه در تگزاس reprimanding او را برای ارسال یک نامه رسان آن را می گوید دروغ پیداست او یک جایزه ریاست جمهوری تایید شده.

در این نامه مدعی جمهوری خواه رائول ریس “اختلاس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نام و تصویر و شباهت به گمراه کننده نشان می دهد که رئیس جمهور تایید نامزدی خود را.” مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است, حریف خود در روز سه شنبه توافق اولیه رواناب تونی گونزالس.

نامه ای است که تقریبا به طور قطع بیش از حد دیر به تاثیر بر رواناب. و میلر در سوال می کند بسیار متفاوت از نمونه 2020 اوباما در مبارزات انتخاباتی ادبیات که همه به شدت امکانات تهمت آیا او تایید شده است یا نه.

اما رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی شده است تهاجمی در مسابقات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت تایید یک نامزد بیش از این دیگر حتی به عنوان برخی از نامزدهای تایید شده کاهش یافته است کوتاه در سال های اخیر معرفی مسابقات.

“مبارزات انتخاباتی خود را میلر گمراه کننده است. در آن شما بارها و بارها مرجع جمهور تهمت با نام مراجعه کنید به خودتان را به عنوان “نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار’ در مسابقه و حتی شامل یک عکس طراحی شده به نظر می رسد به عنوان اگر رئیس جمهور است approvingly اشاره در جهت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژیست Michael S. Glassner نوشت: در این نامه است.

با ارسال نامه مغلوب ساختن پیشی جستن است waded بیشتر به یک جمهوری خواه کنگره رواناب برای یک صندلی حزب است در معرض خطر از دست دادن به دموکرات ها. او تایید گونزالس در جولای 3 صدای جیر جیر.

گونزالس که دقت ضرب و شتم ریس برای نقطه بالا در مارس 3 اصلی است تایید شده توسط گذاشت مناظره هستهای در کنگره را هرد و ترجیح نامزد ملی جمهوری خواهان از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و خانه اقلیت شلاق استیو Scalise.

خانه GOP رهبران لابی کرده بودند مغلوب ساختن پیشی جستن به پشت گونزالس زمانی که سناتور. تد کروز (R-تگزاس) مداخله عطف این مسابقه به یک جنگ نیابتی برای رقابت منافع ملی است.

کروز تا به حال شده فکر کردن در مورد این مسابقه و در حالی که تکیه داده بود به سمت حمایت ریس بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ. کروز پدر در حال حاضر اعلام حمایت و شرکت کروز, برترین استراتژیست Jeff Roe شد کار برای ریس.

کروز و تهمت صحبت با تلفن در اواخر ماه ژوئن. طی تماس کروز ساخته شده و مورد تهمت که گونزالس یک نیروی دریایی کهنه که زمان صرف شده در ایالت مارکو روبیو را به عنوان یک وزارت دفاع همکار بوده است ناقص و حمایت از رئیس جمهور است.

اما تهمت بی حرکت شده. او را شکست و با سناتور و طرفه با خانه رهبری و تایید گونزالس. کروز علنا حمایت ریس و رهبری او PAC راه اندازی شش رقم آگهی خرید.

آمریکا به شدت سرمایه گذاری در نتیجه اولیه. صندلی چندساله خانه میدان نبرد و یکی از تنها سه جمهوری-برگزار مناطق که هیلاری کلینتون انجام شده در سال 2016. یک توافق ضرر خواهد مجموعه ای از حزب حتی بیشتر به عقب در سربالایی تلاش برای اصلاح اکثریت است.

گسترده وست تگزاس منطقه دهانه از حومه شهر سن آنتونیو به حومه ال پاسو و شامل برخی از 800 مایل از مرز ایالات متحده و مکزیک.

هرد برنده کمتر از 1 ، 000 رای در midterms و خود را رقیب دموکرات Gina Ortiz جونز است که دوباره در حال اجرا. دموکرات ها خوشحال هستیم که با شکسته ایران زمینه که آنها می گویند به آنها داده شروع به سر.

جونز به حال بیش از 3 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی او حساب بانکی در پایان ماه ژوئن مبارزات انتخاباتی او گفت:.

الکس Isenstadt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>