تهمت نمی خواهم آذر هشدارهای. بنابراین او ناپدید شد او را.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بیشتر ما یاد بگیرند که در مورد آنچه که در پشت صحنه رفت در طول بحرانی در اوایل روز از coronavirus همه گیر تر از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تا به حال ظهور به عنوان یک نادر و بعید است قهرمان فشار کاخ سفید برای یک پاسخ اولیه.

صحبت های حقیقت به قدرت است و قیمت آن در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سابق Eli Lilly اجرایی شد و فریاد زد: توسط دستیاران کاخ سفید به عنوان “جنجال آفرینی” و کنار Jared کوشنر مایک پنس و دیگران مایل به رئیس جمهور بیشتر مشاهده گلگون. و در شب یکشنبه تهمت شدت انتقاد کرد و در آذر با نام برای اولین بار پس از نیویورک تایمز گزارش که آذر بود “به طور مستقیم هشدار داد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال یک بیماری همه گیر در طول یک تماس در Jan. 30 دوم هشدار او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد این ویروس در دو هفته.”

پس از شکایت در مورد “ضرب وشتم” در کاخ سفید, آذر, آینده نامشخص است اما تلاش خود را به مقامات بالا و رئيس جمهور تهمت به توجه به آینده همه گیر نباید از دست داد در مه از جنگ به عنوان برگ برنده recasts تاریخ به نفع خود.

تقریبا هر حزب دموکرات رای دادند در برابر آذر تایید به عنوان وزیر بهداشت در ژانویه 2018. به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تقسیم الی لیلی او را تایید سه برابر قیمت انسولین و صحبت کردن در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه اصرار بازار آزاد باید رسیدگی به مراقبت های بهداشتی.

دموکرات ها بر عهده او خواهد بود یک shill برای صنعت داروسازی, اما مجلس سنا دموکرات دستیار گفت: روزانه وحش کسانی که انتظارات اولیه است که آذر خواهد بود “ایدئولوژیک هک” ثابت کرد اشتباه است: “او یک فرد بزرگسال در اتاق. او را زرق و برق دار. او در مجموع nerd فوق العاده علمی در راه او فکر می کند از طریق این چیزها.” یکی دیگر از دموکرات مشاور گفت: “در جهان ما او یکی از معدود بازیگران خوب.”

به عنوان واشنگتن پست در گزارش خود شیرجه رفتن به عمق مدیریت پاسخ در طول 70 روز از بیماری همه گیر کوروناویروس (که این ستون تساوی به شدت از) آذر برای اولین بار آموخته از مدیر CDC رابرت Redfield در یک تماس تلفنی و یا در مورد Jan. 1 که ناشناخته بیماری تنفسی شد و مشمئز کننده مردم در ووهان.

آذر خود را به حال رئیس ستاد اطلاع شورای امنیت ملی و توسط Jan. 7 آغاز شده بود تشکیل یک نیروی کار که شامل Redfield و دکتر Anthony Fauci که در حال حاضر معروف بیماری های عفونی دانشمند از NIH. تا اواسط ژانویه آنها آغاز شده بود پیش نویس طرح های احتمالی برای به اجرا درآوردن دفاع تولید عمل می کنند.

هیچ کس تا به حال هنوز در جریان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه که به دنبال بیشتر و بیشتر مانند یک بیماری همه گیر. که باقی مانده بود به آذر که زنگ زد به رئیس جمهور در Mar-a-لاگو در شنبه, ژان. 18. با توجه به چند رسانه ای, گزارش قبل از آذر می تواند حتی مطرح کردن این ویروس تهمت بود سرزنش کردن او برای عدم پیگیری از طریق پر بان کی مون از همه vaping با طعم محصولات یک موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن از نزدیک زیر.

آذر اتحاد مضطرب در رابطه با تهمت که توجه او را به عنوان “جنجال آفرینی.” سبک نگارش آنها نمی تواند متفاوت تر و مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد حامل خبر بد. “او خوشحال می خورد تا به رئیس جمهور یک بار در در حالی که او است رفتن به تغییر داده ها یا دروغ بگویم برای کسی که می گوید:” یک منبع که مشغول به کار با آذر در صنعت داروسازی است. “او بسیار اخلاقی فرد است.”

