مغلوب ساختن پیشی جستن بداند farmworkers ‘ضروری است اما نمی توان قوانین ایمنی اجباری

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلقی شده است میلیون ها نفر از افرادی که در حال برش کاهو و چیدن گیلاس هلو بسته بندی و در غیر این صورت گرفتن غذا از مزرعه به جدول به “کارگران ضروری” اما در حال انجام است کمی به نگه داشتن آنها را سالم در طول بیماری همه گیر.

عدم فدرال اقدام را ترک کرده است دولت و رهبران صنعت تقلا برای محافظت از مزرعه خود کارگران از coronavirus. به عنوان فصل برداشت رمپ تا کشاورزان در سراسر چندین تولید عمده متحده نصب شده اند بیشتر در دست شویی ایستگاه دستور کارگران برای نگه داشتن فاصله خود و ارائه ماسک های صورت — اما کسانی که تلاش شده است متناقض و تا حد زیادی داوطلبانه است.

Farmworkers به مدت طولانی زندگی می کردند در سایه اقتصاد آمریکا یک گرد جامعه است که شامل شهروندان کم درآمد حدود 250,000 حقوقی کارگران مهمان از مکزیک و آمریکای مرکزی و صدها هزار نفر از مهاجران مستند نشده که ممکن است سفر از مزرعه به مزرعه با تغییر فصل برداشت. در حال حاضر کار طرفداران هشدار داده است که در ادامه به چشم پوشی از این جمعیت آسیب پذیر نه تنها تهدید زندگی می کند اما به خطر می اندازد عرضه مواد غذایی.

“ما بسیار نگران است که بدترین و در عین حال به آمده گفت:” بروس گلدشتاین جمهور کارگر عدالت یک گروه مدافع. “با محدود حمایت های که در دسترس هستند ما ترس است که وجود دارد رفتن به یک افزایش قابل توجهی در Covid-19 موارد در میان farmworkers.”

گلدشتاین و دیگران را تماشا بحران آشکار در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, با ده ها تن از امکانات توقیف با توجه به شیوع بیماری است که بیمار هزاران نفر و کشته شدن دست کم 20. اما شرایط کار در مزارع کمتر به طور فعال تنظیم شده از گیاهان گوشت در بخشی به دلیل وجود دارد به مراتب بیشتر مزارع به پلیس و بسیار کوچک عملیات کشاورزی معاف از برخی قوانین ایمنی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است دستورالعمل های توصیه شده که پوشش طیف وسیعی از بحرانی اشتغال بخش از جمله مزرعه کار. اما برگ برنده دولت ساخته شده است نه دستورالعمل اجباری به عنوان وزارت کار است که قدرت را به صورت اورژانس. و CDC را منتشر کرده است توصیه های خاص برای کارگران درست مثل آن را برای بسته بندی گوشت می آمد کارکنان است که به عنوان صنعت کاهش یافت و به هرج و مرج در هفته های اخیر.

از ماه مارس طرفداران مانند ایالات کارگران مزرعه اصرار دارند آژانس های فدرال و دولت های موجود Covid-19 پیشنهادات قابل اجرا و برای رفتن بیشتر و حصول اطمینان از مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و عمده وصله پینه کردن از استانداردهای مسکن است که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

CDC اشاره سوالات در مورد محل کار مورد نیاز را به وزارت کار که در بیانیه ای گفت: “به دلیل اجرای قانون مقامات در حال حاضر در دسترس به آن و مایع طبیعت از این بحران بهداشتی OSHA باور ندارد که مقررات جدید یا استاندارد مناسب است در این زمان.”

مقامات نیروی کار باید گفت که آنها باید تمام اجرای ابزار لازم برای اطمینان از ایمنی کارگر. کارکنان می توانند شکایت با آژانس اگر آنها باور دارند که کارفرمایان در حال نقض قانون لگد زدن یک تحقیق که می توانید آخرین ماه.

علاوه بر این مقامات گفته اند که وزارت بهداشت و ایمنی شغلی برنامه های دولت برای اجرای استانداردهای موجود از قبیل ایمنی و قوانین مربوط به حفاظت تنفسی و پاتوژن bloodborne. اما طرفداران ایمنی شکایت کرده اند که کسانی که استانداردهای لازم نیست آدرس خطرات ناشی از بیماری های عفونی مانند Covid-19 و مستند نشده کارگران احساس نمی راحت ساخت شکایات.

