مغلوب ساختن پیشی جستن قطره. بایدن بیمار می شود. پنس از کار اخراج شده است. اگر چه 2020 واقعا دیوانه است ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مطمئن شوید که می تواند اتفاق می افتد نمی تواند حکومت آن را: شاید حیرت انگیز ترین سال در آمریکا زندگی در نسل های ریاست ترین هنجار شکنانه رهبر در تاریخ آمریکا ممکن است به اوج رسیدن با موجی از نرمال.

چه عادی و حتی نگاه مانند? شاید یک سری از تیز اما با اینحال مدنی و اساسی بحث. یا نزدیک انتخابات است که با این وجود به پایان می رسد با یک ابهام و بلامنازع نتیجه.

حتی به تامل این حالات مطلوب است به برجسته خود را غیر محتمل. بر اساس این رکورد تا کنون از مغلوب ساختن پیشی جستن سال — و به خصوص بحران-تزریق سال ما در حال حاضر — آن را از مرزهای دیوانه تصور کنید که تعادل 2020 گشوده خواهد شد و بدون تبدیل شدن به حتی بیشتر دیوانه.

مصاحبه های متعدد در روزهای اخیر با افراد با نفوذ در واشنگتن کلاس سیاسی از جمله استراتژیست های دولت و جانبازان در هر دو حزب عمده و ارقام که خدمت کرده اند در سطوح بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید یافت می شود اکثر افراد انتظار دارند برخی از مرتب کردن بر اساس از تغییر چشمگیر از طرح در این سال انتخابات.

سه عامل در محاسبات از این خودی افزایش احتمال یک رویداد است که در متعارف عصر خواهد بود بسیار بعید است:

•رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روانشناسی مستعد به دراماتیک و غیر مومن اقدامات او به عنوان اندیشد رای گیری عمومی و پوشش خبری است که به طور فزاینده توصیف او به عنوان یک توسری خور برای انتخاب مجدد.

•سن تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن 74 و 77 به ترتيب در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد مسن.

•به طور کلی جنجال و هیاهو که در آن سال 2020 انتخابات در حال وقوع است به دلیل همه گیر و گسترده کاهش در بازار داخلی و اقتصاد جهان به عنوان یک نتیجه مرتبط خاموش شدن ناگهانی.

اما اگر اجماع در بالا شانس بیشتر اختلال به سختی وجود دارد یکنواختی در آن دقيق باشيم. در اینجا هفت سناریو است که چیزی کمتر از پیش بینی ها اما — به موجب تجربه از افراد مصاحبه — چیزی بیش از خالص سالن-بازی حدس و گمان است.

تهمت می یابد خروج

یک کهنه کار جمهوریخواه از عمل به بسیاری از تروریستها کمک کننده کلاس گفت: در چند هفته گذشته آن بوده است خیره کننده به حدی که افرادی که ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن می بینی او ممکن است رها کردن مسابقه. “او نمیخواهد به یک بازنده که همه در معرض خطر در حال حاضر” این استراتژیست گفت. “آن را کمتر از 50-50 [تهمت خواهد خودش را جلو کردن بلیط] اما من شگفت زده در مقدار نیویورکی که در حال صحبت کردن در مورد این — دوستان سابق خود. … آنها فکر می کنم او به دنبال بهانه ای به خارج.”

ارزش و تاکید کرد: این حدس و گمان نیست که از مردم ادعا دانش دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر در هفته های اخیر در میان گزارش هایی که او متوجه می شود که در مسیر فعلی ملی و نوسان-دولت, نظر سنجی, او از دست دادن.

با این چراغ تهمت شکایت در مورد اتهام — هر چند در واقع پشتیبانی نشده — آسیب پذیری پستی رای گیری به تقلب می تواند یک گزاره برای او گفت انتخابات ناعادلانه است و تا او را گرفتن. و یا او می تواند آمد تا با یک میزبان از دیگر دلایل او را با دست خود هدف مهم او می خواهد زمان را با خانواده و غیره — برای نجات در مرحله نهایی مسابقات.

در تظاهرات مختلف از سناریو منطق همان است: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده در کسب و کار خود حرفه ای است که او مایل به اعلام ورشکستگی و ریختن بدهی به منظور مبارزه دوباره یک روز دیگر. اگر باقی مانده در چشم های عمومی و شاید ساختن یک مسیر برای کودکان خود و یا برخی از دیگر تعیین شده سیاسی وارث حفظ تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن زنده در سال های آینده او ممکن است برای محاسبه است که بهتر است به خارج شدن زود به جای خطر عظیم انکار در ماه نوامبر.

تهمت می لرزد چیز

دراماتیک ترین نسخه از یک shakeup سناریو چیزی است که حداقل در برخی از حالات تهمت قبلا بمب: آزادسازی مایک پنس.

