مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر فرهنگ جنگ خود را ساخت به عنوان انتخابات بافندگی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پرتاب خود را به یک فرهنگ جنگ او زمانی دامن زده و نبرد برای رای دهندگان او را مشتاقانه دنبال او به عنوان هدایت ملی خشم بیش از قتل وحشیانه دو مرد سیاه و سفید — یکی دست پلیس دیگر در شهروندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای ائتلاف متمایل به شدت در حمایت از اجرای قانون و MAGA پایه از جمله بسیاری از طرفداران مشتاق به ترویج افسران پلیس مهاجرت و عوامل به عنوان قهرمانان. در همان زمان مبارزات انتخاباتی و مشاوران بر این باورند مسیر خود را به پیروزی در ماه نوامبر متکی در بخش طراحی سیاه و رای دهندگان به خصوص مردان سیاه برای آنها برخورد با پلیس می تواند تبدیل به مسائل مرگ و زندگی است.

رئیس جمهور و خود را بالا متحدان در حال تلاش برای جا خود در انتخابات سال منافع در رای دهندگان به فعالیت های سیاسی پر از تشویق پلیس قدرت. آخرین حرکت آمده میان اعتراض بیش از مینیاپولیس ساکن جورج فلوید یک مرد 43 ساله آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس روز دوشنبه پس از دوخته شدن به پیاده رو توسط یک افسر پلیس که خود را نگه داشته زانو فشرده فلوید گردن. پس از حادثه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای تسریع تحقیقات فدرال به Floyd مرگ است. این حرکت جلب ستایش از برخی از حامیان دیرین “آبی زندگی موضوع” جنبش که پیشنهاد رئیس جمهور می تواند شناسایی با درک بی عدالتی چرا که خود سابقه ای در حال بررسی توسط اجرای قانون است.

“با توجه به تجربه خود را با خارج از کنترل اف بی آی و ناعادلانه تحقیقات… رئیس جمهور تهمت می داند که چگونه سمی خارج از کنترل قانون اجرای فرایند می تواند” فاکس نیوز, شخصیت, Laura Ingraham, یک متحد نزدیک کاخ سفید گفت: در برنامه پنج شنبه شب.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن خو شعارهای ناپدید شد صبح روز جمعه او به عنوان فرستاده آمریکا گارد ملی به مینیاپولیس برای پاسخ به تظاهرکنندگان که خواستار آن شدند که چهار پس از اخراج افسران پلیس درگیر با فلوید مرگ بود دستگیر و متهم شده است. یکی بعد دستگیر شد جمعه. در یک جفت از سخنان رئیس جمهور گفت: معترضان “در حال dishonoring حافظه جورج فلوید.”

“هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل, اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر که پس از آن پرچم توسط توییتر برای “ستایش خشونت است.”

این یک تهدید بود ظاهرا ابداع اواخر والتر Headley the میامی رئیس پلیس که متعهد به استفاده از خشونت علیه سیاه معترضان در طول سال 1967 شد. “ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس,” Headley گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد سرزنش “متنفر” برای برداشت غلطی از صدای جیر جیر خود را در تلاش برای پاک کردن نظرات خود را در مورد تیراندازی به معترضان. “هیچ کس نمی باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی” او توییتی جمعه.

قبل از فلوید کشتن رئیس جمهور را تشویق پلیس به “خشن” با دستگیرشدگان برافراشته در برابر بازیکنان NFL که در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه غیر مسلح مردان در طول سرود ملی حاضر به زمانی که دخالت مقامات وزارت دادگستری کاهش یافته است را به اتهام ژوئیه گذشته در برابر ماموران پلیس درگیر در 2014 مرگ اریک گارنر و ارائه یکی از اولین انتخابات ریاست جمهوری رضایت به جو Arpaio, یک کلانتر سابق آریزونا به جرم جنایی پس از تحقیر نژادی پروفایل Latinos.

“من می خواهم احتیاط مردمی که جهش که ناگهان صدای شیپور و با فرمت جمهوری خواهان در حال تبدیل به یک گوشه ای در رای دهندگان به خاطر او ابراز تمایل که عدالت انجام شود در قتل فلوید” سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی مایکل استیل در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه, قبل از تهمت و تهدید به ارسال گارد ملی پرسنل به مینیاپولیس.

استیل یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه گرفته شده “ارزش اسمی” اما به احتمال زیاد نمی خواهد ترجمه برای “امتیاز برای انتخابات ماه نوامبر.” سیاه رای دهندگان به زودی فراموش نخواهد کرد رئیس جمهور مستند نظرات و سابقه تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار, او گفت:. استیل به طور خاص ذکر اتهامات ناروا چرخش به دور سیاه مستاجران در طول سال خود را به عنوان املاک و مستغلات نجیب زاده در شهر نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف سال تلاش برای خواستگاری, سیاه, رای دهندگان که به شدت به مخالفت با رئیس جمهور در سال 2016 از جمله توسط دموکرات رقیب جو بایدن به عنوان یک “bigot.” پس از بایدن اظهار داشت که رای دهندگان که رای نمی دهند برای او “ain’t سیاه” در یک نمایش رادیویی هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران پاره به معاون رئیس جمهور سابق و راه اندازی یک وب سایت دیجیتال و تبلیغ او را متهم نژادپرست بودن. بایدن به سرعت گفت: او با ابراز تاسف از اظهار نظر و گفت: او می خواهم کار به کسب حمایت از رای دهندگان.

