مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم جهانی همه گیر هم خوب بود به یک قلدر محله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

POPAYÁN کلمبیا—نابسامانی های همه گیر را آغاز کرده اند که در اینجا در حال حاضر و آن را به عنوان بدتر میلیون ها نفر از ونزوئلا مهاجران ژست فوق العاده ای به چالش شکننده زیرساخت در سراسر آسیای مرکزی و جنوب امریکا که در آن شرایط بد زندگی و کمبود منابع ميانگين آنها تا حد زیادی بی دفاع در برابر رمان coronavirus.

که خواهد بود به اندازه کافی بد. اما حرکت های اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند وضعیت incalculably بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد که آن را ادامه خواهد داد به موسسه مجازات دسته جمعی در روزمره ونزوئلا یک مجازات است که رشد خواهد کرد و حتی کشنده تر به عنوان ویروس گسترش می یابد

کون Kharriazan مرکز سیاست های اقتصادی و پژوهش

در وسط این بحران بهداشتی فراگیر در ایالات متحده و ویرانگر جهان اقتصاد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تصمیم به دو برابر کردن بر تلاش های خود را به درایو ونزوئلا رئیس دولت نیکولاس مادورو از قدرت است.

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای استقرار کشتی های جنگی و هواپیما در نزدیکی آبهای ونزوئلا گفته برای رهگیری محموله های کوکائین اما به وضوح در نظر گرفته شده برای به انزوا و ارعاب مادورو را “سوسیالیستی” رژیم است. فقط در هفته گذشته وزارت دادگستری ایالات متحده به اتهام مادورو با قاچاق مواد مخدر قرار داده و مبلغ 15 میلیون دلار قیمت بر روی سر خود یک حرکت ظاهرا با هدف دامن زدن به مخالفت در میان ملت افسر سپاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت امور خارجه نیز اعمال تحریم های جدید که بیشتر فلج کننده تر از همیشه با وجود این همه گیر بیشتر تضعیف ونزوئلا در حال حاضر ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی. نتیجه خالص این است که کمتر به احتمال زیاد به تغییر رژیم در ونزوئلا از کامل COVID-19 بحران. کارشناسان هشدار می دهند که این ذرات می تواند باعث شایع خروج از آلوده و از جان گذشته بی ثبات کردن کل منطقه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد که آن را ادامه خواهد داد به موسسه مجازات دسته جمعی در روزمره ونزوئلا یک مجازات است که رشد خواهد کرد و حتی کشنده تر به عنوان ویروس گسترش می یابد,” کون Kharriazan یک ونزوئلا متخصص با مرکز سیاست های اقتصادی و پژوهش [CEPR] در واشنگتن می گوید روزانه وحش. “این به ناچار منجر به ونزوئلا به دنبال درمان و امداد در حال حاضر تیره و تار کشورهای همسایه را به خطر می اندازند بیشتر در سراسر مرز.”

شرایط در کلمبیا در حال حاضر در حال وخیم. تعداد موارد تایید شده است, همانطور که از نوشتن این 1,267 با 25 مرگ و میر. اما عدم در دسترس کیت های آزمایش به معنی تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر و مهیب نمایی گسترش این بیماری در بسیاری از کشورها نشان می دهد دو برابر شدن عفونت تقریبا هر سه روز.

یکی از برجسته اپیدمیولوژی پیش بینی فروپاشی کل سیستم سلامت ملی در کلمبیا—نزدیک آمریکا متحد—در اوایل ماه آوریل است. وحشت در حال حاضر منجر به گسترده غارت و زندان شورش است که در سمت چپ 23 کشته و بیش از 80 زندانیان زخمی شدند. 

بلندی کمبود مواد غذایی در بیمارستان تخت و لوازم پزشکی چیست expatriated ونزوئلا خواهد بود در میان سخت ترین ضربه. نروژی پناهندگان شورای هشدار داده است که آسیب پذیر تا حد زیادی جمعیت فقیر از مهاجران نشان دهنده پتانسیل پودر keg: کلمبیا و همچنین دیگر کشورهایی مانند کلمبیا می تواند در مواجهه با “قتل عام” اگر—و یا زمانی که—COVID-19 نوردد و در اردوگاه ها و برریس که در آنها پناه گرفته اند.

