مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه می یابد بدون مماشات در مونیخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مونیخ — دهه کنفرانس امنیتی مونیخ در خدمت به عنوان یک قدرتمند نماد قدرت غرب داد. 2020 قسط ارائه یک عهد به آن شتاب کاهش است.

اگر این رویداد سه روزه که درو به روز یکشنبه مصور هر چیزی در آن بود که اختلاف بین ایالات متحده و غالب قدرت های اروپایی — آلمان و فرانسه (انگلستان بود MIA) — بیشتر از همیشه است. کسانی که فکر سال گذشته زمان جمع آوری به نمایندگی از یک نقطه کم در رابطه چپ مونیخ در این سال chastened.

دو طرف نه تنها دور از هم در پرسش های بزرگ در مواجهه با غرب (تهدید از روسیه و ایران و چین) آنها در جهان های موازی.

نگران کننده ترین: بزرگترین قطع نگرانی تعهد ایالات متحده به اروپا و ماهیت اطلس داد خود را.

در سخنرانی بعد از سخنرانی خود چه در عمومی و یا خصوصی رهبران اروپایی ابراز تاسف از آنچه که آنها درک ایالات متحده مشارکت از هر دو منطقه و جهان در بزرگ.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر کنفرانس افتتاح شد — یکی از بزرگترین گردهمایی سالانه از رهبران سیاسی سران نظامی و دیپلمات ها از سراسر جهان — متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از “رد ایده جامعه بین المللی است.”

“هر کشور باید به دفع کردن برای خود قرار داده و منافع خود بیش از همه دیگران … بزرگ ‘دوباره’ — حتی در هزینه از همسایگان و همکاران” اشتاین مایر گفت: ارائه précis از او چگونه انداز سیاست خارجی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در سخنرانی خود در این فروم برای اولین بار تکرار اشتاین مایر روز بعد اشاره کرد که “آنچه که اروپا می خواهد این است که نه کاملا همان است که در ایالات متحده”

مقامات ایالات متحده شد و زبانم بند آمده.

“من اینجا هستم تا به شما بگویم حقایق” آشفته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: این مجمع در روز شنبه پس از به نقل از اشتاین مایر و نظرات مشابه دیگر رهبران غربی ساخته شده اند در گذشته بوده است. “این اظهارات را منعکس نمی کند واقعیت است.”

Pompeo, که در خدمت به عنوان سرباز ارتش حفاظت از آلمان غربی در سال 1980 ارائه شده دقیق عمل متقابل اشاره کرد ایالات متحده آمریکا بود و اختصاص منابع بیشتر برای دفاع از اروپا و هم از نظر پرسنل و پول بیش از هر زمان پس از پایان جنگ سرد است. وی یادآور شد مخاطبان است که او تا به حال شده است به آلمان سه بار در چهار ماه گذشته به تنهایی.

“این امریکا است که رد مسئولیت از او پرسید:. “بیایید راست بالا: ایالات متحده آمریکا است که در خارج وجود دارد مبارزه برای حاکمیت و دوستان ما هستند.”

گذشته از نمایندگان از لهستان و بالتیک که در نظر آمریکا ضامن حاکمیت خود را چند از اروپایی ها در اتاق به نظر می رسید باز به متقاعد. پس از سخنرانی یک اجماع شکل گرفته در میان آلمانی ها و فرانسوی که Pompeo مخاطبان نبود اروپایی ها در اتاق اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Pompeo اصرار که “غرب برنده ما در مجموع برنده شدن” ثبت شده بود توسط بسیاری از شرکت کنندگان به عنوان “آمریکا برنده است.”

واکنش به Pompeo نشان دهنده تلفات مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی اغلب سوء استفاده از شعارهای سوی متحدان اروپایی گرفته شده در ارتباط است. حتی هنگامی که مواجه با حقایق که رد روایت آمریکایی متارکه اروپایی مقامات به سادگی آن را باور ندارد. در ایالات متحده نمایندگان بگویید همتایان اروپایی خود را به “نادیده گرفتن توییتهایی” اما که ثابت می شود یک نظم بلند.

