مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استخدام ex-مشاور جیسون میلر با وجود گذشته رسوایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم بهره برداری جیسون میلر به عنوان مشاور ارشد آوردن یک بحث شکل بازگشت به برابر به عنوان مبارزات انتخاباتی بشکه نسبت خائنانه نهایی کشش.

میلر که در خدمت به عنوان یک مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 خواهد شد تمرکز بر استراتژی کلی و کمک به هماهنگی بین کمپین و کاخ سفید. دو نفر آشنا با استخدام میلر گفت: فراهم می کند پشتیبانی اضافی برای مدیر کمپین براد Parscale. در حالی که میلر به عنوان سخنگوی رئیس چهار سال پیش او نمی خواهد در حال اجرا و ارتباطات و نقش پر توسط تیم Murtaugh.

پس از سال 2016 انتخابات میلر نام مدیر ارتباطات کاخ سفید. اما هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف او حمایت می شود و پس از گزارش آمده است که او تا به حال ازدواج و آغشته یکی دیگر از کمپین رسمی, A. J. Delgado. در متعاقب آن ماه میلر مشغول بود و در طولانی نبرد حضانت با او است. او بعد از استعفا از مقام خود به عنوان مفسر در سی ان ان و جریان دعوی در دادگاه در برابر رسانه های آنلاین خروجی بیش از آنچه که او به نام توهین آمیز گزارش در مورد زندگی شخصی او.

هنوز میلر باقی مانده است با مغلوب ساختن پیشی جستن که نگه داشته است تا با وفاداران او اعتبار با کمک به راهنمای خود را در کمپین 2016. لایحه Stepien یک مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن اول ریاست جمهوری پیشنهاد شد به تازگی بالا به معاون مدیر کمپین. کلیان کانوی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین شده است کاخ سفید مشاور کل دوره اول. کوری Lewandowski و دیوید Bossie, دو, دیگر, مقامات, به تازگی ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به بیان نگرانی خود را در مورد انتخاب مجدد چشم انداز. جاستین Clark یکی دیگر از دیرین مشاور در کمک به رهبری ایران با مبارزه قانونی بیش از رای گیری قوانین.

برای همه مشکلات شخصی میلر است که به خوبی به عنوان یک سیاسی عمل. تصمیم خود را به چشم پوشی از کار کاخ سفید بود که به عنوان یک ضربه جدی در درون دولت. کاخ سفید را فشار دهید عمل بود و عمیقا هرج و مرج در طول روز افتتاح آن و احاطه شده توسط نشت و خروج.

“من هر روز در تلاش برای تبدیل شدن به یک شوهر بهتر و بهتر پدر و یک فرد بهتر و من با فروتنی فرصت برای یک شانس دوم به خدمت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” میلر در بیانیه ای گفت.

استخدام می آید به عنوان یک آرایه از رای گیری عمومی نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن عقب جو بایدن در کلید battlegrounds. جمهوری خواهان نیز رشد نگران جایگاه خود را به طور سنتی در ایالت های آریزونا و گرجستان است. میلر ورود به این کمپین می آید هفته پس از Stepien نامگذاری شد Parscale شماره 2.

اما کسانی که آشنا با استخدام می گویند این بود که همیشه در این طرح به گسترش درجات بالایی از انتخاباتی به انتخابات جلب کرد نزدیک تر است.

میلر دارای سابقه ای طولانی در محافظه کار سیاست و توصیه کرده است بسیاری از شورشیان داوطلبانی که در زمان تثبیت امتیازهای از جمله سابق کنتاکی رژیم صهیونیستی است. مت Bevin و سابق کانزاس نامزد میلتون گرگ. قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزات انتخاباتی او یک مشاور در ایالت تگزاس تد کروز اولیه تلاش است.

میلر بود که قبلا شریک زندگی بشر در جمهوری شرکت مشاوره جیمز تاون همکاران. شرکت تولید آگهی های بازرگانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و همچنین نقش او در انتخاب مجدد مبارزه است.

ارتباط خود را با رئیس جمهور قدمت نزدیک به یک دهه. در حالی که تهمت بود خانههای گلی خالی 2012 پیشنهاد او در گفتگو با میلر در مورد در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود. میلر نیز مشغول به کار به عنوان یک کارمند ارشد در سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی دادستان سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی.

او باقی مانده است صریح تهمت وفادار و شده یک شرکت میزبان در یک پادکست با سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon. در ژوئن 2019 میلر چپ او کار در یک شرکت مشاوره شرکت پس از او به نام نیویورک تشکر. Jerrold Nadler “مرد زن نما” در توییتر. میلر انتقاد Nadler برای درمان خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امیدوارم که هیکس در ظاهر خود را قبل از کمیته قضایی مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>