مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای یک نوع جدید از رالی ها: ‘Trumptilla’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند خود را نگه دارید بزرگ, پر انرژی, تظاهرات به دلیل coronavirus. اما مبارزات انتخاباتی خود کشف کرده است, بهترین چیز بعدی: عظیم pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان های دریایی که در حال گرفتن پیام خود را به آبراه در سراسر کشور است.

زیادی قایق راهپیمایی — که شروع ارگانیک میان MAGA جانبازان در جنوب فلوریدا و به فلوریدا‘s سواحل خلیج فارسآریزونا را لیک هاواسو سیتی, کارولینای جنوبی‘s چارلستون بندر و جنوب کالیفرنیا‘s نیوپورت بندر در طول آخر هفته روز یادبود — به سرعت گرفتار اطلاع از رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را. در حال حاضر کمپین تشویق کاروان های دریایی و استفاده از آن داده ها قوی عمل به سازماندهی و تحریک جمعیتی که معلوم بود به شدت نشان داده شده در برخی از نزدیک ترین رقابت نوسان متحده از کمربند خورشید به دریاچه های بزرگ.

رفتن به تعطیلات آخر هفته مبارزات انتخاباتی گزارش خود بزرگترین فروشنده از فروشگاه آنلاین خود شد, آبی دریایی پرچم های مزین با رئیس جمهور نام گذشته.

“قایق رژه اساسا بازآفرینی تهمت تظاهرات اما با اجتماعی فاصله ساخته” جان Sellek یک جمهوری خواه میشیگان مشاور و اضافه کرد که روح و قایقرانی تفریحی jibes با رئیس جمهور پیام.

“من می توانید ببینید چه تهمت کمپین می بیند” او گفت:. “نگاهی به اتحاد طبقه کارگر رای دهندگان در میشیگان که هدف این است که به یک قایق مانند بسیاری از مردم است. کسانی که مردمی وجود دارد در نیروی قایقرانی و ماهیگیری و داشتن یک زمان بزرگ تا آنجا که آنها می توانند و آنها کسانی هستند که بیش از عبور و رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. بنابراین این قایق تظاهرات و راهپیمایی را در بسیاری از حس.”

میشیگان این کشور ششم-بالاترین نرخ قایق مالکیت با توجه به های اخیر دولت توسط دولت اطلاعات وارد شده توسط ملی دریایی تولید کنندگان ارتباط صنعت و تجارت ،

به عنوان آب و هوا گرم در میشیگان و ساکنان کردم قایق خود را در آب-آماده سیاست قایقرانی در حال حاضر در حال ساخت عناوین.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer بالقوه همسر در حال اجرا برای دموکرات جو بایدن پرتاب شد در دفاعی پس از شوهرش پرسید: یک میشیگان شمالی اسکله شرکت به قایق خود را در آب در زمان برای آخر هفته روز یادبود حتی به عنوان Whitmer حال هشدار داد ساکنان برابر با عجله به منطقه با توجه به اخبار دیترویت. فرماندار سپس عذرخواهی کرد و او را “تلاش ناموفق در طنز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انباشت اشیاء بدست آمده در روز پنج شنبه از طریق توییترنشان می دهد Whitmer بود “بسیار بد دو برابر استاندارد!”

پیش از آن در هفته تهمت در رسانه های اجتماعی basking در ستایش از او در فلوریدا رای دهندگان نشان دادن حمایت خود را در آب است.

“با تشکر از شما. ما در boaters!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق توییتر در پاسخ به تصویری از یک پرچم تکان دادن ناوگان کردن سنت پترزبورگ حیاتی نوسان شهرستان در نهایی نوسان خارجه فلوریدا.

این بود که رئیس جمهور سوم پرینت این ماه در مورد کاروان های دریایی آغاز شد که ممکن است 3 در فلوریدا رئیس جمهور به تازگی اعلام کرد ، آنها بوده ام به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن رژه قایق” یا “Trumptillas” آنها کاپیتان و خدمه با نام مستعار “MAGA boaters.”

در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن یک نت تصویب امتیاز در میان صاحبان قایق حدود 18 درصد — حداقل شش برابر بالاتر از خود در سطح ایالت خالص تایید شماره — با توجه به مبارزات انتخاباتی رای دهندگان مشخصات مدل که شامل 3000 مختلف عمومی و مصرف کننده امتیاز داده.

فلوریدا دارای بالاترین تعداد ثبت نام قایق در کشور نزدیک به 1 میلیون دلار با توجه به دولت داده است. ویسکانسین این کشور چهارم-بالاترین نرخ قایق مالکیت و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: net تصویب 10 امتیاز وجود دارد در میان boaters و 11 امتیاز در میان boaters در میشیگان.

Boater داده های به اشتراک گذاشته شده توسط کمپین تأکید توانایی خود را به تکه های ریز و مدل رای دهندگان. اما MAGA boaters نیست خیلی از persuadable گروه از رای دهندگان نوسان به عنوان نشانه ای از شور و شوق از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و خود را در کاروان های دریایی نمادی از یک کمپین است که جوایز عینک و انرژی است.

فقط تا سواحل فلوریدا در پالم بیچ شهرستان از رئیس جمهور Mar-a-لاگو باشگاه مشتری ساکن کارلوس Gavidia آمد تا با ایده اولین ناوگان به عنوان یک نتیجه از یک مشترک فلوریدا کرد: بحث خود را با اموال-انجمن صاحبان.

