مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت مبارزات انتخاباتی آگهی در پورتلند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برآمده تا یک آمریکایی ناکجاآباد — با استفاده از دولت و حامیان او به عنوان تولید کنندگان.

در کاخ سفید جلسات در راست رسانه ها و در میان جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان را ساخته اند یک صدا مرحله از چهار بلوک در پورتلند تبدیل آن به یک کمپین تبلیغ برای رئیس جمهور. روز جمعه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نشان داد که تصویری از پورتلند معترضان فریاد و فحاشی در پلیس. در کاپیتول هیل جمهوری خواه تد کروز سناتور. در روز پنج شنبه اعلام کرد او را به برگزاری یک جلسه در “antifa تروریسم” و نوشت: یک op-ed امیدوار به “نگاهی به پشت پورتلند.” در فاکس نیوز و صاحب نظران تبدیل شده است با توجه به دیگر شهرها مانند شیکاگوکه آنها ادعا می کنند در شرایط مشابه هستند. آنها می گویند آن را به امریکا جو بایدن را ایجاد کنید.

تئاتر نمایش دادن تهمت مهمات او نیاز به مبارزه شاید تهاجمی ترین فرهنگ جنگ در مقابل شهری لیبرال رای دهندگان. تلاش یک زیر مجموعه از گسترده تر از “نظم و قانون” پلت فرم او در تلاش است برای ایجاد پس از coronavirus همه گیر نابود اقتصاد — قبلا دیده توسط جمهوری خواهان به عنوان بهترین نقطه فروش — و گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور است. این یک تاخت و تاز کردن تهمت اساسا راه اندازی راهپیمایی روز او از کاخ سفید به تخریب کلیسای جان توقف به نگه دارید تا یک کتاب مقدس و عکس خود را گرفته شده است.

“من فکر می کنم او برای ماهیگیری در اطراف برای یک تصویر نوری که در پروژه تصویر او در تلاش برای حفظ” گفت: Seth مندل اجرایی سردبیر راست متمایل واشنگتن آزما مجله. “‘نظم و قانون” را به عنوان او می گوید.”

در ضمن وجود دارد تصویر دیگری از پورتلند که پدید آمده در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن اکو مجلسی. محلی پورتلند رسانه ها — و همچنین بسیاری از سازمان های خبری — نشان داده اند که ویژگی های عمدتا صلح آمیز البته آوازی معترضان در نظر گرفتن چند مربع بلوک اسپری گرافیتی و روشنایی برخی از آتش سوزی. اما اصلی بحث شده است بیش از حق بینام فدرال ماموران برای ورود به شهر و آتش و گاز اشک آور در غیر مسلح تاکید و پرت کردن معترضان به بینام و وسایل نقلیه بدون رسما دستگیری آنها. آنها می گویند آن را به امریکا نسبت ناروا ایجاد کرده است.

این آخرین تقسیم صفحه نمایش واقعیت از چهار سال گذشته.

و این اوج سال ایران روایت-ساختمان گفت: Jared هولت یک خبرنگار در جناح راست دیده بان, یک سازمان غیر انتفاعی که آهنگ های رسانه های محافظه کار و راست تقسيم شدند.

“این نوع از پیام ها در جریان بوده است برای سال, که آیا آن را در برکلی و یا در خیابان های شهر نیویورک,” او گفت:. “موارد که در آن ما می بینیم آنارشیست یا ضد فاشیستی تظاهر به مخالفت با آنچه آنها باور دارند که به متعصب یا fascistic جنبش های سیاسی و یا, بازیگران شده است چرخید و regurgitated به جناح راست مخاطبان به عنوان یک تهدید قریب الوقوع در برابر هر گونه تهمت حامی یا محافظه کار که عاشق کشور است.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای استفاده از این بخش را به نفع خود.

در طی ماه گذشته به عنوان مدعیان بیکاری دوباره افزایش یافت, جدید کروناویروس نقاط پدید آمده و بایدن کشیده بیشتر پیش رو در انتخابات تهمت تبدیل شده به چند فرهنگ متفاوت جنگ مسائل تحریک به پایگاه خود را.

او به نام Black Lives Matter جنبش “نمادی از نفرت” متمرکز شدت معترضان defacing و پایین کشیدن مجسمه و بارها و بارها به نام برای آمورف مفهوم “antifa” به عنوان یک داخلی در گروه تروریستی با وجود داشتن هیچ دلیلی روشن برای انجام این کار. او تلاش برای به تصویر کشیدن سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه شش بلوک منطقه پیشی گیرد و توسط ضد پلیس فعالان — به عنوان یک زمین پرورش برای توده antifa خشونت تنها برای دیدن آن برچیده بدون حادثه توسط مقامات محلی است.

