مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره را در تهدید به دفاع coronavirus امداد صورتحساب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره تهدید به وتو قانون که تغییر نام آمریکا تاسیسات نظامی به نام بعد از برجسته مؤتلفه آمار و ارقام با وجود حمایت خود را از کنگره و نظامی است.

“من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید. من قرار است به تصمیم” رئيس جمهور گفت: در testy ارز با فاکس نیوز ” کریس والاس در یک مصاحبه پخش یکشنبه.

“فورت براگ است که یک معامله بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به این پایگاه نظامی در کارولینای شمالی. “ما برنده دو جنگ جهانی … فورت براگ. ما برنده از همه از این قلعه که در حال حاضر آنها می خواهند به پرتاب آن نام دور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع با مجلس نمایندگان و سنا پایه-تغییر نام مقررات در انتظار مجوز دفاع ملی عمل می کنند که اجازه $740 میلیارد دلار برای هزینه های دفاعی در سال مالی 2021.

رئیس جمهور باقی مانده است قاطعانه ظاهر می شود نگران در فاکس مصاحبه که تاریخ از دست رفته خواهد بود اگر نام پایگاه های نظامی تغییر شد. “ما نمی توانیم فراموش کنیم که شمال و جنوب جنگیدند” او گفت:. “ما باید به یاد داشته باشید که در غیر این صورت ما تا پایان مبارزه دوباره.”

رئیس جمهور در ادامه به فلفل والاس با گنجینه بیش از یک نام جدید برای فورت براگ. “ما قصد داریم به نام آن پس از Rev. Al Sharpton?” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “آیا شما رفتن به آن نام کریس?”

انتظار دفاع از لایحه سیاست بود و نه تنها اندازه گیری تهمت و تهدید به وتو در طول گسترده و اغلب مبارز فاکس مصاحبه. او همچنین گفت که در نظر رد هر گونه جدید کروناویروس محرک لایحه با ارائه یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که او بارها و بارها تبلیغ با وجود کمی کنگره پشتیبانی می کند.

“من می خواهم به آن را ببینید. من می خواهم به آن را ببینید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مالیات بر حقوق و دستمزد برش و اضافه کرد اگر آن را شامل نمی شد, در لایحه جدید “من را در نظر نمی امضای آن است.”

تهمت نیز صرف بخشی از مصاحبه تخمگذار به جو بایدن به اشتباه ادعا خود را presumptive دموکراتیک رقیب می خواستم پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس و حمله به خود را روانی.

“جو نمی دانم او زنده باشه ؟” گفت: این ادعا او همچنین می تواند بهترین بایدن در روان تست آمادگی جسمانی.

والاس پاسخ داد: “من در زمان این آزمون بیش از حد. این سخت ترین آزمون است.”

متهم والاس از بد نمایش دادن آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: والاس: “من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است.”

“من به شما تضمین می کنند که جو بایدن نمی تواند جواب این سوالات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در نهایت در پایان این چه تهمت اجازه داده شده بود به سختی مصاحبه توسط والاس رئیس جمهور chided “اجازه دهید بایدن نشستن از طریق مصاحبه مثل او خواهید بود بر روی زمین گریه مامان. او به شما می گویند, ” مامان و دختر بچه, لطفا مرا به خانه.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>