مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام خانه عبادت ‘ضروری’ فشار فرمانداران به آنها اجازه بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه فرمان امریکا فرمانداران بلافاصله پس از بازگشایی کلیساها و دیگر اماکن عبادت توقیف توسط coronavirus همه گیر را تهدید به “نادیده گرفتن” از رهبران دولت اگر آنها حاضر به دنبال دستورالعمل.

صحبت در قبلا اعلام نشده, اخبار جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید رئیس جمهور نشان داد که مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد “صدور راهنمایی برای جوامع از ایمان” و اعلام “خانه عبادت و کلیساها و کنیسه ها و مساجد” به “ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروری است.”

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین ضروری است اما باید از سمت چپ کلیساها و خانه های دیگر از عبادت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این درست نیست. من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد او خواستار بر فرمانداران اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای از سرگیری عملیات “در حال حاضر” و هشدار داد که “اگر هر گونه سوال وجود دارد آنها در حال رفتن به مجبور به تماس با من — اما آنها نمی خواهید به موفقیت در آن تماس بگیرید.”

معلوم نیست که آیا رئیس جمهور از نظر قانونی قدرت را وادار به ملت فرمانداران به چنین اقدامی. اگر کاخ سفید حرکت می کند به اجرای سفارش خود را در سرپیچی از مخالفان توسط مقامات محلی تهمت می تواند نیروی قانون اساسی برخورد بیش از یکی از آزادی های اساسی مندرج در متمم اول قانون اساسی.

چالش در مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت به طور یک جانبه بازگشایی اماکن عبادت مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: در جلسه روز شنبه دولت را “ترک آن را به جوامع دینی به بازگشایی” و با اشاره به “راهنمایی” از دولت فدرال “در مورد راه شما می توانید خود را تمیز تسهیلات [و] ترویج اجتماعی فاصله.”

اما به زودی پس از سخنان خود در کاخ سفید با رئیس جمهور مواجه شد با مقاومت از دولت محلی و مدیران. رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo گفت: او نمی خواهد تغییر دهد و خود دولت برنامه ای برای بازگشایی اماکن عبادت در 30 مه و شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: شهرستان که چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا است.

“به هیچ وجه می تواند رئیس جمهور جهت هر محل و هر دولت به انجام چیزی است که او نمی باید از این قدرت برای انجام” Lightfoot گفت: “و او نمی تواند انجام دهد که در اینجا.”

CDC دستورالعمل های منتشر شده پس از هفته ها بحث داخلی و موشکافی بیش از به بیرون درز کرد از پیش نویس ارائه شده دقیق اقدامات برای چه مکان عبادت می توانید با خیال راحت شروع به بازگشایی در حالی که مشاوره آنها را به مشورت با دولت و مقامات محلی. در مقایسه با قبل از آن به بیرون درز دستورالعمل سازمان نیست توصیه می کنیم مرحله به مرحله بازگشایی و به جای آن گذاشته توصیه برای چگونه ایمان مبتنی بر جوامع می تواند ترویج, ایمنی, بهداشت و اجتماعی فاصله.

به عنوان مثال آژانس پیشنهاد گروه در نظر تعلیق و یا کاهش چگونه اغلب کر استفاده می شود و همچنین congregant آواز و مناجات در طول یک سرویس “اگر مناسب در ایمان سنت است.” همچنین توصیه می شود به طور موقت محدودیت های مذهبی اشیاء مانند کتاب یا فنجان و به جای کپی و یا ایمیل از نماز برای شرکت کنندگان.

کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی در مورد خطرات مربوط به بازگشایی اماکن عبادت. حداقل دو کلیسا در گرجستان و تگزاس که به تازگی بازگشایی تعطیل دوباره این هفته پس از اعضای آزمایش مثبت برای این ویروس و یک گزارش از CDC در اوایل این هفته مستند چگونه یک اوایل ماه مارس شیوع در یک روستایی آرکانزاس کلیسا از یک کشیش و همسرش به حدود سه ده محله های کشیش نشین کشته شدن سه.

