مغلوب ساختن پیشی جستن جشن اقتصادی اخبار: “این یک روز بزرگ برای جورج فلوید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن بهتر از حد انتظار نرخ بیکاری گزارش در روز جمعه با این ادعا که “این یک روز بزرگ” برای جورج فلوید 46-سال-پیرمرد که مرگ در بازداشت پلیس موجب شده است در سراسر کشور تظاهرات و reinvigorated خواستار نژادی عدالت است.

رئیس جمهور کاهش یافته است به غیر روحانی کردن هر نوع برنامه ریزی برای بهبود روابط نژادی در آمریکا و تعطیل سوال از خبرنگاران که پرسید: در مورد این موضوع در طی چه بود صورتحساب به عنوان یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز.

“عدالت برابر بر اساس قانون باید به این معناست که هر آمریکایی دریافت درمان برابر در هر برخورد با اجرای قانون بدون در نظر گرفتن نژاد و رنگ و جنسیت و یا مذهب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمع رسانه ها به پایین نگاه آماده یادداشت ها. “آنها باید برای دریافت رفتار منصفانه و عادلانه از اجرای قانون است.”

او ادامه داد: به دنبال از یادداشت های خود را: “همه ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.’ این یک روز بزرگ برای او این یک روز بزرگ برای همه است. … این یک روز بزرگ در شرایط برابری.”

این اظهارات یک روز پس از برگزاری مراسم یادبود به مناسبت فلوید زندگی و پس از 10 شب متوالی تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی در سراسر ایالات متحده با ذکر فلوید آمد به سمت وسط تقریبا hourlong رویداد که در طی آن مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان victory lap برای جشن ممکن است شغل گزارش که نشان داد 1.4 درصد کاهش در نرخ بیکاری بسیار قوی برای اقتصاد ایالات متحده نسبت به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود.

فلوید کشته شد در روز یادبود پس از دوخته شدن توسط مینیاپولیس افسر پلیس که خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. کشنده برخورد دستگیر شده در ویدئو نشان می دهد فلوید و غیر نظامی تماشاگران گریه برای کمک. فلوید شنیده می شود در این ویدئو گریه کردن “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از تبدیل شدن به ناخودآگاه.

افسر که دوخته فلوید چهره یک قتل درجه دوم شارژ در حالی که سه نفر دیگر از افسران که به وسیلهی بازداشت 46 ساله متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. این مورد نیز موجب جداگانه دولت فدرال و حقوق مدنی پروب.

فلوید مرگ مشتعل است تظاهرات در سراسر جهان و آخر کلمات را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان که به خیابان آمده اند برای اعتراض به کشتار سیاه آمریکایی ها تماس گرفته و برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت زیاد انتقاد خود را برای پاسخ به اعتراضات به ویژه برای دولت خود تصمیم به پاک کردن ظاهرا مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت با مواد شیمیایی محرک و فلش-انفجار نارنجک به طوری که تهمت می تواند راه رفتن از کاخ سفید به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس-op برگزاری مقدس است. رییس جمهور در این demeaned هستند رهبران محلی خود را برای پاسخ به این تظاهرات که در مکان بدل به شورش و تحت فشار قرار دادند و آنها را به استقرار دولت خود را گارد ملی به “تسلط بر خیابان های” یک عبارت رئیس جمهور تکرار جمعه.

رئیس جمهور با اشاره به معترضان به عنوان “تروریست ها” در یک نامه ارسال شده به توییتر در روز پنج شنبه شب. کاخ سفید که در اطراف برخی از ترین کشور گرم اعتراضات محور اتحاد تبدیل شدن به یک واقعی قلعه در روزهای اخیر با موانع جدید بنا طی 72 ساعت به مهر و موم آن را از تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive انتخابات رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سریع برای توبیخ رئیس جمهور بر خصوصیات چه فلوید ممکن است باید گفت: در مورد روز جمعه اخبار اقتصادی.

“او صحبت از یک مرد که به طرز وحشیانه ای کشته شده توسط یک عمل بی خشونت” بایدن گفت: در آغاز سخنان آن روز را اطلاعات مشاغل, ادعا که مرگ او نیز آمد میان “بزرگتر جزر و مد از بی عدالتی است که متاستاز در این رئیس جمهور را به عنوان دیده بان او را نقل مکان کرد به تقسیم ما بر اساس نژاد و مذهب و قومیت.”

“جورج فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم’ تکرار شده در سراسر این کشور و کاملا رک و پوست کنده در سراسر جهان” معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد. “برای رئیس جمهور برای سعی کنید برای قرار دادن هر گونه کلمات در دهان جورج فلوید من راستش فکر می کنم آن را نفرت.”

در کاخ سفید جمعه رئیس جمهور سعی در نادیده گرفتن سوال از PBS خبرنگار Yamiche Alcindor سیاه خبرنگار با او را بارها و بارها درگیر شدند و به او تهمت چرا او تا به حال گذاشته هر طرح به آدرس معترضان شکایت از سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

رئیس جمهور کاهش یافته است به پاسخ فریاد زد: سوالات به عنوان او نشستم به ثبت نام در قانون کارگردانی addtional coronavirus بودجه امداد به مهمان نوازی و رستوران صنایع نگه داشتن انگشت به لب خود را به شوش خبرنگاران درخواست او چرا او را اعلام نکرده است یک برنامه به آدرس سیستمیک نژادپرستی در آمریکا

“من می خواهم به ثبت نام در این لایحه” او گفت: رشد اقتصادی او می خواهم کمک به حفظ در حالی که در دفتر “بزرگترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد برای روابط.”

“از آنجا که کشور ما خیلی قوی است و این چیزی است که من طرح,” او ادامه داد. “ما قصد داریم قوی ترین اقتصاد در جهان است.”

او نادیده گرفته پیگیری سوال از Alcindor و دیگر خبرنگاران که پرسید که آیا تهمت اعتقاد یک اقتصاد قوی تر خواهد protected فلوید.

با باغ گل رز در غیر این صورت سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان امضا قانون Alcindor اشاره کرد که در حالی که به طور کلی نرخ بیکاری در آمریکا کاهش داشته است و نرخ بیکاری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار بود علامت تا 0.1 درصد است. سفید, کارگران, مقایسه دیدم بیکاری افت نزدیک به 2 امتیاز از ماه قبل است.

“شما چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت: flicking مچ دست خود را زیرکی. معاون رئیس جمهور مایک پنس پس از آن آغاز شده دور از کف زدن از مقامات مونتاژ بر روی صحنه به طور موثر به پایان دادن به این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>