مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند حزب دموکرات’ پیشنهاد به تعویق انداختن ویسکانسین اولیه بود در مورد او ندارد و همه گیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از وضعیت دردناک در ویسکانسین اولیه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز سه شنبه برای حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان “فاسد” و به رخ کشیدن در مورد 2016 به طور کلی پیروزی در انتخابات در دولت است.

برخی از دموکرات شهرستان رهبران در ویسکانسین ترس است که رای دهندگان می تواند با آلوده coronavirus و یا حتی مرگ به دلیل تصمیم خود را به سر به پای صندوق های رای روز سه شنبه. روز دوشنبه رهبران جمهوری خواه در این ایالت با موفقیت خنثی اواخر فشار توسط دولت دموکراتیک فرماندار به عقب راندن مسابقه.

هنگامی که خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه که باید مسئول اگر مردم سقوط بیمار چرا که آنها رای دادند در فرد تهمت کاهش یافته است را به هر گونه سرزنش وجود خود تماس در رسانه های اجتماعی در روز قبل از آن به “خارج شدن و رای دادن در حال حاضر.” او خواست رای دهندگان به حمایت مورد نظر خود را نامزد “بسیار محترم جمهوری خواه” عدالت دانیل کلی در یک شدت مورد اعتراض دولت دیوان عالی نژاد.

“نگاه همه من این بود که حمایت از یک نامزد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی دانم هر چیزی در مورد خطوط خود را. من نمی دانم هر چیزی در مورد آنها رای گیری. من عاشق دولت است. من برنده دولت…من برنده دولت است که نادر برای یک جمهوری خواه را انجام دهد. اما من برنده ایالت ویسکانسین. من قصد دارم آن را به نفع خود دوباره به خاطر ما شده است بزرگ به مردم ویسکانسین همانطور که می دانید با سیاست های ما.”

دموکرات ها که از ترس همه گیر و بهداشت ترس منجر به پایین مردم در انتخابات و سرکوب برخی از رای دهندگان. کشورهای دیگر که در حال برنامه ریزی برای برگزاری اولیه در این ماه به عقب رانده خود را در مسابقات به دلیل بیماری همه گیر. عمده فشار برای انجام این کار در ویسکانسین تنها به دست آورد بخار در هفته گذشته بود اما در نهایت ناموفق بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دموکراتها حرکت برای به تاخیر انداختن انتخابات بود و کمتر در مورد نگرانی های بهداشتی در میان همه گیر و بیشتر در مورد او.

“قبل از اینکه من او را تایید آنها نمی خواهید به تغییر این رای گیری منطقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد هیچ مشکلی با دموکرات ها رای گیری تا من تایید نامزد شده است. سپس به آنها گفت: “اجازه دهید آن را دو ماه اجازه دهید این حرکت را سه ماه بعد. ایمنی, ایمنی, ایمنی است.’ همه ناگهانی آنها می خواهند ایمنی. و قبل از من حمایت نکردند بحث در مورد ایمنی است.”

دموکرات ها و رای دهندگان در ویسکانسین گفت: در روزهای اخیر آنها ترس از چه تاثیری در فرد رای گیری را در دولت خود را. عمده فشار ساخته شده است برای دریافت رای غیابی بازگشت هر چند مسائل با که به صورت رای گیری هنوز هم در سمت چپ برخی از تکاپوی شنبه.

نظرسنجی کمبود کارگر تا به حال مشکل رهبران دولت در هفته گذشته و دولت های عمده شهر میلواکی در سمت چپ بود با تنها پنج “رای گیری مراکز” را از 180 با توجه به پست های رسانه های اجتماعی توسط این شهرستان در کمیسیون انتخابات. خطوط طولانی شد می ترسید به خصوص به دلیل خطر آن را مطرح می تواند برای رای دهندگان در طول بیماری همه گیر.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شنیده بود “خطوط از طریق سقف.”

“بنابراین من امیدوارم که آنها در حال رفتن برای رای دادن به نامزد راست” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا شده است که یک بار دیگر پست الکترونیکی-در برگه های رای و یا رای گیری غایب ایجاد می کند در انتخابات تقلب و “یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور باعث آنها متقلب.”

“ایمیل آراء فاسد, به نظر من,” او گفت: قبل از رفتن به اضافه کردن بعد “من فکر می کنم ایمیل در رای گیری وحشتناک است. آن فاسد است.”

اما با توجه به پالم بیچ پست مغلوب ساختن پیشی جستن خود خواسته بود برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای ماه گذشته فلوریدا اولیه.

زمانی که یک خبرنگار به چالش کشیده جمهور بیش از آن در روز سه شنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای دیدن هر گونه تناقض و گفت: “مطمئن شوید که من می توانید از طریق پست.”

“خوب است که به نام دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید که چرا من رای دادند. چون من اتفاق می افتد به در خانه و من نمی قادر خواهد بود برای رفتن به فلوریدا برای رای دادن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری “تفاوت بزرگ وجود دارد” حتی اگر یک مناجات از مسائل از اشتغال به نگرانی های سلامت نگه می دارد رای دهندگان از رای گیری در فرد است. او سپس ادعا گسترده رای دهندگان تقلب اما ارائه هر گونه شواهد قابل توجهی به خود را ادعا می کنند.

“شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید و حتی مفهوم اولیه رای گیری نیست بزرگترین چرا که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد. اما آن را OK. اما شما باید بروید و شما باید رای بدهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>