رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم دوشنبه نشان داد که آن را نمی خواهد به طور مستقیم آدرس جدید بمب ادعا می کند از جان بولتون که درهم جمهوری خواهان مجلس سنا و تزریق جدید عدم اطمینان به دادگاه.

“ما در برخورد با رونوشت مدارک و شواهد. ما در برخورد با اطلاعات در دسترس عموم. ما با حدس و گمان اتهامات که بر اساس مدارک استاندارد در همه” جی Sekulow تهمت سرب شخصی وکیل به دادگاه گفت که او در را باز کرد تا دومین روز از تیم خود را به باز کردن بحث در سنا محاکمه.

Sekulow نیست به طور خاص اشاره سابق مشاور امنیت ملی که در این گزارش نوشت: در آینده کتاب که تهمت به او گفت در ماه اوت که او می خواست به خودداری $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور رئیس ولدیمیر Zelensky توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به تحقیقات است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا رهبری Sekulow و کاخ سفید مشاور پت Cipollone نشان داد در اوایل که به جای پرداختن به بولتون گزارش حساب خود را از گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ادامه خواهد داد ارائه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار نسبت به اوکراین — حلاجی کنار خانه اتهامات ناروا تحت فشار مقامات اوکراین به راه اندازی بی اساس تحقیقات خود را دموکراتیک دشمنان.

“آنها می گویند در مورد آنها طاقت فرسا است و بلامنازع. از آن شده است. آنها می گویند که آنها ثابت کرده اند هر یک از مقالات در مقابل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها نه” کاخ سفید معاون مشاور مایکل پورپورای گفت. “حقایق و شواهد مورد خانه مدیران به ارمغان آورده اند تبرئه رئیس جمهور.”

سناتورها همچنین شنیده از کنت استار سابق مشاوران مستقل که تحت فشار قرار دادند برای بیل کلینتون استیضاح. استار, یک عضو از رئيس جمهور در دفاع از تیم تحویل داده رفیع سخنان مقایسه استیضاح به “جنگ داخلی” و “جهنم است.”

اما بولتون وحی ارائه یک تهدید وجودی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع که حفظ کرده است برای ماه ها است که دموکرات ها می تواند تولید یک واحد شاهد است که می تواند ادعا با دست اول دانش که تهمت مرتبط کمک یخ به تحقیقات او به دنبال. بولتون گزارش حساب نیز به رهبری کاخ سفید را توجیهی برای نگه دارید و بر روی کمک های اولیه — که تهمت می خواستم به فشار کشورهای دیگر برای کمک به اوکراین در دفاع بیش از حد.

اما چه اتفاقی می افتد خاموش طبقه سنا در پاسخ به بولتون اخبار ممکن است حتی مهم تر از آنچه اتفاق می افتد بر روی آن. وحی تأکید خطر مواجهه با جمهوری خواهان مجلس سنا به عنوان آنها وزن در یک رای گیری در روزهای آینده در مورد اینکه آیا به اجازه می دهد شهود و اسناد و مدارک به دادگاه مدارک و شواهد.

تا کنون جمهوری خواهان باید بیشتر کنار بولتون گزارش حساب با برخی از نشان می دهد بولتون بود و فقط در تلاش برای تقویت خود فروش کتاب و دیگران گفت: این ادعاها هیچ چیز جدید است. دموکرات ها در ضمن باید تجدید تماسهای خود را برای شهادت از بولتون و دیگر مقامات از جمله اسناد و مدارک اضافی که کاخ سفید نکردن در خانه پرس و جو در سال گذشته است.

هر چند دموکراتیک به رهبری تلاش کرده است پراکنده در روزهای اخیر از سوی دیگر ، میت رامنی (R-یوتا) که به احتمال زیاد رای به نفع اضافی شاهدان گفت که او فکر می کند آن است که “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون.”