مواجه با آن قطع ارتباط بین چگونه آنها را به ایالات متحده نقش و چگونه اروپایی ها آن را ببینید بسیاری در آمریکا هیئت که شامل یکی از بزرگترین کنگره نیروها در کنفرانس, تاریخ, شد, nonplussed.

جمهوری خواهان به خصوص جرم عنوان سازمان به رویداد — “Westlessness” — که از آنها به عنوان یک طعنه زدن در نظر گرفته شده برای تقویت این پیشنهاد که آمریکا را رها کرده است آن نقش سنتی.

“من کمی به عقب گرفته شده توسط تن گفت:” مایک ترنر یک کنگره جمهوری خواه از اوهایو و عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس. ترنر است که حضور در این کنفرانس برای یک دهه گفت که او در ایالات متحده باید برای دفاع از تعهد خود به اروپا در مونیخ حتی آن را به عنوان میلیاردها دلار هزینه بیشتر برای انجام درست آن.

اروپایی ها “باید تمرکز بر روی آنچه که ما در اینجا انجام,” او گفت:.

ترنر گفت: او به خصوص نا امید آلمان که با وجود تکرار تلنگر با مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات آمریکایی باقی می ماند به دور از انجام آن تعهد به افزایش هزینه های دفاعی به 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. برلین گفته است که نمی خواهد دیدار که هدف تا 2031.

“جان اف کندی ساخته شده یک تعهد برای رفتن به ماه در نیمی از زمان” ترنر پکتیا میباشد.

حتی قسم خورده آمریکا منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن در مونیخ بودند نگران برخی از سیگنال های آینده از رهبران در جبهه های دیگر.

نیکلاس برنز سابق سفیر آمریکا در ناتو و دیرین دیپلمات که در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد کندی مدرسه گفت او نگران بود که با پاکسازی این قالب نسبت به روسیه. روی صحنه فرانسه رئیس جمهور تکرار تماس خود را برای اروپا به دنبال بهبود روابط با مسکو است.

برنز اظهار تاسف از عدم محکومیت قوی روسی بمباران سوریه استان ادلب. پاکسازی ذکر است که بحران تنها به طور خلاصه گفت: پاریس مخالف با مسکو در “آنچه که اتفاق می افتد در ادلب که غیر قابل قبول است.”

سوختگی توصیف بمب گذاری به عنوان “وحشیانه” و اشاره کرد که “آنها تولید شده 800,000 پناهندگان بیشترین تعداد در جنگ داخلی سوریه.”

“وجود دارد و تقریبا یک سکوت اینجا در اروپا مورد که و که را غم انگیز,” او گفت:.

در واقع نه پاکسازی که دریافت یک پاسخ مشتاق از مونیخ مخاطبان و نه وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف ضمن صحبت در مواجهه با هر سختی سوالات در سوریه است.

دیگر مسئله مهم است که تقسیم مونیخ چین بود. نه Pompeo و نه وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper که او نیز صحبت کرد, چپ هر گونه شک که واشنگتن در نظر چین به یک نابکار نیروی در جهان است. این یک نمایش نیست به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کشورها در اتحادیه اروپا.

اخیر تمرکز شده است که آیا غرب باید ریسک نصب نسل بعدی ارتباطات از راه دور سخت افزار از چین, Huawei, یک گام در ایالات متحده استدلال می کند را در معرض کشور به جاسوسی و خرابکاری. اما سوال اساسی از آنچه که استقرار غربی داد باید به سمت چین یک مطلب اساسی با پیامدهای گسترده. در حالی که وجود یک اجماع دو حزبی در واشنگتن چین که نشان دهنده کاهش تهدید — نمایش در بیان مونیخ توسط هر دو Esper و نانسی پلوسی دموکرات مجلس نمایندگان — آمریکا عمیقا نگران عواقب که spurning پکن را در تجارت است.

“شما باید به شکل از زمانی که شما نیاز به همکاری با [چین] و هنگامی که شما نیاز به رقابت گفت:” می سوزد. “اروپایی ها موفق اند و در راه هر شکل یا فرم در تشکیل چنین استراتژی است.”

برای تلفن های موبایل زیادی مانند اروپا در ارتباط با جهان دیگر قدرت های بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>