Gavidia گفت که او تا به حال به سمت چپ خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم پرواز از 42-پا قایق لنگر انداخت در کانال پشت خانه خود را پس از روز اول خود را در آب پس از بهبودی از coronavirus. اما این انجمن دارای یک حکومت در برابر پرچم-پرواز و در اعتراض داشتن به آن را او تصمیم گرفت به صرف $7,000 به زر و زیور اراستن قایق خود را از تعظیم به استرن با نقاشی های رنگارنگ-مانند قرار دادن تصویر می کشد یک عقاب آمریکایی و کلمه “مغلوب ساختن پیشی جستن” است که او پس از آن به نام قایق خود را. او همچنین تصمیم به برگزاری یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن قایق رژه و تبلیغ آن را بر روی Facebook.

حداقل از 1500 قایق نشان داد و با تشکیل یک دیزی زنجیره ای همراه Intracoastal آبراه کشیده است که بیش از 8 کیلومتر از مشتری ورودی به ساحل پالم ورودی با توجه به Gavidia و تام McDermott صاحب قایق Pix, یک شرکت است که عکس های عروق از هلیکوپتر. Gavidia می گوید او فکر می کند 2,500 قایق درگیر شدند.

دو هفته بعد از جمهوری خواه ایالت در کنگره بند ناف برد سازماندهی ناوگان در Intracoastal نزدیکی جکسون درآمد تهمت توجه و متعاقب آن پوشش رسانه ای. صاحبان قایق از کالیفرنیا به Carolinas همین آخر هفته گذشته.

“آنها قطعا جایگزین این تظاهرات گفت:” Gavidia که قایق برجسته بود در یک فیلم برجسته در توییتر با مغلوب ساختن پیشی جستن. “این یک راه عالی برای دریافت هزاران نفر از مردم همه فریاد ‘مغلوب ساختن پیشی جستن!'”

در ژوئن 14, تهمت, تولد Gavidia برنامه های دیگری هستند که سر به پایین Intracoastal به Mar-a-Lago. او گفت: 3,300 مردم در حال حاضر به امضا کردن در Facebook. شش روز بعد یکی دیگر از ناوگان 1500 قایق های برنامه ریزی شده است دورتر شمال در فضای ساحل در نزدیکی وسط دولت است. در طول تکدی در انتهای دیگر از فلوریدا boaters در حال سازماندهی یک جولای 5 ناوگان از پنساکولا به نارنجی ساحل, علا.

در فلوریدا به کاروان های دریایی در حال سفر به برخی از مهمترین و پر بسته بندی شده مناطق از دولت درآمد پوشش خبری مهم در رسانه های بازار. آخر هفته گذشته قایق رژه در ناپل متصلب مطلوب داستان در جمهوریخواه پایگاه که شامل فورت مایرز ، این تجمع دورتر تا ساحل برداشت رسانه های آزاد در این ایالت در بازار خلیج تمپا که مجریان پایان غرب از نوسان رای دهندگان غنی ایالتی 4 راهرو.

اخیر قایق رژه در آریزونا نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در زمین-قفل متحده نیز در عمل.

“چه کسی می دانست boaters خواهد بود یک کلید در نسخه ی نمایشی?” دست هایش را کرک, Adams, آریزونا جمهوری خواه مشاور. “این کمپین واقعا بدست در مجموعه داده های آن می تواند به هدف است که شما را دیده ام طی چندین چرخه.”

آریزونا بیش از 123,000 ثبت نام صاحبان قایق که لذت بردن از دریاچه Havasu دریاچه پاول تئودور روزولت دریاچه و نمک رودخانه. به عنوان یک تازه ضرب نوسان دولت که در آن ریاست جمهوری مسابقه ارقام به رقابتی تر از همیشه قبل از, Adams, اشاره, مسابقه در آریزونا می تواند برنده در حاشیه “و چه کسی می داند ؟ شاید در این مسابقه می تواند پایین آمده به چند هزار رای و یا شاید حتی boaters.”

که گفت: آدامز اشاره کرد او را متقاعد هر گونه پیچیده اطلاعات عملیات و یا نشان می دهد از شور و شوق می توانید صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او از دست می دهد و حومه وجود دارد که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیش در یک دولت است که رای برای یک دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری فقط یک بار پس از سال 1952.

در بیانیه ای از سخنگوی TJ Ducklo بایدن به کمپین گفت که “مغلوب ساختن پیشی جستن botched و نامنظم پاسخ به این ویروس که در سمت چپ بیش از 100000 کشته و بیش از 40 میلیون نفر از کار است — چرا خود را تایید رتبه زیر آب است. کم عمق ادعای تولید شور و شوق است که پشتیبانی نشده توسط رای گیری داده ها نمی تواند به اندازه کافی برای منحرف کردن اذهان از این حقیقت: خانواده ها رنج می برند با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راس این کشور است که به دنبال به جلو به تبادل او را به دریا به طوری که آنها می توانید رهبری سزاوار آنها از جو بایدن.”

اما تهمت کمپین سخنگوی ریک گرکا گفت: رئیس جمهور است که “ساختمان آلی انرژی است که در خارج وجود دارد برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رشته ما تیم مطمئن شوید فعالان مهارت و ابزار و کوله پشتی به موج پرچم. به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. … انرژی کلیدی است که ما آن را ندارد. آن را به شما صدمه دیده دموکرات ها از بالا به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>