یک نظرسنجی از حدود 400 سیاه و سفید پاسخ دهندگان انجام شده توسط Hakeem, Jefferson, یک دانشگاه استنفورد استاد علوم سیاسی روز پس از بایدن را در نظر داشت که دموکرات ها بودند که حداقل جرم توسط معاون سابق رییس جمهور و نظرات و سفید خواهان بيشترين جرم.

کمپین اشتیاق به بهره برداری بایدن نظرات آمد در میان ادامه داد: تلاش برای متقاعد کردن درصد کمی از رای دهندگان که به طور معمول ممکن است حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری به عقب تهمت یا رای نمی در همه.

ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر رئیس معمار از مغلوب ساختن پیشی جستن کمک رسانی به رأی دهندگان پیشنهاد کرده است کمپین باید رشد کند رئیس جمهور حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار توسط یک تا دو درصد این چرخه به گفته افراد آشنا با استراتژی است. که رویکرد بافندگی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به مرگ فلوید و Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه مرد که کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان محله در ماه فوریه است.

ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون یکی از رئیس جمهور بسیاری از مشخصات بالا آفریقایی عملیاتی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به Floyd را از مرگ نشان داد که “او در حال انجام کار خود را به عنوان رئیس جمهور و به دنبال منافع همه آمریکایی ها است.”

“مرگ جورج فلوید است غم انگیز و مورد رئیس جمهور تهمت است که مصرف آن به طور جدی هدایت وزارت دادگستری درگیر” پيرسون در بیانیه ای گفت به سیاست پنج شنبه.

ساعت بعد در یک نیمه شب صدای جیر جیر جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به معترضان در مینیاپولیس — که در آن یک پلیس محلی حوزه بود به آتش کشیده شد پنج شنبه شب — به عنوان “اراذل و اوباش” در حالی که او را تهدید به تیراندازی دیده می شد توسط مورخان به عنوان “سوت سگ” و یا صاف کردن “شورشی yells” با اشاره به جنگ گریه کنفدراسیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن “است کشیدن از یک راهکار است که مورخان و دانشمندان علوم سیاسی می دانم که بسیار خوب” گفت: تئودور Johnson, یک عضو ارشد با Brennan Center for Justice که تحقیقات را پوشش می دهد و هویت نژادی در سیاست های انتخاباتی. جانسون با اشاره به تاکتیک های استفاده شده توسط segregationist آلاباما رژیم صهیونیستی است. جورج والاس Headley در میامی و ریچارد نیکسون در انتخابات “جنوب استراتژی است.”

“راهکار ایجاد تهدید در خارج از افراد دیگر است. افرادی که در تیم خود افرادی که در حزب خود را که بسیار مهم نه به انتخابات شانس — آنها در حال حاضر دشمن” گفت جانسون. “راهکار برای لکه دار کردن همه دیگران و آنها را ناسازگار به نظر می رسد نه تنها با حزب خود و ارزش های خود را, اما با این کشور با آنچه در آن به معنی آمریکایی و وقتی اتفاق می افتد که دیگران در حال حاضر به عنوان یک تهدید.”

متحدان رئیس جمهور که یک بار پیشنهاد الزامی مجازات اعدام برای کسانی که به جرم کشتن افسران پلیس اذعان کرد تلاش خود را به اعتصاب تعادل. درخواست خود را برای تسریع رسیدگی به Floyd مرگ آمد و به اصرار از مشاوران و آفریقایی عملیاتی درگیر مبارزات انتخاباتی خود در حالی که او را تهدید به استقرار گارد ملی پرسنل برای پاسخگویی به اعتراضات در مینیاپولیس به او اجازه reassert هویت خود را به عنوان یک “نظم و قانون” رئيس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول بازیگران خود را به عنوان یک متحد از اجرای قانون در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و به تازگی اضافه شده یک “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف به 2020 عملیات.

“من فکر می کنم شما می توانید برای اجرای قانون می تواند به صورت امن شهرستانها برای جامعه محور و حمایت از مردان در آبی — و در برابر آنچه شما را دیدم که با آنچه اتفاق افتاده است به آقای فلوید” گفت: پاریس extreme networks ارشد مشاور کمیته ملی حزب جمهوری خواه و تهمت کمپین قائم مقام.

“رئيس جمهور در پاسخ تا کنون شده است قلبی, off-the-کاف و بدون یادداشت. این آماده نیست اظهارات این بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن به طور مستقیم از قلب خود را در مورد آنچه که او را دیدم” extreme networks اضافه شده در پنج شنبه, قبل از تهمت توصیف مینیاپولیس تظاهرکنندگان به عنوان “اراذل و اوباش است.”

اما تهمت توييتها پنج شنبه شب جانسون گفت: یک بازگشت به فرم. “این است که سازگار ترین چیزی که اتفاق افتاده در گذشته یا دو هفته. بنابراین انحراف اگر یکی وجود دارد در طول چند روز گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن, شد, تماس تصویری نگران کننده امید وجود دارد عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>