“او پرتاب مایک پنس در یک چوب جیک جیک کردن اگر او نیاز به گفت:” سابق کاخ سفید رسمی که غالبا تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن. “من هنوز هم بسیار تعجب است که او را در بلیط. اگر کسی پیاده روی در وجود دارد و او می گوید تنها راه شما در حال رفتن به جلو این است که برای قرار دادن یک آمریکایی آفریقایی تبار در بلیط و یا برای قرار دادن یک زن در بلیط — اگر آن را خوب است برای مغلوب ساختن پیشی جستن او آن را انجام دهد در یک ثانیه است.”

مشکل این سناریو این است که به احتمال زیاد خیلی دیر به انجام هر گونه خوب است حتی اگر تهمت مایل بودند به خیانت وفادار پنس. آن را با صدا غذا خوردن از ناامیدی و خطر اندازد حمایت از محافظه کاران مذهبی که یک ازدواج مصلحتی با مغلوب ساختن پیشی جستن اما ارادت واقعی به پنس.

معمولی تر shakeup سناریو است که مبارزات در مشکل اغلب تبدیل به شلیک مدیر کمپین و یا تقویت آن شخص با برخی از چروکیده حزب پیف-bah — تقریبا هرگز به اثر خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن محافل در روزهای اخیر شده است مملو از حدس و گمان که برنده اعتماد به نفس در مدیر کمپین براد Parscale متزلزل است و یا حتی این که او دوم-حدس زدن پسر در قانون و مشاور Jared کوشنر. گویا از پچ پچ شایعات بی اساس است که کهنه جورج دبلیو بوش استراتژیست کارل روو ممکن است مصرف در افزایش نقش. روو گفته او مشورت episodically با Parscale اما افراد آشنا با فکر خود آن را به عنوان دور از ذهن است که او را در گسترده تر نقش.

میچ مک کانل کاهش ضرر و زیان خود را

برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن سال بسیاری از جمهوری خواهان که پس از خوار و مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده اند به طوری ساکت به او که ممکن است آن را آسان برای فراموش کردن: رئیس جمهور است که به دور از تنها بی رحمانه معاملاتي سیاستمدار در پایتخت.

یک شاخص برای تماشای اگر رئیس جمهور باقی می ماند در parlous سیاسی بهداشت این است که آیا پیشرو جمهوری خواهان — که بسیاری از آنها به مدت طولانی متنفر مغلوب ساختن پیشی جستن — درک انگیزه ای در فاصله گرفتن از او به عنوان انتخابات به اتمام برسد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان مثال سهام علاقه داشتن تهمت اقامت رئیس جمهور به منظور نصب محافظه کار قضات است. اما اگر او را درک مغلوب ساختن پیشی جستن یک بازنده چه کسی به خطر می اندازد روحانی در مجلس سنا اکثریت منافع خود را می تواند با خشونت برخورد می کنند. “در پایان روز, رهبر اکثریت سنا می خواهد به رهبر اکثریت سنا گفت:” یکی دیگر از ارشد سابق کاخ سفید رسمی. “او در مورد مراقبت سنا او در مورد مراقبت در حفظ و نگهداری است که اکثریت بنابراین در صورتی که به معنی راه رفتن به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از نقطه, او کاملا می خواهد.”

سپتامبر, تعجب

در روز گذشته روزنامه نگاران و فعالان کمپین خواهد خود را سرگرم با توهمات یک “اکتبر سورپرایز” — برخی از اخبار به اندازه کافی بزرگ برای تغییر برداشت از نامزدها و یا ریسک های درگیر در انتخاب یکی بر دیگری درست قبل از انتخابات ماه نوامبر.

معاصر نوع از آن را باید یک ماه سپتامبر تعجب به منظور به حداکثر اثر. بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد رای گیری اولیه برای شروع بیش از شش هفته قبل از نوامبر. 3 روز انتخابات.

در میان نامزدها اغلب ذکر شده برای یک روایت jolting رویداد: دیوان عالی کشور خالی در پاییز. “من حتی نمی تواند درک هرج و مرج یک [متهمان] جای خالی می تواند برای این مسابقه گفت:” ایران از عمل به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “مک کانل را برای رفتن به جلو رئیس جمهور برای رفتن به جلو و سمت چپ برای رفتن دیوانه است.”

حالات دیگر ما شنیده: مغلوب ساختن پیشی جستن طعمه توییتر با توییتهایی بنابراین التهابی است که رسانه های اجتماعی غول لگد او را از پلت فرم. یا بزرگ و پیشرفت و یا شکست در تلاش برای مهار Covid-19. زمین لرزه تاییدیه مانند Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص استعفا از شاخه های اجرایی و حمایت بایدن.

