مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین shakeup همچنان با سه ارشد استخدام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب مدیر کمپین در حال ساخت بیشتر تغییرات به انتخاب مجدد تلاش آن را به عنوان بشکه نسبت به روز انتخابات.

لایحه Stepien روز دوشنبه اعلام کرد که جاستین کلارک می تواند در خدمت به عنوان معاون مدیر کمپین نیک مربی به عنوان مدیر میدان نبرد استراتژی و مت مورگان به عنوان کمپین مشاوره.

این حرکت با هدف محکم کردن ساختار رهبری عظیم تهمت سیاسی دستگاه که در سراسر امتداد 13 بخش. با بیش از 100 روز تا انتخابات ارشد مشاوران شکایت کرده اند که هماهنگی در زمان سخت است و آنها ابراز تمایل برای تمرکز بیشتر.

می آید کمتر از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین دیرین مدیر کمپین براد Parscale با Stepien سابق کاخ سفید سیاسی مدیر و دستیار در کمپین 2016.

Stepien Clark و مربی بوده است ، کلارک که در حال حرکت به موقعیت Stepien برگزار شد قبل از خود را ارتقاء خدمت با Stepien در کمپین 2016 و در کاخ سفید است. مربی نیز مشغول به کار تحت Stepien در دولت.

سه تن در سال گذشته-و-نیم سازماندهی کنوانسیون نمایندگان با یک چشم به سمت اطمینان حاصل کرد که در این تابستان مبنی صاف است-در حال اجرا affair رایگان از برادرکشی حزب جنگ که تعریف 2016 رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>