در شرح پرتلند و دیگر شهرهای مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین اضافه کردن به یک در حال اجرا تلاش برای اهریمن جلوه دادن شهرهای آمریکا به عنوان یاغی چاله از به tweeting در مورد “پناهگاه شهرستانها” تاخت و تاز کردن با مهاجران و تهدید به ارسال مستند نشده مهاجران به سان فرانسیسکو برای خود ادعا می کنند که بی خانمانی تنها آغاز شده و دو سال پیش به دلیل “لیبرال شهرداران” در حال اجرا در این شهرها است.

“ما ممکن است شفاعت,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson در سال 2019. “ما ممکن است چیزی که برای دریافت همه چیز تمیز.”

افزایش اخیر در تظاهرات تنها با توجه بیشتر سوخت برای حق برای به تصویر کشیدن رهبران شهر به عنوان همدستی با antifa و یا قادر به ایستادن به خشونت است.

و پورتلند تبدیل شده کامل مرحله بندی زمین. در حالی که این شهر تظاهرات شده بود و در حال مرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در فدرال آمريکا در منطقه در حال حاضر به یک شهرت در محافل محافظه کار به عنوان یک چشمه از antifa خشونت — در درجه اول با توجه به حضور راست گروههای شبه نظامی اعتراض وجود دارد و رسانه ها پوشش خود را پس از آن درگیری با جناح چپ معترضان و antifa گروه.

2019 حمله محافظه کار روزنامه نگار و Quillette نویسنده اندی Ngo معرفی پورتلند روایت به گسترده تر محافظه کار مخاطبان گفت: Holt.

“این همه خشم طعمه بیرون آمدن از پورتلند گرفتن جناح راست مخاطبان تمام کرات و پیچیده از انواع مورد antifa — در حال حاضر ما در یک نقطه عطف در این معادله که در آن تهمت و دولت است که با استفاده از نیروی دولت به درگیر شدن در این نوع از خشم چرخه.”

الکساندر رید راس استاد کمکی در دانشگاه ایالتی پورتلند و نویسنده “در برابر فاشیست خزش” اضافه شده است که تهمت را شفاعت مشاهده شد در زمین به افزایش است. در خصوص فدرال افسران یادآوری مردم محلی از راست شبه نظامیان مانند پاتریوت نماز که قبلا تبار در این شهر است.

“در این مرحله مردم فقط به دنبال که و گفت: این فقط پاتریوت نماز با نوعی مشروعیت” راس گفت. “بنابراین در حالی که آنها با پوشیدن مدالها و در حالی که آنها با پوشیدن کمو خستگی آنها هنوز هم مانند شبه نظامیان.”

در ضمن تهمت است به تصویر کشیده مداخلات فقط به عنوان یک پیشنهاد برای برقراری مجدد نظم است.

“ما می خواهیم به در و کمک به شهرهای ما می خواهیم برای کمک به شیکاگو, ما می خواهیم برای کمک به همه آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean Hannity در فاکس نیوز به تازگی. “ما به تمام شهرستانها هر یک از شهرستانها. ما شما را 50,000, 60,000 افرادی که واقعا می دانم آنچه آنها در حال انجام است. و آنها هستند, قوی, سختی,, و ما می تواند به حل این مشکلات خیلی سریع. اما همانطور که می دانید ما به دعوت.”

هدف تهمت به منتقدان گفت: این است برای قرار دادن بایدن به یک موقعیت که در آن هر نوع انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی خواهد او را نگاه مانند یک چپ هرج و مرج بازرگان.

“شاید جو بایدن محکوم به اقدام پلیس در برابر معترضان” هولت گفت: “و بنابراین ضد پلیس.”

که جرم در حال حاضر آغاز شده است. بایدن پس از این هفته متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از با استفاده از “فاحش تاکتیک” در سرکوب منتقدان در پورتلند و توصیف او به عنوان “مصمم به ایجاد هرج و مرج و بخش” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh با اشاره انگشت راست به او گفته بایدن به حال “طرفه با مجرمان است.”

“که بایدن را متهم به اجرای قانون از ‘تحریک آتش سوزی از بخش’ در حالی که اراذل و اوباش است که به معنای واقعی کلمه تنظیم آتش سوزی به پلیس ساختمان های نامعقول,,” Murtaugh در بیانیه ای گفت. “بایدن به وضوح خود را از دست داده اخلاقی بلبرینگ و شکست رهبری تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>