درجه حرارت بالا و سرفه خشک

بدون نیاز به دریافت بیش از حد ترسناک و یا ساکن در این در طول. این فقط یک بیانیه واضح است که اگر هر کدام تهمت یا بایدن بودند پیری خود را پدر و مادر در میان همه گیر شما خواهد بود به احتمال زیاد آنها را ترغیب به ماندن در خانه و جلوگیری از هر گونه غیر ضروری تماس انسان. شما نمی خواهد نیاز مردم خزنده نزدیک به میانگین امید به زندگی برای مردان آمریکایی (78.5 سال) برای رئيس جمهور اجرا شود حتی اگر آنها مراقب باشید در مورد پوشیدن ماسک (به عنوان بایدن ظاهرا و تهمت خود آشکارا نیست).

یک انتقال

ما باید توجه داشته باشید که هیچ یک از واشنگتن جانبازان ما با او صحبت کرده اید به طور جدی به فکر یک بحران قانون اساسی که در آن تهمت رقابت های انتخابات و حاضر به ترک قدرت حتی اگر این سناریو این است که گاهی اوقات استناد در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر.

اما منابع متعدد آن را قابل قبول اگر تهمت از دست می دهد او ممکن است بی اعتبار کردن نتایج به عنوان آلوده با تقلب و یا سایر بی نظمی. سابق کاخ سفید رسمی که از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خواهد شد که خود را از منطق و برای بقیه عمر خود را, ما هرگز از شنیدن هر چیزی اما آن را به سرقت رفته بود.’ … او نمی تواند اعتراف کند که او از دست داده پس چگونه او به راحتی خود و یا توجیه آن این است که آن را به سرقت رفته بود.”

یک سناریو برای تماشای از نزدیک اگر تهمت تصمیم به ترک مسابقه و یا به آن دست می دهد: استفاده از عفو قدرت به عایق متحدان و اعضای خانواده از هر پست-ریاست جمهوری قانونی پروب. یک نقطه از قانون اساسی ابهام: می توانید یک رئیس جمهور عفو خود را ؟

جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی و که اغلب علنا ضربه شلاق تهمت پیش بینی شده است که اگر تهمت از دست می دهد و او را به جست و خیز افتتاحیه مراسم: “من نمی توانم تصور کنید که او حضور جو بایدن در مراسم تحلیف به دلیل آن خواهد بود به او نهایی تحقیر. او را به جای سرزنش افراد دیگر ادعا می کنند که انتخابات به سرقت رفته بود از او اما او [خروج داوطلبانه] به این دلیل که او یک پسر خوب [اما در اعتراض] او نمی خواهد شرکت در مراسم تحلیف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سه برابر پایین

در برخی از حس این وحشی سناریو است که در حال حاضر در جریان است. تحت فشار و تهمت است که با تکیه بر بلاغی تم که برای او کار می کرد قبل از — فقط انجام حتی بیشتر با صدای بلند. او در جولای چهارم سخنان افشاگری جدید “چپ های افراطی فاشیسم” و جیر دوشنبه ضربه زدن نسکار برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم — گویا هستند.

در برخی از راه خود را از انتخاب مجدد تلاش ما ارائه یک نگاه اجمالی از یک ناآشنا مغلوب ساختن پیشی جستن. شریک کسب و کار است که کار با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل 1990s ورشکستگی گفت: امضای خود هرگز اجازه دادن به هر کسی که او را عرق.

“من شده اند به دنبال نزدیکترین ساختمان به پرش از و او فقط باقی مانده است خوش بین همه زمان” استیو Bollenbach قرض دهنده موظف مالی fixer که کمک تهمت جلوگیری از ورشکستگی های شخصی و کسب و کار پایدار تحقیر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال تیم اوبراین. “من هرگز مشکوک است که او از دست رفته یک لحظه خواب است.”

که خاطره ای کاملا متفاوت از تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن از بازگشت از ناامید کننده جمعیت در ماه گذشته تجمع در تولسا Okla., زمانی که او عکس tieless سقوط و تضعیف روحیه او به عنوان ترک دریایی یکی.

و سیاسی مایکل Kruse نوشته است که تهمت معمولا بازگشت به الگوهای قدیمی در خصوص مبارزه با اخلاق او آموخته از وکیل و جوزف مک کارتی دست پرورده Roy Cohn. “منحرف و منحرف” کروس, خلاصه, “هرگز, هرگز اعتراف به تقصیر دروغ و حمله به دروغ و حمله تبلیغاتی بدون توجه به آنچه که پیروزی هر چه تمام بیمه های ثابت-من-باور اشتباه در قدرت از هرج و مرج و ترس است.”

که می تواند برای جالب نیمه دوم سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>