مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را به نشانه: همه-در در “قانون و نظم”

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در عرض چند دقیقه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به ملت دوشنبه, مبارزات انتخاباتی خود دستیاران شروع به بسیج.

آنها قطع یک ویدیو از سخنرانی خود. آنها ترویج یک سیاه و سفید عکس از او striding از کاخ سفید به نیمه سوخته کلیسا. یکی در توئیتر خود نوشت: “پیروزی. رهبری است. قانون و نظم است.”

روز پس از اعتراضات گسترده را شکست بیش از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس مبارزه بود و در نهایت دریافت آن بخشنامه. کارکنان در حال حاضر استقبال و ترویج تهمت را تهدید به ارسال ارتش به شهرستانها برای کمک به سرکوب غارت و خرابکاری در امید آن کمک خواهد کرد که رئیس جمهور برنده بیش از سالمندان و حومه زنان حتی اگر از آن می آید در هزینه از رای دهندگان.

این یک نحو نامشخصی شروع کند برای مبارزات انتخاباتی استفاده می شود که به سرعت هل دادن صحبت کردن نقاط به سرعت ایجاد آیتم های به فروش آن در فروشگاه آنلاین و تقریبا بلافاصله خرید Facebook ads به عنوان برگ برنده careens از بحران به بحران: روسیه پروب استیضاح به آستانه یک رویارویی نظامی با ایران — لیست در می رود و در.

در این مثال کمپین تهاجمی کمتر از حد معمول به دلیل تهمت و دستیاران کاخ سفید چند روز را صرف تلاش برای تعیین جهت را به عنوان زمان هزاران نفر به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و تثبیت نژاد پرستی پس از مرگ فلوید 46 ساله سیاه مرد کشته شده به دست پلیس مینه سوتا در حالی که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

“مشکل این است که تا زمانی که شما می دانید آنچه که او را به انجام آنچه شما می گویند ؟” گفت: سابق کاخ سفید رسمی که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن اول مبارزه است.

سابق مجلس نیوت گینگریچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد اذعان کرد که در زمان مبارزات انتخاباتی “در حالی که کمی” برای تعیین چه چیزی را در مورد اعتراضات اما گفت: این قابل فهم است که رئیس جمهور و مشاوران “نگاهی به برخی از زمان به نگاه در” به چه معنی است؟'”

“او را در وسط یک بیماری همه گیر. او را در وسط چین و اقتصاد, سپس شما با این چیزی که در مینه سوتا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع سال چهارم خود را در اتاق انتظار برای مبارزات انتخاباتی در یک لیست از خود اعلام کرد دستاوردهای, از جمله پررونق بازار سهام افزایش دستمزدها و رشد کار. اما پس از آن آمد یک دو پانچ: برای اولین بار این بیماری همه گیر کوروناویروسکه به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و سپس نابود اقتصاد که در سمت چپ معادل 1 در 4 آمریکایی کارگران بیکار.

و پس از آن تظاهرات گسترده در بیش از 100 شهرستانها در مقیاس دیده نمی شود پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور بیش از نیم قرن پیش.

با فقط پنج ماه در سمت چپ قبل از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان خصوصی نگرانی رئیس جمهور دیگر این زمان را تا زمین او را از دست داده و بیش از چند ماه گذشته. نظرسنجی ها نشان می دهد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظر سنجی های ملی و در بسیاری از کلید متحده است.

“تعداد زیادی از رئیس جمهور را اجرا میان دوران سخت اقتصادی بسیاری از روسای جمهور اجرا در زمان جنگ تعداد زیادی از رئیس جمهور را اجرا زمانی که کشور اساسا حتی با خشونت تقسیم” ریاست جمهوری مورخ Jon میچام گفت. “اما تهمت است که به دنبال انتخاب مجدد در میان هر سه. و او در حال حاضر غیر متعارف ترین رییس جمهور در تاریخ ما است.”

کارکنان اختلاف پاسخ خود را عقب مانده اما پنج اوباما و دستیاران سابق بیدارم مورد تاخیر. این کمپین با تمرکز بر انتقاد از رسانه ها برای عدم جلب توجه بیشتر به مغلوب ساختن پیشی جستن نظر شنبه که در آن او به نام فلوید مرگ یک “قبر تراژدی” و تقبیح “خشونت و خرابکاری” از تظاهرات.

مشاوران نیز مورد حمله قرار بایدن برای آنچه که آنها به نام تاخیر در اظهار نظر در مورد تظاهرات و chided کارکنان خود را برای اهدا به یک گروه است که پست با قرار وثیقه به زندان معترضان در مینیاپولیس.

“حداقل 13 از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان bragged در مورد اهدا به یک صندوق است که پست با قرار وثیقه برای افراد دستگیر شده برای شورش در مینیاپولیس گفت:” کمپین سخنگوی تیم Murtaugh. “این بایدن تیم است که به طور موثر بودجه تظاهر کنندگان که در حال سوختن مینیاپولیس به زمین. که فاحش.”

بایدن لعنتی تهمت و تیم خود را از شعارهای اولیه در یک سخنرانی در روز سه شنبه. “من به شما قول می دهم این” بایدن گفت: “من نمی ترافیک در ترس و تقسیم. من نمی فن شعله های آتش از نفرت. من به دنبال التیام نژادی زخم که به مدت طولانی گرفتار این کشور — و نه استفاده از آنها را به صورت سیاسی به دست آورید.”