هنوز هم تهمت اصرار جمعه که آمریکایی ها با این وجود “خواستار به رفتن به کلیسا و کنیسه و یا خود را به مسجد” و او پیش بینی کرد “وزرای شبان, خاخام, امامان و دیگر رهبران مذهبی را به مطمئن شوید که جماعت خود را امن هستند” هنگامی که آنها را جمع آوری.

“آنها نمی خواهند هر چیزی بد اتفاق می افتد به آنها و یا به کسی دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران. در آمریکا ما باید بیشتر نماز و نه کمتر.”

دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ با تاکید بر اهمیت تمرین کاهش اقدامات به عنوان مکان عبادت بازگشایی و گفت: جامعه رهبران مذهبی باید در تماس با ادارات بهداشت محلی.

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال تلاش برای گفتن با CDC ارشاد است یک راه وجود دارد برای ما به کار با هم به اجتماعی فاصله و ایمنی برای مردم, به طوری که ما کاهش میزان قرار گرفتن در معرض است که هر کسی را به بدون علامت [مردم],” او گفت:. “و من آن را ببینید که راه از آنجا که من می دانم همه شما و همه آمریکایی ها اگر آنها به خوبی احساس نمی کنند آنها نمی خواهد رفتن به کلیسا در آن روز.”

آزادی از راهنمایی های جدید برای مکان عبادت به ارمغان می آورد به پایان یک هفته طولانی داخلی, درام, بیش از CDC برنامه های دقیق برای بازگشایی این کشور است. پس از توصیه های پیش نویس درز شد به آسوشیتد پرس در اوایل این ماه مقامات کاخ سفید گفت: ارشاد به تعویق افتاد بیش از نگرانی های آن را “بیش از حد تجویزی است.”

CDC در هفته گذشته منتشر شد خلاصه یک صفحه چک لیست به معنای کمک به بازگشایی مدارس و رستوران ها و دیگر موسسات قبل از این آژانس پرده برداری دیگر هدایت این هفته است. آن اسناد را شامل نمی شود توصیه هایی برای جوامع دینی.

در روزهای اخیر رئیس جمهور تا به حال پیش نمایش اطلاعیه خود در مورد مکان های عبادت گفتن خبرنگاران روز شنبه در خارج از کاخ سفید است که کلیساها “بودن هستند با احترام رفتار شود توسط بسیاری از فرمانداران دموکرات” و دولت او بود “رفتن به یک بسیار قوی و موقعیت در آن خیلی زود است.”

بعد از آن روز شنبه در یک میزگرد با رهبران آمریکایی در میشیگان مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مکان های عبادت “بسیار مهم است از نظر روان کشور ما” و مشخص کلیساها به عنوان “ضروری” — اصطلاحات مورد استفاده در اشاره به کسب و کار و یا کارگران که بازگشت به زندگی روزمره باید اولویت بندی در میان همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار شده است که توضیحات زودتر جمعه در کاخ سفید مراسم تجلیل آمریکا جانبازان اسرای جنگی و پارتی و گفت “فقط به صحبت کرد CDC” در مورد بازگشایی اماکن عبادت. “ما در حال رفتن به آن ضروری است. شما می دانید که آنها را به مکان های ضروری که ضروری نیست و آنها باز و در عین حال کلیساها مجاز نیست برای باز کردن” او گفت:.

رئیس جمهور ساخته شده مشابه در کوتاه مدت فشار برای بازگشایی اماکن عبادت در اواخر ماه مارس زمانی که او نشان داد او را “دوست دارم” اقتصاد ملی “را باز کرد و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک با اشاره به اهمیت نمادین از تعطیلات مسیحی.

“شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما گفت:” پس از آن. “من فکر می کنم این امر می تواند یک زمان, و آن را فقط در مورد زمانی که من فکر می کنم درست است.”

شیعه Kapos کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>