آمریکایی میوه و سبزی تولید کنندگان که به شدت متکی به مهاجر و مهاجرت نیروی کار در حال گرفتن توجه داشته باشید از آنچه اتفاق می افتد در بسته بندی گوشت می آمد و فرآوری گیاهان به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از یک شبیه فاجعه است.

“ما منافع مقرره در سلامت و رفاه ما کارگران گفت:” چاک Obern صاحب C&B مزارع در فلوریدا, فلوریدا., که به استخدام بیش از 200 نفر در هر فصل به تمایل به تعداد زیادی از کار فشرده محصولات کشاورزی از جمله کلم bok choy و انواع گیاهان.

زمانی که Obern برای اولین بار در مورد این کروناویروس در آمریکا عملیات خود شروع به برقراری ارتباط با کارگران در مورد سی دی مشاوره در مورد شستن دست و اجتماعی فاصله. او همچنین از آغاز مطابق با اتوبوس است که حمل و نقل خدمه خود را از میدان به میدان هر روز یک نقطه مشترک که در آن کارگران هستند و اغلب قادر به نگه داشتن و فاصله آنها از یکدیگر است. Obern مانند بسیاری از تولید کنندگان فکر نمی کند که قوانین و مقررات مورد نیاز هستند زیرا اکثریت قریب به اتفاق کشاورزان خواهد عمل فعالانه خود را.

“ما خواهد بود احمقانه به مراقبت و انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن ما کارگران به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است” Obern گفت و اشاره کرد که اکثر مزرعه کار بسیار ماهر و دشوار است به استاد. “اگر Covid آیا در آمده و اجرا از طریق خدمه ما که انتخاب می کنید محصولات ما?”

با تکیه بر تولید کنندگان به صورت داوطلبانه اقدامات احتیاطی را برآورده نمی کند و طرفداران farmworkers که ترجیح می دهند برای دیدن سازگار و قابل اجرا استاندارد است که تمام مزرعه عملیات مورد نیاز برای دیدار با.

“وجود دارد هیچ قانون روشن است که اعمال می شود برای کشاورزی در اطراف اجتماعی فاصله” گفت: Edgar فرانکها سیاسی مدیر Familias یونیدس Por La Justicia مستقل اتحادیه به نمایندگی بری کارگران در شمال غربی ایالت واشنگتن. “این تقریبا دو ماه و شده است وجود دارد هیچ چیز انجام می شود برای محافظت از farmworkers.”

مزارع شیوع بیماری رنج می برند

خطر شیوع گسترده مانند کسانی که باید زده گیاهان گوشت است نه فرضی نگرانی است. وجود دارد در حال حاضر شیوع بیماری های مربوط به farmworkers در چند متحده است. در نیویورک یکی از بزرگترین coronavirus خوشه در دولت گلخانه و مزرعه که در آن 169 از 340 کارگران آزمایش مثبت است. در واشنگتن یکی از بزرگ باغ به تازگی نشان داد که بیش از 50 از 70 کارگران آن را تا به حال تست شده برای Covid-19 آزمایش مثبت از جمله بسیاری از کسانی که بدون علامت بودند. هر دو به نیویورک و واشنگتن مزارع شروع به تست کارگران پس از مدتی نشان داد علائم. در کارولینای شمالی یک توت فرنگی رشد به طور موقت بسته و پس از هشت کارگران آزمایش مثبت است. در مونتری کانتی, کالیفرنیا., عمده بری در حال رشد منطقه نزدیک به یک در چهار coronavirus موارد یک کارگر کشاورزی با توجه به مقامات محلی.

اکثر کارگران مزرعه زندگی می کنند در محله های نزدیک اغلب خواب در خوابگاه-اتاق های سبک با چندین تخت تختخواب سفری. آنها سفر از زمین به میدان بر محکم بسته بندی اتوبوس ها و اغلب با هم چوب برای کارهای مانند خرید مواد غذایی و یا رفتن به بانک.

