مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از Coronavirus همه گیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه بعد از ظهر اجازه می دهد دولت به مارشال منابع بیشتر به شهرها و ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“من رسما اعلام اضطراری ملی. دو بسیار بزرگ کلمات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان flanked توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر و دیگر مقامات بهداشتی. “هیچ منبع خواهد بود امان, هیچ چیز ندارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه اجازه می دهد تا او را به استناد استافورد عمل خواهد شد که تا بیش از 42 میلیارد در امداد رسانی کمک های اولیه برای کمک به دولت ها و شهرداری ها مبارزه با بیماری همه گیر. آن را نیز اجازه می دهد متحده به درخواست 75 درصد هزینه و به اشتراک گذاری با دولت فدرال برای هزینه های مانند آزمایشات پزشکی, لوازم و اضطراری کارکنان با توجه به نامه دموکرات ها فرستاده رئیس جمهور در اوایل این هفته.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد 50 میلیارد دلار در فدرال برای کمک به دولت ها و محلات و گفت که او خواهد بود waiving برخی از بیمارستان مقررات به طوری که آنها می تواند به درمان بیماران بیشتر است.

چندین طرح های جدید خواهد شد نورد از جمله درایو-از طریق آزمایش در نقاط حساس و مشارکت با شرکت های خصوصی برای گسترش آزمایش ظرفیت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور همچنین گفت: گوگل در حال توسعه یک پورتال وب برای کمک به اطلاع رسانی به مردم در جایی که آنها می توانید تلفن همراه تست برای COVID-19.

“گوگل است به منظور توسعه یک وب سایت آن را می شود بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته” او گفت:.

در یک, عجیب و غریب, حرکت, دکتر دبورا Birx سابق پزشکی محقق در طول HIV/AIDS بحران بود که شنود گذاشته به رهبری دولت فدرال پاسخ به کروناویروس در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این شدت-انتقاد پاسخ به HIV/ایدز شیوع در 1980s.

“در کمتر از دو هفته با هم ما را توسعه داده اند یک راه حل که به اعتقاد ما خواهد شد و دیدار آینده تست نیازهای آمریکایی,” او گفت:. “من درک می کنم چقدر دشوار بوده است. من بخشی از HIV/AIDS پاسخ در 80s. ما می دانستیم که از اول پیدا کردن موارد در سال 1981 آن را در زمان ما تقریبا در سال 1985 به یک آزمون [و] یکی دیگر از 11 سال به درمان موثر. آن را به دلیل درس های آموخته شده از آن ما قادر به بسیج و آوردن آن دسته از افراد که کلید به اچ آی وی در پاسخ به این پاسخ است.”

جدید ترین اضطراری ملی اعلامیه برای بهداشت عمومی از بحران های رخ داده در سال 2002 پس از آن زمانی که جورج بوش رئیس جمهور اعلام شرایط اضطراری در نیویورک و نیوجرسی برای جلوگیری از گسترش ویروس نیل غربی.

حداقل 1,323 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایالات متحده و حداقل 38 نفر کشته شده اند به گفته آسوشیتد پرس’ آخرین آمار و ارقام.

دولت های متعدد فرمانداران در حال حاضر وضعیت اضطراری اعلام کرد وضعیت تعطیل, مدارس و لغو رویدادهای عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد اواسط روز شنبه اعلام کرده که در آینده برای روز اگر نه هفته است. و از آن انجام شد در سایه تورنت بالا مشخصات اشتباهات انجام شده توسط رئیس جمهور و سیاستگذاران و ارتباط آنها به عنوان تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با انفجار بحران بهداشت عمومی.

در شب چهارشنبه تهمت تحویل بیضی آدرس دفتر اعلام رونمایی از سیاست جدید, دستورات, اما آن را تنها ناشی از افزایش ناآرامی در بازارهای مالی بیشتر وحشت در خانه و خارج از کشور و در عین حال یکی دیگر از لایه مطلق داخلی سردرگمی میان مقامات ارشد خود را در سراسر دولت است.

تلویزیونی روز شنبه در سخنرانی در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در ممنوعیت سفر از اروپا به ایالات متحده و در عین حال زحمت نیست به جزئیات چگونه است که طرح را اجرا و یا اگر ساکنان آمریکا و یا شهروندان هنوز هم می تواند سفر به این کشورها و یا خانه می آیند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت های بیمه سلامت “توافق به چشم پوشیدن از همه شرکت پرداخت برای coronavirus درمان” بیانیه ای که به عنوان یک شوک به بیمه سلامت که اصرار آنها انجام خواهم هیچ چیز مانند.

و او ادعا کرد که ممنوعیت سفر خواهد “نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” در بازار-تکان دادن ادعای اینکه مقامات دولت تقریبا بلافاصله تا به حال به درست گفتن خبرنگاران در اواخر شب که سیاست نمی خواهد در واقع درخواست برای تجارت کالا و آشکار است.

همه در همه, این یک تلاش در بی کفایتی با سرزنش گذاشته در پای نه فقط رئیس جمهور بلکه از بالا و مقامات کاخ سفید و مشاوران و مانند استفان میلر و مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر. اما سوم که پیچ که اعلام خیالی سیاست است که باید به ناچار باعث ویرانی اقتصادی بود و در نتیجه از خود رئیس جمهور درهم و برهم خواندن و فقیر تلاوت.

در آماده اسکریپت تغذیه به اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته که از آن او خواندن آن اعلام کرد که محدودیت های جدید خواهد “نه” درخواست برای تجارت و حمل و نقل در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه اضافه شده در خود را “نه تنها” یک منبع با آگاهی از این موضوع گفت: روزانه وحش در اوایل این هفته.

این به طور موثر ایجاد دو منفی در تلویزیون زندگی می کنند که بیشتر مبهم دقیقا کاخ سفید سیاست شد و در طول یک بیماری همه گیر. این بود مختصری از اشتباه کردن که تهمت خود مقامات به خوبی کار می کرد به دوشنبه تمیز کردن در طول زمان آنها می گویند آنها می خواستند برای اختصاص به مهم دیگر به طور بالقوه زندگی یا مرگ مهم در دست است.

“ما در حال هدر رفتن زمان بازی mop-در چیزی است که ما کاملا باید انجام دهید در حال حاضر گفت:” یکی از مقامات ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی کار در coronavirus comms عملیات. “این می رود بدون گفت[ing] که ما مجاز نیست به اعتراف است که هر یک از این گسل از رئیس جمهور است.”

اما بعد از ظهر جمعه در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مکان رو lieutenants رفت و قبل از اینکه دوربین به تلاش برای متقاعد کردن مردم آمریکا که رئیس خود را به حال همه چیز را در کیسه کرده و او را شایسته بیشترین چاپلوسی.

“این روز باید الهام بخش برای هر آمریکایی” معاون رئیس جمهور مایک پنس که در باغ گل رز رویداد در روز جمعه. او در ادامه به برچسب و تهمت های اخیر دست زدن به بحران به عنوان “اقدام قاطع” یک اصطلاح است که با توجه به سه دولت مقامات مختلف متحدان و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به طور فعال تشویق به بارها و بارها با استفاده از آنها به عنوان دفاع از رئیس جمهور ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>