بولتون گزارش حساب نیز برجسته به سرعت اتفاق می افتند طبیعت مورد در برابر تهمت حتی از خانه Dec. 18 رای به استیضاح او را در دو اتهام. یک متهم کاردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی لو Parnas ارائه شده پیام های متنی و نشست برای مصاحبه های رسانه ای; داخلی کاخ سفید مدارک توصیف آشفتگی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خودداری اوکراین ادامه داد: کمک به ظهور و حزبی کنگره ناظر اعلام برگزاری غیر قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان زمام دفاع از خود پس از نیمه شب روز دوشنبه انکار بولتون گزارش حساب.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens” او هنوز توییتی. “در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که دموکرات ها هرگز به دنبال بولتون شهادت در استیضاح تحقیق در پاییز گذشته. دموکرات ها خواست برای بولتون به نظر می رسد در Nov. 7 اما او کاهش یافته است در ابتدا به تعویق انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن ،

بولتون است پس گفت: او به نظر می رسد برای شهادت قبل از سنا اگر او subpoenaed; اما حداقل چهار سناتور دموکرات نیاز به عضویت با تمام دموکرات ها به منظور مسئله که حکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار تأکید دیگری دموکراتیک تقاضا: که سنا به دنبال سند معاصری که رئیس جمهور را مسدود کرده است ، Bolton معروف پرکار توجه داشته باشید-یادداشت برداری گفت: دیگر شاهد سند و گزارش خود را به نگرانی در مورد اوکراین به مافوق خود و دموکرات هستند و اعتماد به نفس او را نگه داشته و حساب خود را از تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تقریبا قطعی است که یادداشت های خود را پایه ای برای نوشتن مقاله خود را و می تواند همزمان و یا در نزدیکی هم گفت:” دموکراتیک دستیار کار در استیضاح محاکمه. یادداشت های گرفته شده بلافاصله پس از یک مکالمه به طور کلی به عنوان قابل اعتماد تر در محافل حقوقی از پس از واقع شهادت پس از یک مقدار قابل توجهی از زمان را گذرانده است.

خانه را استیضاح دادستان رهبری تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) استدلال کرده اند که سنا باید تقاضای این اسناد به منظور اطمینان از نتیجه استیضاح دادگاه معتبر است. جمهوری خواهان مجلس سنا را در تمسخر دموکرات تماس به حکم شهود و اسناد و مدارک رقیب که آن را نشانه ای از ضعف در خانه است. اما شیف گفت: بولتون گزارش حساب تنها بیشتر برجسته نیاز برای شهادت او و او گفت که او heartened که برخی از سناتورها “به نظر می رسد دوباره” مخالفت خود را با آوردن شاهدان.

“[بولتون] بدیهی است که چنین اطلاعات مربوط به ریختن بر روی فاحش ترین از همه اتهامات در مقالات استیضاح,” شیف به خبرنگاران گفت: قبل از روز دوشنبه در جلسه مجلس سنا در کف.

نشت از بولتون مقاله تهدید به تبدیل شدن به مهمترین و محوری سریع در یک هفته آزمایشی است که حول سوال در مورد اینکه آیا جمهوری خواهان مجلس سنا اجازه خواهد داد که خانه به تماس شاهدان مانند بولتون و به دست آوردن اسناد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پیش نمایش خود را در خط دفاع در روز شنبه زمانی که آنها ادعا است که دموکرات ها’ مورد حذف مهم زمینه مورد تهمت خواسته های در اوکراین. آنها متهم دموکرات ها از در حال اجرا یک با انگیزه های سیاسی استیضاح روند به تضعیف تهمت پیش از سال 2020 انتخابات.

دفاع استدلال در روز دوشنبه انتظار می رود به ویژگی های ارائه شده از Alan Dershowitz برجسته دفاع جنایی وکیل سابق و استاد حقوق دانشگاه هاروارد که استدلال می کرد که خانه را استیضاح مقالات نامعتبر هستند زیرا آنها را به اتهام تهمت با قانونی جرم — یک مشاجره در نظر گرفته شده در خارج از جریان اصلی از قانون اساسی بورس تحصیلی.

در به چالش کشیدن حقایق دموکرات مورد تهمت تیم می گوید: این تحقیقات که مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال شد ریشه در علاقه واقعی در مبارزه با فساد در اوکراین و تصمیم خود را به خودداری از کمک های نظامی هر دو از به رسمیت شناختن است که فساد و بر اساس اعتقاد به این که کشورهای اروپایی باید برای کمک بیشتر به اوکراین دفاع.

ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im