“این باعث می شود آن را غیر ممکن به رعایت توصیه های اجتماعی فاصله” گفت: Gerardo ریس چاوز با تجربه کارگر مزرعه و سازمان ائتلاف کارگران ایموکالی در ایممکلی, Fla., منطقه شناخته شده به عنوان ملت گوجه سرمایه است.

آن را نیز می تواند دشوار است برای حفظ CDC توصیه شش پا از راه دور در زمینه های که بسته به نوع محصول در حال برداشت شده است. کارگران که انتخاب گوجه فرنگی برای مثال معمولا انتخاب میوه به فرد خود را سطل و سپس اجرای آنها مسافت را به یک مشترک مجموعه نقطه با سرعت مهم بودن از آنها پرداخت شده توسط پوند.

“شما نمی تواند زمان با هر کس به ببینید که زمانی که آنها در حال آوردن خود را در سطل” چاوز گفت. “همه آنها در حال اجرا است.”

“این احساس تقریبا خنده دار,” او گفت: به دلیل طبیعت کار می کند و اجازه نمی دهد اجتماعی فاصله.

می توان آن را حتی سخت تر برای کارگران به نگه داشتن فاصله خود را در بسته بندی عملیات که آن را غیر معمول نیست برای آنها قرار داده می شود آرنج به آرنج مرتب سازی و تنظیم تازه تولید به حمل.

کار طرفداران همیشه در تلاش برای دریافت سیاستگذاران و مصرف کنندگان به مراقبت بیشتر در مورد شرایط کار در مزارع اما آنها می گویند وجود دارد یک لایه جدید از ضرورت با Covid-19 موارد در حال حاضر در حال افزایش در مناطق روستایی است.

“آنچه ما در حال رفتن به دیدن یک بحران مواد غذایی اتفاق می افتند در بالا یک بیماری همه گیر است که بدترین ترکیب” چاوز گفت.

غفلت نیروی کار

فقدان استاندارد برای مزرعه-ایمنی کارگر نشان دهنده سابقه طولانی بی توجهی از نیروی کار این کشور و ناتوانی برای آمدن به مقابله با تکیه بر نیروی کار مستند نشده.

حدود 2.5 میلیون کارگران مزرعه در حال کار توسط کشاورزان و دامداران در آمریکا — و دولت تخمین می زند که حدود نیمی از آنها مستند نشده. حدود سه چهارم مهاجران و بسیاری از مکزیک آمده با توجه به داده های جمع آوری شده توسط بخش کشاورزی. آنها همچنین بسیار کمی پول: متوسط کل درآمد یک فرد کارگر مزرعه محدوده از $15,000 دلار 17,499.

در سال های اخیر رو به رشد تعداد کارگران کشاورزی شده اند H-2A خارجی مهمان کارگران که اعطا شده ویزای موقت کار در مشاغل فصلی مانند توت و یا گوجه فرنگی برداشت. کشاورزان باید به طور فزاینده ای تلاش می کند با پیدا کردن به اندازه کافی کارگران را در برداشت — به خصوص به عنوان برگ برنده دولت در پایین ترک خورده مهاجران مستند نشده و این صنعت با اتکا بر H-2A ویزا برنامه به سهولت مداوم کمبود نیروی کار در مزارع. در 2019, 242,762 H-2A ویزا صادر شده توسط وزارت کار افزایش حدود 67 درصد از سال 2008. اکثریت قریب به اتفاق از مکزیک است.

زمانی که کروناویروس اولین بار در سراسر ایالات متحده کشاورزان بودند عمیقا نگران نیست که قادر به استخدام H-2A کارگران به دلیل سفارتخانه که در آن درخواست ویزا مصاحبه را در محل تعطیل شد, در سراسر جهان است.

به منظور حفظ جریان خارجی farmworkers ثابت دولت فدرال در ماه مارس کاسته نرم افزار مورد نیاز و همچنین اجازه کشاورزان به استخدام از استخر کارگران خارجی در حال حاضر در ایالات متحده و وزارت کشاورزی ایالات متحده و دول منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد H-2A کارگران با انقضای قرارداد که ممکن است مجاز به انتقال به دیگر کشاورزی کارفرمایان.

