مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع رها تجاری در آزمایشگاه تست در میان فشار برای بازگشایی آمریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از یک افت شدید در تجاری آزمایشگاه coronavirus تست به عنوان یک توسعه مثبت پنج شنبه با وجود کارشناسان بهداشت عمومی و هشدارهای که ایالات متحده نیاز به میلیون ها نفر از آزمون های اضافی در هر هفته با خیال راحت به بازگشایی این کشور است.

“در روزهای اخیر ما شاهد یک افزایش چشمگیر در تعداد تست های انجام شده توسط بیمارستان ها و نهادهای علمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برخی از رسانه ها به دروغ این گزارش به عنوان یک چیز بدی که در واقع آن چیزی که دلیل آن را نشان می دهد که ایالات متحده در حال حرکت سریع تر محلی از جمله راه حل های تست در نقطه تست.”

سیاسی در اوایل این هفته برای اولین بار گزارش تجاری آزمایشگاه تست به طور چشمگیری کاهش انداختن از 108,000 آزمون اجرا در مارس 5 برای 75,000 در تاریخ 12 آوریل با وجود افزایش موارد coronavirus در بسیاری از نقاط کشور است. یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز گفت: سیاسی در روز سه شنبه که این گروه تا به حال دیده downtick در تست های سراسر کشور در روزهای اخیر.

آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن که نشان دهنده تجاری آزمایشگاه ستایش تلاش برای افزایش تست ظرفیت اما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره برای تخمگذاری روشن اهداف آزمایش. تجاری labs می گویند که آنها در حال نشستن بر روی بیش از حد ظرفیت و آماده برای انجام تست های بیشتر.

“ما نیاز به نگاه به آینده — زمان در حال حاضر به توافق بر آنچه تست مورد نیاز است و در چه حجم و قرار دادن در محل این منابع به فعال کردن آن را به اتفاق می افتد” ACLA جمهور جولی خانی گفت. “طول می کشد که فدرال رهبری است.”

سابق FDA کمیسیون علامت McClellan و اسکات Gottlieb استدلال اخیرا در یک کاغذ سفید که قوی نگهبان نظارت سیستم مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از coronavirus در آینده هنگامی که زمان بیماری تحت کنترل است.

گوتلیب گفت: سیاسی به 3.8 میلیون آزمون در هفته ممکن است مورد نیاز به عنوان بخشی از این تلاش است. در هفته گذشته ایالات متحده انجام شده بیش از 1 میلیون شد.

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx به خبرنگاران گفت: روز شنبه که بسیاری از بیمارستان ها منتقل شده اند به نقطه از مراقبت های آزمایش, اما معلوم نیست چه ظرفیت های جدید به تازگی اضافه شده است.

“نیروی کار درگیر در گسترده گفتگو با کاربران نهایی و تجزیه و تحلیل داده ها در عرضه کیت های آزمایش در طول زمان است که نشان می دهد یک تغییر عمده و عمده استفاده از point-of-care, تست” نیروی کار رسمی گفت: پنج شنبه شب. “بر اساس این اطلاعات و بازخورد آن به نظر می رسد که افزایش نقطه از مراقبت های آزمون به مراتب بیش از این کاهش تجاری آزمایشگاه تست.”

ابوت که تولید کنندگان 15 دقیقه point-of-care coronavirus آزمون تولید شده است 50000 تا از آنها روزانه. اما این شرکت می گوید آن را تا ماه ژوئن به گسترش تولید به حدود 65,000 در هر روز. Cepheid یکی دیگر از عمده تولید کننده نیز در حال ساخت نقطه از مراقبت های آزمون است اما اعلام نشده که چگونه بسیاری از آزمایش های آن است که توزیع پستها در طول روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>