رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه بازیگران آزادی به طور غیر منتظره تشویق آمار بیکاری به عنوان یک مرهم به بحران دوقلو ظهور ایالات متحده به دنبال سیاسی امداد در مثبت اخبار اقتصادی در میان ادامه انتقاد از خود و پاسخ به سراسر کشور ناآرامی های نژادی و coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت از کاخ سفید باغ گل رز در قبلا اعلام نشده در کنفرانس خبری تهمت تبلیغ اداره آمار نیروی کار آمار و ارقام نشان میدهد که نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 13.3 درصد در ماه مه به عنوان “بزرگترین گشت در تاریخ آمریکا است.”

اما رئیس جمهور در زمان ارتقاء شغل شماره یک گام بیشتر توصیف آنها به عنوان “فوق العاده ای ادای احترام به برابری” و در یک لحظه فوق العاده ای نشان می دهد داده ها مشخص شده “روز بزرگ” برای جورج فلوید 46-سال-پیرمرد که قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است مشتعل تظاهرات در تمام 50 ایالت.

“همه ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک روز بزرگ برای او. این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ در شرایط برابری.”

طی یک لایحه امضای بلافاصله پس از پیچهای تودرتوی تقریبا یک ساعته سری از اظهارات وقتی پرسیده شد که در مورد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند رئیس جمهور نشان داد او را به دنبال التیام آمریکا صد ساله تثبیت نابرابری با احیای اقتصاد بود که توقیف عفونی شیوع.

“چه اتفاق افتاده است به کشور ما و چه شما در حال حاضر آن بوده است اتفاق می افتد, بزرگترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد برای روابط برای آفریقایی-آمریکایی جامعه برای آسیایی-آمریکایی [جامعه] برای اسپانیایی-آمریکایی جامعه برای زنان, برای همه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنجا که کشور ما بسیار قوی است. و این چیزی است که من طرح است.”

رئیس جمهور در کنفرانس خبری دربسته در محیط یک هفته است که آغاز شد و با انتشار خشونت آمیز معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید و پس از او تا به حال reveled بیکاری در گزارش اوایل صبح روز جمعه.

“واقعا بزرگ شغل گزارش. بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت یکی از چندین self-تبریک رسانه های اجتماعی پست های رئیس جمهور صادر شده در دقيقه پس از آن چاپ و نشر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازنویسی کابل پوشش خبری داده ها در پس از آن توییتهایی نقطه علاوه بر این از 2.2 میلیون شغل به اقتصاد ایالات متحده در ماه گذشته به عنوان “باور نکردنی” “شگفت انگیز” و یک “شگفت انگیز شماره” که “گیج توسط هر کشش از تخیل.”

او همچنین به دنبال کراوات آشکار شکوفایی فعالیت های اقتصادی خود در انتخابات اقبال نشان می دهد بدون شواهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آینده نگر خود را دموکراتیک انتخابات را خواهد محو کردن هر آنچه که دستاوردهای حاصل شده است به عنوان یک نتیجه از این کشور بازگشایی تدریجی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“اوه نه Dems نگران دوباره. تنها یکی است که می تواند کشتن این باز گشت است خواب آلود جو بایدن!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت دقیقه پس از آشکار او را “انجام یک کنفرانس خبری در ساعت 10:00 A. M. در مشاغل اعداد!”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ظاهر می شود در CNBC مشابه را تشویق می کردند “فوق العاده اخبار اقتصادی” موجود در این گزارش به عنوان “ادای احترام به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول این بیماری همه گیر.”

روز جمعه مشاغل اعداد که پس از ایالات متحده آمریکا ثبت ویرانگر 14.7 درصد نرخ بیکاری در ماه آوریل عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از اقتصاددانان’ وخیم پیش بینی است که این مقدار از خارج-از-کار آمریکایی ها می تواند رویکرد و یا پیش افتادن از 20 درصد در ماه مه.

این گزارش همچنین نشان دهنده نادر تیتر این هفته کاخ سفید مشتاق است برای ترویج و پس از رقیب با انتقاد شدید از آن استفاده از زور علیه معترضان را موشکافی از رئیس جمهور را تهدید به اعزام نیروهای نظامی برای شهرستانها ایالات متحده در مخالفت با دولت و رهبران محلی و فشار سیاسی از نظرسنجی ها نشان تهمت عقب بایدن در 2020 کلید battlegrounds.

با وجود تهمت را جشن عمومی استقرار رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) جمعه هشدار داد که “این زمان به راضی” نامیده می شود و برای عبور از اضافی coronavirus امداد قوانین بیشتر به تقویت اقتصاد است. کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان شده اند و تمایلی به در آغوش گرفتن دور دیگری از فدرال کمک.

“13 درصد بیکاری تعداد است و نه یک زمان به شادی شگفت انگیز و جلوگیری از انجام کارهایی چون این یک احتمال قوی همه چیز را دوباره اگر هیچ محرک جدید” شومر گفت: MSNBC, سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این یک شادی بعد زمانی که ما تقریبا 20 میلیون نفر از کار.”

حداکثر کوهن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im