“حصول اطمینان از اختلال حداقل برای ما کشاورزی نیروی کار در طول این زمان نامشخص است یک اولویت برای این دولت” کشاورزی منشی سانی پردو در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت می داند که این کارگران در حال حیاتی برای حفظ تامین مواد غذایی ما و ما کشاورزان و دامداران در حال شمارش را بر توانایی خود را به کار می کنند.”

اما در حالی که این بخش است که نظارت H-2A برنامه را ساخته اند آن را آسان تر برای کشاورزان به استخدام کمک OSHA ایمنی کارگر ناظر اقدامات برای محافظت از کارگران نیاز است که تولید کنندگان پیاده سازی اورژانس اقدامات ایمنی.

در ضمن اگر کشاورزان و دامداران شده است عمده بهره مند از میلیاردها دلار کمک برای از دست بازارهای farmworkers در خط مقدم بوده است و تقریبا به طور کامل از سمت چپ هر یک از coronavirus کمک بسته است.

عمده گروه های صنعت به نفع داوطلبانه استانداردهای هر چند برخی از لابی دولت برای کمک به صنعت تهیه تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش.

در اخیر نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبری یک ائتلاف بزرگ از تولید و صنعت گروه تحت فشار قرار دادند در برابر اتهامات که تولید کنندگان انجام داده اند به اندازه کافی برای محافظت از کارگران خواستار آنها را “بی اساس است.”

“با هر مرحله از ظهور Covid-19 بحران صنعت ما کار کرده است سخت به آغوش عمومی توصیه های بهداشتی برای اجتماعی فاصله شخصی و تسهیلات بهداشت پوشش صورت و بیشتر” گروه نوشت.

اما آنها همچنین با بیان برخی از نگرانی در مورد گرداندن مراکز فساد به اندازه کافی PPE خود را برای نیروی کار اشاره کرد که “کشاورزان برخی از ذخایر این منابع اما این بحران همچنان ما نگران توانایی تامین امنیت منابع در آینده است.”

برخی از بزرگترین تولید کنندگان در کشور به طور چشمگیری تغییر عملیات خود را در هفته های اخیر برای جلوگیری از گسترش coronavirus, به رسمیت شناختن آن به عنوان یک تهدید وجودی.

اما این شرکت ها باید منابع بیشتری نسبت به اکثر در برخی موارد رفتن بالا و فراتر از CDC راهنمایی. کارگر طرفداران در هر سطح در حال اصرار دولت فدرال و سیاستگذاران به تهاجمی تر و اعمال استانداردهای قابل اجرا برای اطمینان از عملیات از تمام اندازه ها در حال نگه داشتن خود حقوقی واجد شرایط سالم است.

“ما امیدواریم که برخی از کارفرمایان کشاورزی که هنوز از خواب بیدار شده تا به واقعیت در حال رفتن به می دانم که کسب و کار خود را در خطر است اگر کارگران خود را بیمار دریافت” گلدشتاین گفت.

یک درهم آمیخته پاسخ

حتی در پیشرفته ترین کشورهای در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در میان این آسیب پذیر طبقه کارگر است.

در واشنگتن است که عمده تولید کننده انواع درخت میوه مانند سیب و گیلاس کارگر کارگری و طرفداران شکایت کرد دولت در ماه گذشته به مطبوعات به صورت اجباری Covid-19 حمایت.

مقامات دولتی در ابتدا تولید برگه با پیشنهادات خود را برای نحوه جلوگیری از گسترش Covid-19 در مزارع و در خانه بسته بندی اما طرفداران با انتقاد از این اسناد به عنوان گیج کننده و غیرقابل اجرا. گروه های کارگری می خواهید دستورالعمل به طور قانونی مورد نیاز, بنابراین اگر کارگران افزایش نگرانی های آنها را روشن و الزامات مورد نیاز برای نقطه به نقطه.

“سازمان های به اندازه کافی بزرگ نیست و نه آنها منابع به خارج وجود دارد حفاظت از کارگران گفت:” جو موریسون یک وکیل با کلمبیا خدمات حقوقی یک شرکت کارگر به نمایندگی از گروه خود در دادخواهی.

