مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای خالی کردن در بایدن با منفی آگهی یورش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین است که در مورد به از بند باز کردن یک تبلیغ منفی علیه جو بایدن — رئیس جمهور تهاجمی ترین و در عین حال تلاش برای صدمه زدن به خود را دموکراتیک حریف.

با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره تضعیف میان دست زدن به او از coronavirus همه گیر توهین آمیز تأکید چگونه خود را مشاوران بر این باورند که آنها باید به نوبه خود در این مسابقه را به یک انتخاب, انتخابات, رییس جمهور و بایدن و نه صرفا یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

نقدی-خیط و پیت کردن مبارزات انتخاباتی است که میله میله به بیش از 10 میلیون دلار در یک حمله رعد اسا تبلیغات در سراسر پخش و کانال های کابل و همچنین به عنوان آنلاین. یکی از تبلیغات می گوید بایدن “coddles چین” که در آن همه گیر نشات گرفته است.

“جو بایدن نمی ایستادگی کردن به چین” آگهی اعلام کرد. “او هرگز. او هرگز نمی خواهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا تایید یورش به گفته افراد آشنا با این تصمیم. از رئیس جمهور انتظار می رود که به اجتماع افراد یک تیم با مشاوران سیاسی پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale اشاره در آینده توهین آمیز در یک شنبه صبح جیر خواستار انتخاب مجدد تلاش یک “ستاره مرگ” و اعلام “در چند روز ما شروع به فشار دادن آتش برای اولین بار.”

این تصمیم پس از بایدن نشانه مرحله جدیدی در مبارزات انتخاباتی. با کروناویروس مسلط عناوین گروههای کمپین تا کنون شده است و مهار در هدف قرار دادن معاون رئیس جمهور سابق.

بسیاری از مقامات ارشد جمهوری خواهان می گویند زمان آن رسیده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بعد از بایدن. دموکراتیک خارج از گروه از جمله اولویت های ایالات متحده آمریکا فوق العاده pac شده اند پخش تبلیغات در نوسان متحده تاول مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از پاسخ.

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می خواهد این را به عنوان یک کنتراست انتخابات آنها نیاز به در مورد آن گفت:” کارل روو معمار جورج دبلیو بوش مبارزات. “آنها باید شروع به پخش کردن خطوط حمله در برابر بایدن. تلاش های خود را باید متمرکز و منظم مرحله به مرحله و با منابع برای کمک به پیام ها از طریق شکستن.”

روو به ذکر است که باراک اوباما, اوباما و بوش انتخاب مجدد مبارزات شروع به تعریف کلی انتخابات مخالفان در بهار از انتخابات ریاست جمهوری سال است. اوباما در سخنرانی حمله به میت رامنی در آوریل 2, 2012 و بوش پخش آگهی در برابر جان کری در 15 مارس 2004.

ارشد جمهوری خواهان شده اند رای گیری ممکن است خطوط حمله در برابر بایدن. آنها می گویند رابطه خود را با چین در ارتباط با اوکراین و نظارت از سال 2009 بحران مالی برخی از قوی ترین راه های.

اما دیگران به طور بالقوه کمتر موثر است. پس از رفتن بایدن به ظرفیت روانی — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن تیم انجام داده است بی وقفه در هفته های اخیر — انجام داده است کمتر برای برخی از رای دهندگان خواهان گفت.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن تیم با اختلاف بیش از اینکه آیا یا نه برای رفتن منفی با کروناویروس هنوز هم مواج. کاخ سفید مشاور کلیان کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016, مدیر, خواسته است رییس جمهور را به تمرکز در حال حاضر در نشاط بخشی تبلیغات برجسته سازی نقش خود در مدیریت بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است همچنین شنیدن از دوستان اصرار او را به غیر روحانی کردن بایدن برای هم بودن.

در میان تهمت متحدان اصرار داری بوده است سابق مجلس نیوت گینگریچ که به نام رییس جمهور برای تمرکز بر پرداختن به همه گیر و صبر بر ضد بایدن حمله رعد اسا تا پس از کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ماه اوت است. رادیو فردا میزبان Sean Hannity به بخش خصوصی گفت: ارشد جمهوریخواه که رئیس جمهور باید نگه دارید در حال حاضر.

نه Hannity و نه یک فاکس نیوز سخنگوی خواهد نظر.

دیگران هر چند می گویند تهمت نمی توانیم صبر کنید.

“هر وقت در انتخابات یک رفراندوم در آنها گفت:” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski. “اما این کار ما برای تعریف جو بایدن و یادآوری رای دهندگان آمریکایی که او چه کسی است و در زندگی برای 50 سال گذشته.”

این بایدن کمپین گفت: این تهمت است که چین مشکل است.

“جو بایدن صدا هشدار در مورد شیوع کروناویروس در اوایل خواستار تهمت به رهبری و بسیج در برابر آن — در حالی که علنا هشدار او را به اعتماد به دولت چین کلمه در مورد مهار” گفت: بایدن سخنگوی اندرو بیتس. “اما تهمت گوش نکرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>