مغلوب ساختن پیشی جستن مطالبات مالیات بر حقوق برش در آینده Covid امداد لایحه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه به تپه خواهان که او نمی خواهد ثبت نام جدید کروناویروس بسته محرک بدون گنجاندن حقوق و دستمزد کاهش مالیات با توجه به سه منبع نزدیک به این موضوع است.

این جدید خط قرمز از کاخ سفید در خدمت به نشان دادن چالش های که پیش رو وضع در مذاکره یکی دیگر از Covid-19 امداد بسته است. خواه و دموکرات کنگره رهبران تریلیون دلار از هم جدا در بودجه اهداف بسته بندی و همچنین به عنوان چگونه آن بودجه صرف خواهد شد.

جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای تعمیرات اساسی به مسئولیت قوانین که دموکرات ها در حال حفظ و دموکرات ها در حال اصرار بر دولت محلی و بودجه و افزایش مزایای بیکاری که خواهان سرد هستند ،

مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر البته همیشه در حال تحول است. رئیس جمهور شده است تثبیت شده در یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای ماه حتی اگر آن کاهش یافته است در گوش کر در کاپیتول هیل — سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها نمی مراقبت برای پیشنهاد و resoundingly آن را رد کرد.

با این حال معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: آمریکا در یک کنفرانس تلفنی در این هفته است که آنها باید در دفاع از حقوق و دستمزد مالیات با توجه به منابع در تماس است.

مقامات کاخ سفید نیز صحبت شده به سنا توافق رهبران در مورد پتانسیل عناصر جدید جمهوری خواه coronavirus امداد لایحه به کارگران در هفته آینده اگر چه هیچ نشانه ای هنوز آیا رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) آن را در که بسته است. کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R-Iowa) دارای نشانه های او نمی خواهم این ایده و آمریکا آن را به نام غیر استارتر.

“رئیس Grassley به نظر می رسد به جلو به کار با دولت و دیگر نمایندگان بعدی coronavirus لایحه گفت:” مایکل Zona یک Grassley سخنگو. “تعدادی از امداد مالیاتی پیشنهاد می شود بخشی از بحث است.”

مذاکرات را به صورت جدی شروع به هفته آینده, زمانی که هر دو مجلس دوباره به جلسه بعد دو هفته زنگ تفریح. سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پیشنهاد پنج شنبه که او شده است در تماس با فردی سنا جمهوری خواهان در پیشبرد مذاکرات و اما وجود دارد هیچ نشانه ای که او و مک کانل برگزار کرده اند هر گونه بحث.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خدمت کرده است به عنوان رهبری ایران برای کاخ سفید قبلی coronavirus امداد صورتحساب اما گرفته نشده است هر گونه مذاکرات با تپه دموکرات ها تا این نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مطالبه حقوق و دستمزد کاهش مالیات به عنوان سناتور دموکرات به رهبری توسط مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) در حال نهایی زبان برای مسئولیت حفاظت از اولویت های کلیدی برای ایران.

با توجه به خلاصه ای از مسئولیت اصلاحات ارائه reviewed by سیاسی آن را فراهم موقت برای حمایت از مدارس و کالج ها موسسات خیریه و کلیساها و سازمان های دولتی و یا کسب و کار از دعاوی به دلیل coronavirus قرار گرفتن در معرض. آن دسته از اشخاص را مسئول “اگر آنها موفق به تلاش های معقول و منطقی به دنبال كاربردي عمومی-بهداشت دستورالعمل” یا متعهد “یک عمل سهل انگاری ناخالص.” مفاد انتظار می رود که تا آخرین 2024, به احتمال زیاد نقطه چسبیده با دموکرات ها ،

این پیشنهاد نیز ارائه حمایت های اضافی برای خط مقدم پزشکی کارگران و حمایت از کارفرمایان از دعاوی ناشی از اقامت در خانه سفارشات و یا از صدمات ناشی از کوروناویروس تست.

خلاصه ای از این پیشنهاد برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

علاوه بر این پیشنهاد را محدود می کند مسئولیت برای محصولات که به دیدار برخی از FDA مورد نیاز از جمله انواع دنده محافظ. مسئولیت حمایت هستند از اولویت های کلیدی برای مدارس و دانشگاه ها به دنبال بازگشایی در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>