حتی اگر رژیم صهیونیستی. جی Inslee شده است دلسوز به farmworkers’ نگرانی وجود دارد هیچ پاسخ آسان. آن را نه فقط در محل کار, اما, مسکن کلیساها و اتوبوس و همه چیز را در میان است که در حال حاضر ممکن است در معرض خطر برای گسترش coronavirus در صنعت کشاورزی.

پس از طرح دعوی در دادگاه دولت های کار و بهداشت باید پیشنهاد برخی از قوانین اضطراری برای بخش کشاورزی با هدف جلوگیری از گسترش Covid-19 اما آنها هنوز نهایی شده است.

این طرح ها شامل منع موقت در استفاده از تخت تختخواب سفری در مهمان مسکن کارگران اجازه می دهد تا برای فاصله بیشتر بین کارگران چیزی است که صنعت کشاورزی گروه را به شدت تحت فشار قرار دادند در این استدلال آن است که گران قیمت و بیاستفاده.

“آنها به حداقل اقدام در اینجا” موریسون گفت. “مراقبت از آنها, اما فدرال فراهم شود.”

ونچی دره زیادی میوه در حال رشد hub در حال حاضر میزبانی هزاران نفر از H-2A مهمان کارگران برای کمک به مدیریت آن گسترده باغات و مزارع اما در عرض چند هفته به عنوان بسیاری از 20,000 بیشتر کارگران انتظار می رود برای رسیدن به برداشت لگد کردن صورت جدی که به معنی کارگر مسکن است به زودی انتظار می رود برای تبدیل شدن به حتی بیشتر پر جمعیت.

“شما را مجبور به انجام کاری” گفت: Morrison. “این تنها نمی تواند کسب و کار به عنوان معمول است.”

در اورگان های دولتی تحمیل کرده اند فراگیر جدید مورد نیاز در مزارع از جمله موقت ممنوعیت استفاده از تخت تختخواب سفری به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کالیفرنیا که منابع زیادی از کشور, سبزیجات, شده ترین فعال در گسترش کمک به farmworkers که داده شده است از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی از یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. قانونگذاران ایالتی در حال حاضر بحث قانون است که ارائه می کنند کارگران با خطر پرداخت, مراقبت از کودک کمک کند و مسکن موقت برای جلوگیری از ازدحام.

Hernan هرناندز مدیر اجرایی کالیفرنیا کارگر بنیاد گفت که برای اکثر کشاورزان در دولت مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود وجود دارد محدود شیوع مانند گام برداشتن برای بهبود مسکن شرایط.

برخی از کشاورزان با کارکنان است که آزمایش مثبت باید اجاره اتاق های هتل برای آنها را به بهبود می یابند در انزوا جایی که آنها دریافت معاینات پزشکی و وعده های غذایی تحویل داده است. دیگر تولید کنندگان در حال بررسی اجاره مسکن اضافی به طوری که کارگران در حال زندگی نمی کند در چنین محله های نزدیک.

اما او گفت: مشکل واقعی شروع می شود زمانی که شیفت پایان. کار سازمان را به سختی متقاعد کردن کارگران مطابق با فاصله و مطابق با توصیه های, در بخشی به دلیل کارگران شده اند شنیدن پیام های مخلوط از ایالات متحده و مکزیک دولت در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر.

“در تمام این جوامع روستایی زندگی در جریان است و به حالت عادی” او گفت که او بسیار نگران به دلیل متعدد farmworkers تست مثبت خواهد ایجاد “هرج و مرج” برای سیستم غذایی — به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت و کمبود در فروشگاه های مواد غذایی.

‘ما رفاه گره خورده است’

اخیر ویران در این بخش می ایستد به عنوان یک داستان اخطار مزرعه رهبران صنعت می گویند.

گوشت کسب و کار شده است و طرح میتوانست. نزدیک به 50 درصد از این کشور گوشت خوک تولید کاهش یافته است و با توجه به ده ها تن از عمده گیاهان پردازش تعطیل. گوشت گاو و مرغ پردازش نیز راه را به پایین به عنوان گیاهان شاتر و یا کم کردن سرعت خروجی بیشتر کارگران بیمار قرار می گیرند. کارشناسان صنعت می گویند کسانی که به تعطیلی آن منجر به کمبود گوشت می تواند اجتناب شده است اگر دولت فدرال در حال برنامه ریزی در محل قبل از این ویروس گسترش یافته است.