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه تلاش در پاسخ اندازه گیری پیچیده بود در تویت خود که شامل تهدید به خشونت علیه غارتگران با استفاده از اصطلاحات که آثار به میامی رئیس پلیس که متعهد به استفاده از خشونت علیه سیاه معترضان در طول سال 1967 شد. بسیاری از آنها در تماس با رئیس جمهور صحبت می کنند به ملت. او مقاومت کرده است.

توییت آمد و به عنوان برگ برنده این کمپین در تلاش است برای قرار دادن دندانه در حمایت قاطع دموکرات ها را در میان رای دهندگان سیاه به خصوص در چند کلید متحده از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا — که هر کدام برگ برنده برنده در سال 2016 کمتر از 1 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده فقط 8 درصد از آرا در سال 2016. قبل از انتخابات ریاست جمهوری نامزد کرده اند همچنین تلاش برای تاخت و تاز با آمریکایی آفریقایی رای دهندگان.

جورج تاون استاد حقوق شون Hopwood که به توصیه کاخ سفید در عدالت کیفری لایحه اصلاحات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت نمی کند به اندازه کافی اعتبار برای رکورد خود را با جامعه آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سیاهی بودجه خود را به صورت تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های clemencies و ایجاد فرصت های مناطق طراحی شده است که برای تقویت سرمایه گذاری در مناطق فقیر.

Hopwood گفت که او امیدوار بود دولت را مقابله با سیاست های به ارائه بیشتر نظارت از اجرای قانون در پی فلوید را کشتن. اما دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته بود یک مسیر متفاوت است.

در یک باغ گل رز آدرستهمت کاهش یافت و در یک موضوع آشنا — نظم و قانون — قبل از راه رفتن در خیابان به سنت جان اسقفی کلیسا, کلیسا رئیس جمهور باید با حضور دو قرن و این شده بود آسیب دیده در آتش سوزی در جریان تظاهرات شب گذشته بود.

“من رئیس جمهور شما از نظم و قانون” او اعلام کرد قبل از این سفر به عنوان اجرای قانون پاکسازی معترضان در برابر کاخ سفید گیتس. “که در آن عدالت وجود ندارد, وجود ندارد و آزادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز خواست ملت فرمانداران به عمل بیشتری به زور برای مقابله با ناآرامی ها در کنفرانس تلفنی روز شنبه. رئیس جمهور حتی اعلام کرد او را تعیین آزادانه تعریف شده گروه رادیکال فعالان شناخته شده به عنوان antifa یک سازمان تروریستی با وجود مشکوک اختیارات قانونی برای انجام این کار است.

“تخریب است نه یک عمل به دنبال عدالت یا صلح — آن است که یک عمل از تروریسم داخلی. رئیس جمهور تهمت است قانون و نظم جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین روز سه شنبه گفت. “او همه چیز را در قدرت خود را برای محافظت از کشور زیبای ما.”

مبارزات انتخاباتی و کاخ سفید به سرعت سعی به گسترش تهمت پیام. او “با تمرکز بر دولت و چگونه حوادث خارج از کنترل خود را بر برنامه های خود را به خصوص برای انتخاب مجدد شانس” یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت. “اولین غریزه است که در آن از این دیدگاه.”

“رئیس جمهور realDonaldTrump ارائه یک سخنرانی قدرتمند در قانون و نظم در ایالات متحده آمریکا!” مبارزات انتخاباتی خود توییتی در کنار یک ویدیو از سخنرانی.

درست پس از نیمه شب کاخ سفید منتشر شد 30 ثانیه ویدیو مجموعه ای در برابر موسیقی دراماتیک نشان مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به سوار کلیسا که در آن او مطرح شده برای دوربین آوردن کتاب مقدس.

تهمت بود انتقادحتی توسط جمهوری خواهان برای پاکسازی مسالمت آمیز معترضان از پارک لافایت با آنچه به نظر می رسد بمب دود و فلش چتری بنابراین او می تواند راه رفتن به کلیسا. اما بسیاری از محافظه کاران ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند.

“مهم بود که برای رئیس جمهور وجود داشته باشد و می گویند ما نمی خواهد cowed توسط تروریست ها” تد کروز سناتور. (R-تگزاس) به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“قدرت است. آزادی. عدالت است. حاکمیت قانون” توییتی رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham, یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گسله کمپین برای اینکه بیشتر تهاجمی فقط پس از تظاهرات آغاز شده است. در ابتدا نظرسنجی نشان داد که تنها یک نفر از سه نفر تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تحول حوادث. اما این فرد اذعان خود رئیس جمهور بی تصمیمی بود که ریشه مشکل.

فرد گفت: تهمت هرگز این نوع از رئیس جمهور چه کسی همدلانه سخنرانی که بسیاری می خواهند — رئیس جمهور نقاط قوت دروغ در پایان بخشیدن به هنجارهای موجود برای یک رئیس جمهور.

“من آرزو می کنم او پسر بودند که می توانست با توجه به این که سخنرانی, اما ما نمی توانیم به استخدام او برای این که” یکی از دستیاران سابق گفت. “ما او را استخدام برای مختل کردن یک سیستم فاسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>