رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد مقدار اولیه مبارزه در دست خود را — اما رای دهندگان جمهوری خواه هستند با این حال چرخش در droves برای او یک علامت هشدار دهنده برای دموکرات ها در ماه نوامبر.

گسترده مردم در انتخابات بازتاب آلی شور و شوق در میان محافظه کاران و پیچیده تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برگرد تا آن get-out-the-رای گیری ماشین آلات پیش از انتخابات عمومی ، مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به آیووا و نیوهمپشایر پیش از رای گیری و کمپین آب گرفتگی دو کشور با مشخصات بالا عملیاتی و راه اندازی یک Facebook تبلیغات حمله رعد اسا یادآوری حامیان به بازیگران برگه های رای.

تلاش می پرداخت با جمهوری خواهان عطفی در تاریخی اعداد. مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت بیش از 31,000 آرا در آیووا انجمن, فراتر 25,000 دموکرات ها که معلوم شد در طول باراک اوباما موفق 2012 انتخاب مجدد پیشنهاد. مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاری بیش از چهار برابر تعداد جمهوری خواهان که caucused در دوران جورج دبلیو بوش در سال 2004 انتخاب مجدد مبارزه است.

از مجموع رای در نیوهمپشایر بودند حتی starker. رئیس جمهور دریافت 129,696 رای بیش از دو برابر اوباما و بوش بالغ.

در حالی که معلوم نیست چه این ارقام ممکن است حاکی از برای انتخابات — رئیس جمهور کار تصویب اعداد باقی می ماند گیر در اواسط دهه 40 سالگی در اکثر نظرسنجی — نتایج برجسته درجه که مغلوب ساختن پیشی جستن پایه انرژی است. کمی بیش از یک سال پس از رئیس جمهور را دچار ضرر و زیان گسترده در انتخابات میان دوره ای جمهوری خواهان در حال خم در تضمین این که تهمت برنده دور دوم.

“وجود دارد یک شخصی رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متعصبانه” گفت: جان Couvillon یک لوئیزیانا مبتنی بر ناظر انتخابات است که ردیابی اولیه بالغ. “جمهوری خواه رای دهندگان مایل به بیرون رفتن” را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او نمی باید توانمند چالش اصلی.

Couvillon نیز نظارت اولیه در مجموع در تنسی که دارای اصلی آن در مارس 3. با وجود عدم جدی مسابقه جمهوریخواه مردم در انتخابات در کشور پایین است تنها 3 درصد از سال 2016 زمانی که این حزب در ضخامت از شدت رقابتی اولیه.

جمهوری خواهان مانند رالف رید بنیانگذار و رئیس هیئت ایمان و آزادی ائتلاف گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در مسائل عزیز به محافظه کاران سوار مشارکت مردم در دو کشور. او و دیگران گفت: دموکرات های اخیر استیضاح فشار نیز با انگیزه حامیان او.

“استیضاح است آتش روشن زیر پایه مغلوب ساختن پیشی جستن — و من پیش بینی آن را می سوزاند تا روز انتخابات در ماه نوامبر گفت:” سابق ایالت مینه سوتا نورم کلمن رئیس pro-مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری آمریکا. “رای دهندگان شدت یک عنصر کلیدی در انتخابات موفقیت است.”

جف لینک جانباز آیووا بر اساس دموکراتیک استراتژیست گفت: تهمت بی امان تمرکز خود را محافظه کار پایه — که او به نام “جورج دبلیو بوش استراتژی بر روی استروئیدها” — تا به حال تقویت خود اعداد.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن مردم در انتخابات نیز طراحی شده توسط. امید به درایو آن اعداد غرق کردن اولیه مخالفان و ارسال پیام به دموکرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعزام صدها نفر از کارکنان این زمینه به نیوهمپشایر و راه اندازی یک عملیات برای رسیدن به حامیان از طریق تلفن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین درمان آیووا و نیوهمپشایر به عنوان یک خشک اجرا برای آن انتخابات میزان مشارکت در عملیات در سراسر میدان نبرد متحده است.

استراتژی اتحاد پژواک در سال 2004 و 2012 زمانی که بوش و اوباما ساخته شده است تا گسترده سازمان در حالی که رقیب حزب مبارزه در میان خود در متلاشی مقدماتی. هر دو رئیس جمهور استفاده می شود استفاده از زمان برای توسعه get-out-the-رای عملیات جمع آوری پول و تماس با حامیان خوبی در پیش از روز انتخابات.

“مشکل این است که هر حزب می یابد خود را در زمانی که آن را در حال اجرا در برابر یک رییس جمهور وقت گفت:” اسکات جنینگز که در خدمت به عنوان یک مشاور سیاسی در جورج. دبلیو بوش در کاخ سفید. “مغلوب ساختن پیشی جستن است برای رفتن به دشوار به ضرب و شتم درست مثل اوباما بود دشوار است به ضرب و شتم و درست مثل بوش دشوار است به ضرب و شتم.”

مقدماتی ایجاد کرده اند که برخی از اندازه گیری از بهت و حیرت برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم کرده بود که برای دفع این نوع از خجالت که وقت George H. W. Bush مواجه زمانی که او برنده نیوهمپشایر با نزدیک تر از حد انتظار حاشیه به اصل مطلب چلنجر Pat Buchanan. رئیس جمهور مدار در زمان توجه کنید که رقیب جمهوری خواه لایحه جوش برنده یک انتخابات رای در آیووا و تهمت مشاوران شدند و از نزدیک به تماشای نیوهمپشایر بالغ.

جوش فرماندار سابق همسایه ماساچوست به پایان رسید تا با دریافت بیش از 9 درصد در نیوهمپشایر. (در حزب جمهوری خواه قوانین آیووا نماینده نمی خواهد تا پایان مصاحبه یک رای برای جوشکاری در جمهوریخواه مگر اینکه او دریافت کثرت نمایندگان در حداقل پنج کشور بسیار سناریو بعید است.)

گروههای کمپین هنوز برای اعلام کند که آیا آن را کوه get-out-the-رای عملیات برای مجموعه بعدی از حزب جمهوری خواه اولیه مسابقات در سه شنبه 3 مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله برای برگزاری رالی در کارولینای شمالی در تاریخ 2 مارس قبل از این دولت رای روز بعد.

دموکراتیک مردم در انتخابات در دو کشور بود و بیشتر مخلوط با مقایسه. در حالی که دموکرات آیوا دقت پیشی 171,000 رای از مجموع 2016 حزب کاهش یافت و به مراتب کمتر از 240,000 ضبط این مجموعه در سال 2008. در نیوهمشایر نتیجه بود بیشتر مطلوب: بیش از 300,000 رای دهندگان بازیگران آراء شکستن این رکورد از سال 2008.

جاش شورین این استراتژیست ارشد در اولویت های لیبرال, ایالات متحده آمریکا فوق العاده PAC رد این ایده است که مغلوب ساختن پیشی جستن مردم در انتخابات یک پرچم قرمز برای دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تقویت خود در مجموع با مراجعه حضوری و تبلیغات او اشاره کرد و رای دهندگان هجوم نیست و کاملا ارگانیک است.

“مشارکت مردم در حال رفتن به بالا در هر دو طرف” شورین گفت: “و هر دو طرف نیاز به مبارزه برای یک لبه در نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im