“شیوع می تواند عواقب ویرانگر در مصرف متوسط زندگی در ایالات متحده” هرناندز گفت. در سوپر مارکت کمبود می تواند ظهور بسیار به سرعت از اختلال در اقتصاد کشاورزی به دلیل کارگران تنها یک پنجره کوتاه به برداشت بسته و کشتی فاسد شدنی تولید کند.

بدون سازگار مورد نیاز یا استاندارد برای حفاظت از خط مقدم کارگران به حدی است که تولید کنندگان در حال تصویب Covid-19 حمایت بستگی به رهبری و منابع هر کسب و کار است.

بزرگتر تولید شرکت های ارسال شده ویدئوها آنلاین به مشتری جلب کردن خود برنامه های پیشگیری است. در کالیفرنیا دره سالیناس شناخته شده به عنوان امریکا کاسه سالاد تیلور مزارع یکی از بزرگترین برگ سبزی تولید کنندگان در کشور گفت: این در نظر گرفتن درجه حرارت از کارکنان قبل از شروع تغییرات خود را. این شرکت گفت: از آن نیز دوباره طراحی شده چگونه آن کاهو برداشت خدمه کار را به کارگران می تواند به حفظ یک فاصله به جای کار در نزدیکی و مانند آنها به طور معمول خواهد بود.

در فلوریدا حمایت متفاوت است عمل به عمل است. در عظیم مانند Lipman تولید, برای مثال یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوجه فرنگی کارگران درست شده اند فاصله و تا به حال خود را می شکند و مبهوت به جلوگیری از تجمع. در حال حاضر وجود دارد بیشتر اتوبوس های حمل و نقل کارگران به طوری که آنها می تواند به حفظ اجتماعی فاصله به عنوان آنها رفت بین برداشت نقاط. این شرکت حتی شروع به ارائه مواد غذایی در برخی از موارد تا کارگران را می توانید از فروشگاه های مواد غذایی.

اما نه همه تولید کنندگان رفته اند به چنین طول و کارگر طرفداران شده اند آوازی در تماس برای اجرا و استانداردهای به مراتب بیشتر از منابع است.

ائتلاف کارگران ایموکالی یکی از بهترین سازمان یافته کارگر مزرعه گروه در کشور به عنوان مثال بارها خواسته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در ایممکلی از آنجا که جامعه ندارد.

مقامات دولتی تا کنون نه انطباق با این استدلال که بیمارستان ها در شهرهای مجاور در حال حاضر قادر به رسیدگی به پرونده در منطقه و اقدامات پیشگیرانه دیگر گرفته شده است. دولت بود در نهایت در پاسخ به درخواست برای تست بیشتر در این منطقه است. هفته گذشته فلوریدا وزارت بهداشت و گارد ملی فلوریدا باز کردن یک تست سایت در ایممکلی. مردم شروع پوشش تا دو ساعت قبل از اینکه سایت باز شد با توجه به گزارش مطبوعات محلی. نتایج هنوز در دسترس نیست.

ائتلاف کارگران ایموکالی درخواست مقامات دولتی را به ارائه هر گونه مثبت کارگران با فضایی برای جداسازی و مراقبت های بهداشتی و تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش در جامعه است.

کارگر گفت: طرفداران آنها ادامه خواهد داد به اصرار سیاستگذاران به پرداخت توجه بیشتر به خط مقدم میدان کارگران است. آنها استدلال می کنند که این افراد باید به عنوان دیده می شود فقط به عنوان اساسی به عنوان پرستار و یا تحویل کارگران شده اند که بسیار بیشتر به طور گسترده به رسمیت شناخته شده برای کمک به آنها در طول بیماری همه گیر.

“این یکی از چیزهایی است که بسیاری از مردم درک نمی کنند: ما خوب بودن است با هم گره خورده گفت:” چاوز یک کارگر با رهبر CIW. “اگر ما مواد غذایی را ندارید پس هیچ راهی وجود دارد که در آن هر چیز دیگری می تواند تابع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر