رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه در دفاع از تصمیم خود برای آتش شعور جامعه را بالا ناظر خواستار اخراج رسمی یک “کل رسوایی” بیش از خود را در دست زدن به یک whistleblower شکایت که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح.

“من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مایکل اتکینسون بود که اجازه رفتن از نقش خود به عنوان بازرس کل جامعه اطلاعاتی در جمعه شب.

“او در زمان این وحشتناک نادرست و خلاف کاران گزارش و او آن را به کنگره” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. این گزارش اولیه بود تا حد زیادی تایید توسط شاهدان شهادت و خلاصه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که موضوع از خلاف کاران شکایت.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن mused در مورد خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-کالیفرنیا.) بودن افشاگر اطلاعاتی “informer” بدون استناد به مدارک و شواهد. شیف شد چهره عمومی از خانه را تلاش برای استیضاح رئیس جمهور.

“آنها به این whistleblower یک وضعیت است که او را سزاوار نیست. او جعلی whistleblower,” مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند. “و رک و پوست کنده کسی باید به شکایت خود است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان خود تاکید مو در حال اجرا اهانت نسبت به مقامات و قانونگذاران اقدامات که منجر به استیضاح در مجلس بیش از خود را متهم به تلاش برای فشار رئيس جمهور اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

با وجود تهمت را غضبناک دفاع از تصمیم خود برای خاتمه اتکینسون تسلیت ابراز ناراحتی با همسر رئیس جمهور در اقدامات و ستایش اتکینسون.

سناتور. چاک Grassley به عنوان مثال گفت: شلیک اتکینسون “خواستار توضیح.”

آیووا جمهوری خواه که گردد ملت whistleblower حفاظت اساسنامه نیست انتقاد از تهمت شلیک اتکینسون به چندین بالا دموکرات بود که مغلوب ساختن پیشی جستن رها اتکینسون از وظایف خود را در اواخر شب جمعه. اما او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید توضیح دهد که این حرکت در جزئیات بیشتر.

“[بازرسان general] کمک به تخلیه باتلاق بنابراین هر گونه حذف و خواستار توضیح” Grassley گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “کنگره شده است شفاف که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs حذف می شوند برای عدم اعتماد به نفس. جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند و از دولت.”

همچنین روز شنبه در دفتر مدیر اطلاعات ملی اعلام کرد که توماس Monheim که در خدمت حقوقی بالا موقعیت در سراسر جامعه اطلاعاتی بود نام اقدام بازرس کل.

در نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته اواخر جمعه تهمت به اطلاع قانونگذاران که او فسخ اتکینسون چرا که او دیگر اعتماد به نفس در او.

اتکینسون جلب قوی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان او پس از ارائه در کنگره با خلاف کاران شکایت که دقیق مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky, در میان دیگر اقدامات کاخ سفید و مقامات وزارت امور خارجه.

سیاسی به گزارش روز شنبه که اتکینسون با ارسال نامه ای به رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) در ماه گذشته است که در آن او گفت: از شش ماه گذشته شد “سوزان زمان برای خبرچین” و او با انتقاد از کسانی که موفق به دفاع از خبرچین — بدون ذکر جمهور.

“کسانی که مکرر اطمینان از پشتیبانی از خبرچین در مسائل عادی ارائه شده بی معنی اگر خبرچین در واقع جلو آمده و در ایمان خوب با اطلاعات در مورد فوق العاده مهم و مجاز به تخطئه و تهدید علنی تمسخر و یا شاید حتی بدتر — کاملا رها شده توسط عادلانه آب و هوا whistleblower قهرمانان” اتکینسون نوشت: در نامه ای به شومر.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) ستایش اتکینسون در روز شنبه خود را “حرفه ای و پاسخ” اما اشاره نمی کند شرایط اتکینسون را شلیک.

“مانند هر سیاسی منصوب بازرس کل خدمت در دستور اجرایی” با مته سوراخ کردن گفت. “به منظور به طور موثر IG باید مجاز به انجام کار خود مستقل داخلی یا فشار خارجی.”

سناتور. سوزان کالینز (R-مین) متوسط که اغلب انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام گفت اتکینسون حذف شد “موجه نیست” و این تهمت را توضیح نمی شد “قانع کننده است.”

“در حالی که من تشخیص می دهم که رئیس جمهور دارای قدرت انتخاب و حذف بازرسان به طور کلی من اعتقاد دارم که بازرس کل اتکینسون در خدمت جامعه ایران و مردم آمریکا به خوبی و حذف او بود موجه نیست,” کالینز در بیانیه ای گفت.

بالا دموکرات به شدت محکوم کرد حرکت دوبله آن را سوء استفاده از قدرت و عمل سیاسی با انگیزه تلافی. Michael Horowitz که صندلی شورای بازرسان به طور کلی در یکپارچگی و کارایی مورد تحسین قرار گرفته اتکینسون برای خود “صداقت حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون است.”

“است که شامل اقدامات خود را در دست زدن به اوکراین whistleblower شکایت که پس از آن اقدام مدیر اطلاعات ملی اظهار داشت: در کنگره شهادت انجام شد ‘کتاب’ و مطابق با قانون” هوروویتس اضافه شده است.

یک منبع کنگره گفت که در حالی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا هوش کمیته داده شد 30 روز اطلاع از اتکینسون را حذف به عنوان مورد نیاز توسط قانون او بلافاصله قرار داده شده در مرخصی اداری به این معنی که تصدی خود را به طور موثر به پایان رسید جمعه شب.

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de