مغلوب ساختن پیشی جستن نفی خود در اداره ارشاد برای بازگشایی مدارس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه علنا انکار خود در اداره ارشاد برای بازگشایی مدارس در میان coronavirus همه گیر استدلال فدرال توصیه های بیش از حد سنگین به عنوان او ramped تا پیشنهاد خود را به بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در پاییز.

“من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت راهنمای باز کردن مدارس” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!”

رئیس جمهور ناسازگار پیام آمد دقیقه پس از تهدید کرد در یک صدای جیر جیر در اوایل صبح روز چهارشنبه به بریده بریده بودجه فدرال به مدارس که نه جسمی بازگشایی شده است. “این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها,” او نوشت.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos صادر مشابه هشدار سهشنبه شب گفتن فاکس نیوز’ Tucker Carlson که او “بسیار جدی” با توجه به خودداری از مالیات دهندگان دلار از مدارس که حاضر به باز کردن درهای خود را در این پاییز. “بچه ها باید برای ادامه یادگیری,” او گفت:.

کاخ سفید در این هفته است طرز محسوسی تشدید آن monthslong رانندگی برای بازگشایی مدارس, فشار مبارزات انتخاباتی نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش گسترده برای پرش شروع اقتصاد ملی است. داشتن دانش آموزان را به کلاس می تواند کمک به از بین بردن پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با مشکلات در خانه یادگیری و افزایش مسئولیت مراقبت از کودکان به طور بالقوه اجازه می دهد آنها را مجددا نیروی کار است.

اما به عنوان ایالات متحده تجربه تجدید حیات coronavirus عفونت با خوشه در جوامع در سراسر جنوب و غرب و دولت و رهبران محلی باقی می ماند مردد به بازگشایی مدارس و یا هر گونه اقدامات است که می تواند باعث تشدید در حال حاضر افزایش Covid-19 caseloads.

فشار مالی نیز قابل توجه: به طور متوسط منطقه مدرسه می تواند متحمل بیش از $1.7 میلیون دلار در هزینه های اضافی برای بازگشایی, برای 2020-2021 سال تحصیلی با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی مدیران مدرسه.

با این وجود تهمت توییتی دوشنبه که “مدارس باید باز در پاییز!!!” او در ادامه به ادعای بدون مدرک که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات “نمی خواهید برای باز کردن مدارس در پاییز به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی” و افزود که آنها “فکر می کنم این کمک خواهد کرد که آنها را در ماه نوامبر است.”

در طول حوادث در کاخ سفید سهشنبه متمرکز بازگشایی مدارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “اعمال فشار” بر تمایلی فرمانداران و حتی ارائه یک اذعان ممنون از دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — همان آژانس بهداشت عمومی او در تضاد شنبه در توییتر.

“من دکتر Redfield در مخاطبان و من آن را قدردانی میکنیم. و من می دانم که شما می خواهم برای دیدن همه آمدن و برگشت به مدرسه در پاییز” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “و من خوانده ام همه چیز را شما نوشته اید و من از آن است که بسیار ، با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. آن را قدردانی میکنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>