مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در میان آشفتگی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را به حال شده است یک بی امان هفته برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کشور در حال فرود به بی ثبات ترین تظاهرات در نیم قرن. شهرستانها عمده تحت مقررات منع رفت و آمد. امریکا یک بار-وزوز تجاری هاب به حال سوار کردن ویندوز خود, ترس از غارت و خرابکاری. رئیس جمهور بود و تهدید به استقرار نظامی به “تسلط” خیابان های آمریکا. امکان اعتراض سوخت coronavirus تجدید حیات یابد.

و به بالا از آن خاموش تحلیلگران اقتصادی پیشبینی میکردند این کشور نرخ بیکاری می تواند موشک وار رفتن به نزدیک به 20 درصد — یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

اما آنها در اشتباه بودند. و تهمت pounced. او آماده بود برای اعلام پیروزی. پیروزی بیش از coronavirus. پیروزی بر یک, افتادن اقتصاد است. پیروزی نژادی و نابرابری. او راه حل: شغل.

در ساعت 10:30 صبح تهمت راهپیمایی خود را از مشاوران اقتصادی بالا به کاخ سفید باغ گل رز به صورت غیر منتظره در کنفرانس خبری به مناسبت شگفت انگیزی مثبت شغل گزارش — 2.2 میلیون شغل اضافه شده پس از ماه از تاریخی ناگهانی کاهش می یابد و نرخ بیکاری که افتاده بود به 13.3 درصد پس از دو هفته غیر قابل تصور افزایش می یابد.

شماره او را به حال جوشان, خوشدل که شکوفایی نشان داد همه در امریکا مشکلات شد و در ترمیم. این یک روز بزرگ گفت: برای کارگران آمریکایی. این یک روز بزرگ گفت: برای مبارزه با کروناویروس. این یک روز بزرگ گفت “برابری” و “روابط.” آن هم یک روز او امیدوار است برای جورج Floyd — که قتل به دست پلیس مینیاپولیس موجب تظاهرات که طرح میتوانست به ملت است.

“امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعجب آور تماشاچیان.

برای بیش از نیم ساعت و بدون یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته برای هدایت افکار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار در مورد هر چیزی که به ذهن آمد هوای گرم و مرطوب واشنگتن هوا.

او به یاد می آورد, تماشای تلویزیون که صبح تماس نادرست اقتصادی پیش بینی “بزرگترین اشتباه در تاریخ کسب و کار را نشان می دهد.” او پیش بینی کرد یک بهبود اقتصادی “بهتر از یک ‘v’ — این است که یک کشتی موشک.” او mused در مورد خرید “یک تریلر چه به آنها تماس بگیرید ؟ RV” و سفر به کشور, با بانوی اول. “خدا را شکر من در شکل کامل او گفت:” در نقطه دیگر صحبت کردن در مورد چگونه چاقی و افزایش خطرات ناشی از کوروناویروس. او به نام سبز معامله جدید “کودک صحبت کنید.” او shushed خبرنگاران در تلاش برای پاسخ به سئوالات.

بحث کمی وجود دارد از ادامه تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در سراسر کشور است که انتظار می رود به رشد بیش از آخر هفته. وجود دارد حداقل توجه به تقریبا 20,000 coronavirus موارد هنوز تشخیص داده می شود هر روز. هیچ ذکر است که نرخ بیکاری است که هنوز هم بالاتر از سطح آب بالا علامت آن رسیده پس از سال 2008 سقوط اقتصادی.

این یک صحنه یادآور قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی دور در آنچه او تصور می شود بیشتر خود را پیروز لحظات. “تبانی توهم است!” او اعلام کرد در یک خشن و بی ادب 2019 تجمع پس از خلاصه ای از ویژه مشاور رابرت مولر روسیه پروب منتشر شد. “این یک روز جشن زیرا ما را از طریق جهنم” خواند و گفت: جمعیت در اوایل این سال و در طول یک ساعت به علاوه از تخلیه در کاخ سفید صبح روز بعد از او تبرئه در استیضاح اتهامات در سنا است.

او reveled در یک مشابه و خوی جشن در روز جمعه. او meandering جریان آگاهی سخنان در زمان تا زمانی که کاخ سفید کارمند پدید آمده از دفتر بیضی با یک سینی آب برای مشاور اقتصادی لری Kudlow خزانه داری وزیر Mnuchin کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا و دیگران نشسته اند پشت رئیس جمهور در تاریک و سنگین کسب و کار مناسب. Kudlow dabbed ابرو خود را با یک دستمال به عنوان آنها ایستاده بود در آفتاب. در ابتدا یک گروه بزرگی از کارکنان کاخ سفید ایستاده در امتداد ردیف ستون. اما برخی ناپدید شده به عنوان سخنرانی کشیده.

صندلی برای خبرنگاران که قبلا پخش شده را منعکس کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus شد smooshed هم توسط مطبوعات aide. مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این مجموعه به عنوان یک ثبت نام در این کشور به حالت عادی بازگشت.

“شما در حال نزدیک شدن به هم و حتی شما متوجه شدم شما در حال شروع به گرفتن بسیار به هم نزدیک است,” او گفت: اشاره به بسته از خبرنگاران که مجاز به هر گونه سوال بپرسید. “به نظر می رسد خیلی بهتر است.”

اما در اطراف کاخ سفید وجود دارد در همه جا حاضر نشانه هایی که همه چیز بهتر شده. گسترش محیط امنیتی هنوز هم در محاصره کاخ سفید با هیچ نشانه ای از آن بود پایین آمدن به زودی. در خیابان سی چند هزار سرباز گارد ملی باقی مانده است.

و فقط به عنوان برگ برنده شد زبان در سراسر خیابان را از کاخ سفید یک سی کارگر شهرستان ضمیمه جدید ثبت نام “Black Lives Matter لطفا NW” — به معترضان پر از تقاطع است که پلیس تنها چند روز قبل از آن تا به حال به زور پاک کردن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به سنت جانز اسقفی کلیسا خاموش لافایت مربع برای مطرح کردن با کتاب مقدس.

“در امریکا شما می توانید مسالمت آمیز جمع آوری” سی شهردار موریل Bowser خود گفت: به عنوان کارگران پشت سر او به پایان رسید نقاشی در streetwide زرد نامه ها پایین 16 سنت های زندگی مهم است.”

پشت در کاخ سفید ترکیب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت پیچیده اظهارات خود او نشستم به ثبت نام یک لایحه است که, ترفند برای چک حفاظت از برنامه ای است که کاخ سفید و کنگره ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول coronavirus سوخت رکود اقتصادی است. به عنوان او در زمان خود sharpie, PBS خبرنگار Yamiche Alcindor یکی از دو دختر سیاه و خبرنگاران در باغ گل رز پرسید که رئیس جمهور در مورد اینکه آیا او به موضوع طرح به آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

“من می خواهم به ثبت نام در این لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “چه اتفاق افتاده است به کشور ما و چه شما در حال حاضر بزرگترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد برای مسابقه روابط برای آمریکایی های آفریقایی تبار, جامعه, برای آسیایی آمریکایی ها برای آمریکا هیسپانیک جامعه, برای زنان, برای همه چیز. چون کشور ما خیلی قوی است و این چیزی است که من طرح است.”

Alcindor اشاره کرد که در حالی که به طور کلی کاهش نرخ بیکاری در, بیکاری برای مردم سیاه و سفید بود .1 درصد و تا .5 درصد برای آسیایی آمریکایی ها.

“شما چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با تکان دادن دور نظر او.

معاون رئیس جمهور مایک پنس شروع به کف زدن خود به عنوان رئیس جمهور ایستاده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>