رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در زمان مبارزات انتخاباتی glee در این واقعیت است که تنها برنده از آیووا در روز دوشنبه بود و رئیس جمهور خود را.

آسوشیتد پرس اعلام کرد تهمت برنده جمهوری قفقاز در حدود 30 دقیقه پس از آنها آغاز شد. دموکرات ها در ضمن, صرف بقیه از دوشنبه شب انتظار و انتظار و انتظار — به عنوان حوزه تا به حال مشکل گزارش سه مجموعه از داده ها به دولت حزب دموکرات است.

براد Parscale تهمت را مدیر کمپین آن را به نام “بحران” در توییتر.

“آنها نمی توانند حتی اجرای یک حزبی و آنها می خواهند برای اجرای دولت” او توییتی در کنار پاك-چهره emoji. “با تشکر از شما.”

در بیانیه ای جداگانه منتشر شده توسط کمپین Parscale اضافه شده است که دموکرات ها بودند “کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ است.”

“این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند,” او گفت:. “و این افرادی که می خواهید برای اجرای کل ما مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد ؟ امشب رئیس جمهور تهمت ارسال شده یک رکورد عملکرد خوبی اجرا جمهوریخواه آیوا قفقاز با رکورد مشارکت در انتخابات برای یک وقت.”

آیووا حزب جمهوری خواه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شکست “تمام وقت حضور سوابق” در حالی که حزب دموکرات آیوا گفت: آمار اولیه نشان داد که مشارکت مردم را در کنار خود بود و بر سرعت برای 2016 قفقاز که در آن 171,000 مردم شرکت کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی شکست خود کمتر شناخته شده در ایران با رقبای سابق ایلینوی در کنگره جو والش و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش هر دو آنها تا به حال در حدود 1 درصد از کل آرا شمارش با 89 درصد از حوزه گزارش.

ورودی های رای گیری نشان داد برنی ساندرز, جو بایدن, پیت Buttigieg و الیزابت وارن به عنوان نامزد حزب دموکرات قفقاز اما صفر درصد از حوزه گزارش شده بود نتایج در نیمه شب. تنها چند هزار رای مردمی در مجموع تا به حال trickled هر چند اکثر سازمان های خبری در انتظار بودند در هيئت دولت معادل به اعلام برنده.

در تلاش برای شفافیت بیشتر در روند زیر تیغ نازک قفقاز بین ساندرز و هیلاری کلینتون در سال 2016 آیووا دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای انتشار اطلاعات در اولین تراز به تراز دوم و هيئت دولت معادل.

این حزب گفته است “یافت تناقضات در گزارش” شد و با تکیه بر تصاویر از نتایج به ارائه یک مقاله دنباله دار. مسائل نیز گزارش داد که روز شنبه در نرم افزار تلفن همراه این حزب در حال برنامه ریزی برای استفاده از گزارش نتایج به دولت, حزب.

Kayleigh McEnany این تهمت کمپین ملی دبیر مطبوعاتی به نام تاخیر “عجیب و غریب” و سوال که آیا دموکرات ها بودند “تقلب” خود را در قفقاز در آیووا.

“آنها فقط نمی توانید اجازه دهید مردم خود را می گویند!” او هنوز توییتی.

“دموکرات ها و نه حتی قادر به گزارش نتایج خود را در انتخابات است و کامل ترین استعاره برای شروع سال 2020 ایم” اندرو کلارک کمپین سریع پاسخ مدیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود chimed در مورد علاقه خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم تنها برای جشن پیروزی خود را: “پیروزی بزرگ برای ما در آیووا امشب. با تشکر از شما!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im