آذر است, آشنایی با بهداشت جهانی تهدیدات در خدمت داشتن در HHS در طول شیوع آنفولانزای پرندگان در سال 2005. در این زمان او بلافاصله شروع به زنگ زنگ برای سراسر کشور سیستم نظارت. اما این امر نیاز به یک تست تشخیصی است که هنوز نمی وجود داشته باشد و آن را هزینه پول مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نمی خواهید به صرف.

در اواخر ژانویه آشفته آذر به نام مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بود که در خارج از کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن در داووس. آذر گفت: اوبراین آن را “ضرب وشتم” در کاخ سفید با هیچ کس مسئول و دستیاران خواستار متعدد duplicative جلسات.

در داووس در ژانویه. 22 تهمت کردم اولین سوال در coronavirus. او نگران است ؟ “نه. نه در همه,” او گفت:. “ما آن را کاملا تحت کنترل… آن یک نفر در آینده از چین… این خوب میشه.”

در اواخر ژانویه و اوایل فوریه آذر استدلال برای یک میلیارد دلار تکمیلی درخواست بودجه اما دستیاران کاخ سفید را رد کرد و آن را به عنوان بیش از حد بالا و نگران این امر نگاه جنجال آفرینی. در فوریه. 4 در حالی که تهمت بود ارائه دولت از آدرس اتحادیه در خانه مجلسی آذر به نام راسل Vought اقدام مدیر OMB گفت که او به ارائه یک پیشنهاد که او روز بعد برای بیش از 4 میلیارد دلار.

دستیاران دوست ندارم آذر رفتن در اطراف آنها و وجود دارد یک بازی فریاد در اتاق وضعیت کاخ سفید. به عنوان یک سابق بالا دارویی, اجرایی, آذر در حال حاضر به حال شهرت بودن خاردار ، او در زمین خود و در دفاع از او درخواست که OMB برش تقریبا در نیمی به $2.5 میلیارد دلار است. روز بعد کنگره رای 8 میلیارد دلار برای افزایش سلامت عمومی پاسخ که باید توجیه آذر اما تنها تشدید دشمنی نسبت به او در کاخ سفید است.

آذر ساخته شده برخی از بد شرط. او با اتکا بر اطمینان از CDC Redfield در مورد قابل اجرا آزمون که هیچوقت تحقق. آن نبود تا فوریه. 29 که FDA برداشته مقررات اداری به تجاری اجازه می دهد labs ادامه با تست. زمان با ارزش خود را از دست داده بود.

و به هر دلیل آذر طریق نمی کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

از زمان اولین تماس تلفنی در Jan. 18 هنگامی که آذر گفت: او در مورد ویروس تهمت برگزار شد هشت تظاهرات با هزاران نفر از مردم گرد آمده و گلف بازی شش بار.

آذر زد دولت پاسخ تا تهمت شنود گذاشته پنس در فوریه. 26. آذر بوده است در کنار زمان تا کنون با آژانس disempowered در تصمیم گیری و عملکرد خود را pilloried توسط طیف وسیعی از مقامات کاخ سفید.

دستیاران که در گزارش به رئیس جمهور در قانون باید فرماندهی فضایی در طبقه هفتم HHS ساختمان و سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma که آژانس گزارش به آذر گرفته است جای خود را در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات. مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد و او را یکی از پنس مردم از ایندیانا اتصالات که آذر می تواند مطابقت ندارد در کاخ سفید اجرا می شود که در شخصیت و وفاداری.

در حال حاضر آذر است که نگه داشتن سر خود را پایین و تلاش برای هماهنگ کردن فشار برای پیدا کردن یک واکسن. او معتقد است صنعت داروسازی است و بهترین موقعیت برای ارائه که واکسن و مسابقه است. افرادی که می دانند او می گویند او معتقد است که در ماموریت خود را حتی اگر رئیس جمهور نمی کند به او اعتقاد دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>