مغلوب ساختن پیشی جستن ‘از نزدیک نظارت’ طوفان به عنوان هانا باعث ریزش زمین در همه گیر زده تگزاس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که دولت او “از نزدیک نظارت” یک جفت از عمده طوفان در تگزاس و هاوایی به عنوان اولین طوفان 2020 اطلس فصل محصل همراه همه گیر زده تگزاس ساحل.

“ما همچنان به هماهنگی نزدیک با هر دو می فرماید:” رئیس جمهور توییتی از بدمینستر, N. J., باشگاه گلف ترغیب ساکنان به گوش دادن به مدیریت اضطراری مقامات برای حفاظت از خانواده و اموال.

طوفان هانا, یک دسته 1 طوفان آورده 90 مایل در ساعت بادها و بالقوه خطرناک سیل آن را به عنوان محصل جنوب کورپس کریستی, تگزاس, اواخر بعد از ظهر شنبه. در روز قبل از آن رئیس جمهور مورد تایید اورژانس اعلامیه در هاوایی به عنوان طوفان داگلاس با نزدیک شدن به این جزایر است.

ورود طوفان فصل پتانسیل بیشتر کشش در حال حاضر تیره و تار پاسخ گوی اضطراری در تگزاس و فلوریدا دو کشور بزرگترین coronavirus نقاط. کورپس کریستی و اطراف ساحل جوامع Nueces شهرستان شده اند به خصوص ضربه با موارد خونتان بیش از فصل تابستان است.

تگزاس در روز چهارشنبه گزارش داد نزدیک به 200 coronavirus مرگ — یک-روز رکورد. فلوریدا coronavirus مورد تعداد تعیین شد و به تصویب نیویورک در روز شنبه قرار دادن آن دوم تنها به کالیفرنیا در مجموع موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

حدود 4.1 میلیون نفر در سراسر کشور داشته اند Covid-19 عفونت و بیش از 145,000 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

FEMA مدیر پیت Gaynor این هفته گفت: صبح به خیر امریکا خود را به آژانس آماده است به طور همزمان رسیدگی فصل طوفان و جاری همه گیر.

“آژانس بوده است و در حال اجرا در برخورد با Covid-19 اما ما نیز در حال آماده شدن برای فصل طوفان” Gaynor گفت. “ما می دانستیم که آن را در حال آمدن است.”

کورپس کریستی شهردار جو مککمب خواست ساکنان خانه بمانند اما پوشیدن ماسک اگر آنها مجبور به تخلیه با توجه به آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ابرو مطرح شده در سال های اخیر برای خود مشکوک اظهارات در مورد طوفان, بنا به گزارش این ادعا می تواند آنها را متوقف کرده و با سلاح های هسته ای. در تابستان گذشته پس از به tweeting آلاباما است که می تواند در میان کشورهای در معرض خطر طوفان با وجود طوفان ساخت ریزش زمین دور به شرق رئیس جمهور نمایش داده می شود یک نقشه ظاهرا doctored با Sharpie نشان دادن دولت در این طوفان را در مسیر.

علاوه بر نظارت بر طوفان در شنبه تهمت توییتی تسلیت به بازی میزبان نمایش Regis Philbin که درگذشت جمعه و بازی گلف با نخست وزیر Green Bay Packers کارفرمایی Brett Favre در بدمینستر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>