حدود 90 درصد از ونزوئلا مهاجران در کلمبیا کار در اقتصاد غیررسمی معنی مداوم و به شدت اجرا قرنطینه ارائه شده است آنها را فورا بیکاری و با هیچ چیز به سقوط. با توجه به اخبار سایت کلمبیا گزارش صدها نفر از خانواده های پناهنده در بوگوتا در حال حاضر آواره شده اند همه را دوباره و دوباره—بیرون کردند چرا که آنها نمی تواند پرداخت اجاره.

با توجه به همه گیر “پناهندگان و مهاجران از ونزوئلا صورت خطرات خاص” می گوید: اولگا Sarrado یک سخنگوی کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) در یک ایمیل به The Daily Beast.

“بسیاری بستگی دارد دستمزد روزانه به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی و خرید مورد نیاز پزشکی” Sarrado می گوید. “دیگران زندگی می کنند در خیابان ها بدون سرپناه” ساختن آن غیر ممکن است “به دنبال قرنطینه و خود انزوا اقدامات است.”

این عوامل می تواند تسهیل حتی سریع تر نرخ انتقال برای رمان coronavirus.

“مهاجران به خصوص کسانی که بدون مسکن پایدار خواهد بود و در برزخ گیر کرده و مجبور به خطرناک شرایط زندگی مانند بیش از حد شلوغ امکانات می گوید:” Kharriazan از CEPR.

رمان coronavirus را ترک کرده است بسیاری از 4.5 میلیون ونزوئلا پناهندگان پراکنده در سراسر آمریکای لاتین با هیچ جا از چپ به اجرا.

این barrio به نام Sindical در حومه استان Popayán در جنوب کلمبیا به سربازان زیادی در خطر ونزوئلا دانست. این خیابان یک بار کامل از despecho موسیقی و امپانادا فروشندگان کاهش یافته است به طرز مرموزی جان…. در شب ساکنان نور شمع نذر خود را در ویندوز خود stoops. مشتعل درخواست که خانواده ها در داخل ممکن است در امان از شیوع ویروسی و اقتصادی واکنش به طور یکسان.

“من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام در حال حاضر است. ما هیچ چیز برای اجاره و یا مواد غذایی می گوید:” Kenny Oramas, 45, به عنوان او نگاه کردن بیش از barrio‘s توقیف پارک padlocked فوتبال بشه.

“من پرداخت با روز می گوید:” Oramas یک پدر دو که رنگ اتومبیل در نزدیکی یک فروشگاه بدن که در حال حاضر بسته ملی مستند است که می تواند گسترش از طریق ژوئن یا فراتر از آن. “اگر من نمی توانم کار هیچ کس نمی خواهد به ما هر چیزی. آن را بسیار سخت برای دیدن بچه های ما گرسنه. برای دیدن همسر من نگرانی ما می شود با پرتاب کردن در خیابان.”

مانند بسیاری از پناهندگان Oramas است که یک مهاجر مستند نشده که ترک میهن خود در سال 2018 به دلیل افزایش کمبود و تورم و بیکاری و به خانواده اش “بیشتر با وقار نوع از زندگی است.”

رمان coronavirus را ترک کرده است Oramas و بسیاری از 4.5 میلیون نفر دیگر ونزوئلا پناهندگان پراکنده در سراسر آمریکای لاتین با هیچ جا از چپ به اجرا. و به شدت اجرا قرنطینه به معنی کمک کارگران در معرض خطر مناطق مانند Sindical مواجه هستند و با تحرک محدود و منابع است.

“در حال حاضر با این ویروس در اینجا ما بدتر از ما در ونزوئلا” Oramas می گوید اما با حقوقی گذرگاه های مرزی بسته وجود ندارد بازگشت.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که اعتماد به خدا,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>